Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:56 17.05.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Тема За корема, проблем?!нови  
АвторBobi (Нерегистриран)
Публикувано09.07.09 13:24



Привет! ходя на фитнес от много години с малки прекъсвания по няколко месеца, но тази година ми се появи едни проблем- корема ми стана грозно издут. Не знам точно каква е причината? Тренирам си редовно в тяло съм добре, но само корема- издут. Не намалява... Фитнес инструкотра ми казва ще пиеш л-карнитин и ще тренираш повече... Правя го, но ефект няма. Гърдите, раменете, ръцете, ханша са добре, но само проблема е в корема (талията). Правя и коремни преси, но полза няма. Не искам да гладумам, защото се губи мускулна маса. Какво ще ме посъветвате?



Тема Re: За корема, проблем?!нови [re: Bobi]  
Автор Цap Изpoд ll (новак)
Публикувано10.07.09 18:39



Зависи къде е проблема - сланина, газове или разширен стомах?


______________________________

21.12.2012 наближава!


Тема Re: За корема, проблем?!нови [re: Цap Изpoд ll]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано12.07.09 13:21



Благодаря,че само ти ми отговори... да ти кажа за мен - на 35 съм, от мъжки пол, ходя на фитнес от 15 години с малки прекъсвания, нямам никакъв друг проблем по тялото, а само издут корем, нямам и газове. Това ме дразни ужасно. Всички ми казват, че ако сваля корема ще стана супер, но не става. Ходих и на изследвания, на диетолог и нямам вътрешни проблеми. Пия и лекарства уж за отслабване, а то става точно обратното, имам чувството, че ставам повече килограми. Не се лъжете с тези добавки за отслабване- никакъв ефект. Също и колананите от тв. рекламите. Абсолютно никакакъв ефект. Това ми е проблема сега. Преди го нямах този проблем- бях в перфектна форма и стегнат корем и много по-малко килограми. Какво ще ме посъветвате?



Тема Re: За корема, проблем?!нови [re: bobi]  
Авторлopa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.09 17:41



Здравей, и аз мисля че вълшебно хапче няма !!!Според мен нищо не е по-добро за тлъстинките около корема от редовни кардио тренировки . Та затова моят съвет е : като ходиш на фитнес първо се качвай на пътеката и тичай в умерено темпо 35-40мин. /ако нямаш проблеми със сърцето ! / , ако те уморява може и ходене , но в бързо темпо . Добре е 4 или още по-хубаво 5 пъти седмично . Това е от мен и успех !!!

Разбира се и храната е важна,спазвай хранителен режим и не прекалявай с нищо !!!



Тема Re: За корема, проблем?!нови [re: Bobi]  
АвторHaтaли (Нерегистриран)
Публикувано12.07.09 22:58



Намери професионален културист,който да ти каже нисковъглехидратната диета която спазват преди състезание и комплекса от упражнения за коремните мускули. В комбинация се намалява обиколката на талията и се орелефяват мускулите.Аз спазвах диетата и правих упражненията,ефекта е поразителен,но все пак съм жена.За теб и диетата и упражненията ще са различни т.е.повече калории, по-голямо натоварване и т.н.Фитнес любителите няма да могат да ти помогнат.Успех!



Тема Re: За корема, проблем?! [re: лopa]  
Автор 1639 (новак)
Публикувано08.09.09 18:26



Мда, и аз мисля така.



Тема Re: За корема, проблем?!нови [re: Haтaли]  
Авторruslana (Нерегистриран)
Публикувано23.04.10 16:36



А какво става после, като спреш НВД?





Тема Re: За корема, проблем?!нови [re: ruslana]  
Автордимa (Нерегистриран)
Публикувано14.07.10 13:54



после качваш отново, кво остава, не може вечно да си на диета






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.