Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:48 19.05.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Да спра ли за известно време?  
АвторЛИЯ (Нерегистриран)
Публикувано07.09.09 15:06



Вчера смених фитнес програмата си с нова,по-натоварваща.Тази нощ почти не успях да спя от болки в мускулите.Ужасна мускулна треска имам.Стави не ме болят.Да спра ли за известно време тренировките или да продължа.Дайте съвет.



Тема Re: Да спра ли за известно време?нови [re: ЛИЯ]  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано07.09.09 21:20



ако само мускулите те болят - спри за 2-3 дни докато минат. след следващата тренировка пак 2-3 дни почивка, после мисля може само по ден почивка.

но ако ставите те болят...абе зависи как. направи сега 2-3 дни почивка, после пак иди и виж ефекта. в края на краищата може да не е за теб програмата.



Тема Re: Да спра ли за известно време?нови [re: Ognen_Demon]  
Авторнeли (Нерегистриран)
Публикувано26.07.10 11:16



трябва ли всеки път да имам болки след тренировка?



Тема Re: Да спра ли за известно време?нови [re: нeли]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано27.07.10 15:29



Absoliutno normalno za 4ovek koito ne trenira ili zapo4nal ot skoro. Purvite 4-5 trenirovki vinagi 6te ima bolki :-D Prosto si davai po4ivka.



Тема Re: Да спра ли за известно време?нови [re: ЛИЯ]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано27.07.10 16:58



Недей спира!Давай яко-докато се контузиш...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.