Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:57 03.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Дани, Ина и Снежа са в MD sport! Актив е дупка!!!нови  
Авторtuti (Нерегистриран)
Публикувано21.04.09 13:44



Хора, понеже в този измислен клуб актив всичко крият за инструкторите, да ви кажа, че Дани, Ина и Снежа са в МД спорт - залата е от Боевски вляво по коридора. Като условия и ниво няма нищо общо с мизерията в актив, просто не може да става и дума за сравнение. Супер тъпо постъпват Митя и Лиленцето като се правят на чалнати и не дават информация за инструкторите. НИЕ ПАК НАУЧИХМЕ И СМЕ ПРИ ТЯХ!!!
Премълчаването на истината не е от най-коректните методи...а и едва ли точно така ще задържат клиетни, които си търсят своите инструктори. Супер гадно поведение. Въпреки че, трябва да благодарим на Митя, защото така сама ни отблъсква и намираме по-добри зали. Хахахаха





Тема А залата им сега на актив е ужас!нови [re: tuti]  
Авторнинa (Нерегистриран)
Публикувано24.04.09 00:26



Мен много неприятно впечатление ми направиха в актив, защото попитах къде е Дани и те ми казаха,че не знаят.После разбарах,като отидох в МД спорт при Дани,че тя е казала че се мести.А в актив имах карта от най-скъпите и направо ми изгоря,защото нито ми се обадих къде се местят,нито ми върнаха парите.Гадна работа.Да са живи и здрави,само че ще си загубят всички клиенти така.А сегашната им зала е отвратителна и съблекалнята побира не повече от 5-6 човека.Депресия пълна.Много съм разочарована от ръководството в актив,не знам точно кой е шефа тази жена Мими или другото момиче което ни събира парите Лили.Но и двете не са прави.





Тема Re: Дани, Ина и Снежа са в MD sport! Актив е дупка!!!нови [re: tuti]  
Авторeлия (Нерегистриран)
Публикувано27.04.09 10:43



Чета ви и разни въпросчета ми се раждат в главицата некадърна... некадърна, защото според всички писания тук по адрес на Актив, няма начин да не съм некадърна, щом водя часове в Актив.
Защо винаги когато плюете Актив обяснявате колко пресрасно е в МД? Като е такава "дупка" Актив, защо все ви бърка в очите и имате нужда да се изтъквате на фона на тая "дупка"? И защо винаги тези, които обясняват колко гадна дупка е Актив и колко прекрасен оазис на аеробиката е МД са все еднодневки и все анонимни? Как пък веднъж не прочетох едно сравнение на МД с Боди Арт Кали? Или със залата в БСФС? Или от някой, застанал с името си зад думите си.

- Ако тези постинги са писани от бивши клиенти на Актив - което много ме съмнява - то момичета, имам само едно нещо да ви кажа: Приличате ми на жени, които са се разделили с любимия си и не спират да плюят каква гад е онзи, който до вчера сте обичали и с който сте делили едно едно легло. Всяка зала не казва къде отиват бившите й инструктори. Където съм била, никъде после не са казвали къде съм отишла. И в МД също го правят и ще го правят. Логиката е да не изгубят клиенти... Не съм съгласна с тази логика - само изразявам абсолютна сигурност, че същото ще направят и в МД при случай. Всяка зала го прави за жалост. Те не казват за един час, ако има заместване, за да не изгубят няколко левчета и предпочитат да излъжат клиентите, все едно на инструкторите ей така ненадейно им хрумнало да не дойдат, а заместващия случайно се моткал без работа наоколо... а често даже е клиентка, която замества "инструкторката" - за да не загубят пари.. А вие за цяла смяна на зала се чудите... И това не е само в Актив, ами и в МД и навсякъде...
- Ако тези постинги са писани от бивши инструкторки на Актив, което просто не мога да повярвам: - Същото ще направите и когато тръгнете да напускате МД или която и да е друга зала. Внимавайте - пръстите, които настъпвате днес, може да са свързани със задника, който ще се наложи да целувате утре. Азиатска съвременна поговорка.
- А личното ми мнение е, че тези всички мнения се пишат от хора, които никога не са били клиенти или инструктори в Актив, а са ръководна или собственическа част от МД, само са разговаряли с клиенти и инструктори в/от Актив и грешно смятат, че правят добро на МД. Вероятно временно биха привлекли клиенти, вероятно ще печелят повече от Актив, но на нито една инструкторка няма да напълните групите само като обяснявате колко калпави са другите и колко ВЕЛИКИ са вашите. Ако са толкова калпави инструкторите на Актив, защо им се дават часове в МД - се питам? Ето - на мен например не ми дадоха, защото съм калпава и не ставам... Е какво сега да направя - да тръгна да говоря анонимно лошо за МД, защото аз съм калпавата ли? Стоя си в Актив и още две други зали със супер ниско ниво... развивам се, за да стана достойна за МД, и си кротувам. Вместо да пльосна един анонимен ник и следващите няколко месеца от името на уж клиентка, да ви обяснявам всички недостатъци на МД... а да не мислите, че не знам такива? Да не мислите, че и аз не говоря с клиентки и инструкторки, че не съм в час.. че не ги държа под око... Знам... но ще ме е срам после да се погледна в огледалото, че за няколко левчета в повече се е наложило да вадя анонимно екскрементите си! Ще ми миришат на самата мен. както, когато човек пръдне тайничко в компания... не се знае кой точно е пръднал... ама пръдналия си знае и му е кофти отвътре... НЯКОЙ ПЪРДИ ТУК, ДАМИ... И СИ ЗНАЕ!

Има нещо, което се нарича ПОЧТЕНОСТ, дори и в конкуренцията. Ако нещо е добро и се прави със сърце - то ще просъществува и ще има своите последователи. Залите, както и инструкторите са различни и всички имат своя стил и своята атмосфера. Дори и десет да са събрани на едно място, ако са достатъчно добри и правят нещата както трябва - за всяка ще има място под слънцето и ще просъществува. И именно поради това, че са различни, те ще привличат различен тип хора към себе си. И това е хубаво, защото всеки ще може да намери своята зала и своя инструктор. Конкуренцията не бива да плаши, а да стимулира да стават нещата все по-добри и по-добри. Тогава няма да има нужда да плюете колко лош е другия, а да се радвате на плодовете на своя труд. От търговец книжар знам следното: Никога не е добре да си сам и изолирам, добре е да има конкуренция наоколо. Ако може всички книжарници да са на една улица - мухите казат на мед. И пример за това са сергиите на Славейков.

И да, никой не е вързан към залата си и всеки е свободен да си тръгне, когато пожелае. И инструктори, и клиенти, и мениджъри. Клиентите са най лесни - те просто сменят залата. Инструкторите, както и мениджърите, също ще намерят своето място. Направете го достойно обаче и започнете да заставате зад думите си... да се замисляте какви думи хвърляте в пространството и да проявявате малко повече човечност и разбиране. Казвайте каквото не ви харесва, но бъдете коректни.

Патриция Василева-Елия



Тема Елия,гроздето е кисело май!нови [re: eлия]  
Авторнинa (Нерегистриран)
Публикувано27.04.09 11:08



Нито съм инструктор, нито съм некъв кадър от МД. Бях и съм клиент на Дани. това, което казвам е истина.
Много са ти дълги излиянията,явно нещо си им набрала на МД. Ако Дани беше в Боди Арт, и за тях щях да говоря.
А ти можеш да обикаляш залите колкото си искаш, не съм чула от някого в МД определения за теб. Не се пали толкова,няма смисъл, никой не говори за теб.
Айде със здраве!



Тема Re: Елия,гроздето е кисело май!нови [re: нинa]  
Авторeлия (Нерегистриран)
Публикувано27.04.09 12:13



Така е мац... гроздето е кисело... Нали точно това ти казвам и аз.
Хайде да се видим на по кафе... аз ти и Дани - искаш ли?
Така и тя ще ти каже, че посочения от теб проблем е всеобщ за всички зали. Гарантирам ти, че в момента в който Дани напусне МД, и там ще изпаднат в пълна амнезия къде точно е започнала. И това е валидно за абсолютно всяка зала, в която съм била, а съм била на Спартак, Славия Спортекс, Юлива, Йова Спорт, Фитнес Център Младост, БСФС, Джим-а, Сентръл парк... навсякъде е било така, освен тези, в които съм сега и още не са имали още случай да го направят... но съм сигурна, че ще го направят
Даже съм имала случай в една зала, където не казваха, че съм напуснала, а само временно ме няма и ме заместват....
Споко... не е МД тази зала... в МД, както казах вече, не са ме взимали никога.
И ти се заклевам, че и според мен няма втора зала като МД и тя е най-добрата и е нормално да не ме вземат - там отиват само най-добрите. Като се видим да пием кафе, лично ще ти се закълна в това си мнение.. даже може и да ти го напиша собственоръчно.
Това, което не разбирам само е.. защо при това високо ниво на МД, което признавам с ръка на сърцето, сравненията му са все с дупката Актив!

Но пък е нормално да не разбирам... то аз какво ли разбирам... та това...

Патриция Василева-Елия
Мастер инструктор на Reebok
Член на Reebok Fitness Connection Team
Сертифицирана от Reebok University - Paris
На горното преди време Данчето Благоева каза замислено "Мдаааа... ама все пак трябва да завършиш и нашите курсове!" - та завърших и курсовете за инструктор към Българската федерация по Аеробика...

Е..сама се сещаш, че тези квалификации и членства съм си заслужила с международен секс, пари и некадърност... признавам си без бой.
Та дай да се видим на по кафе.... или викаш - под достойнството ти е с анонимен плъх от дупката Актив да те виждат на една маса... Пак с право де...
Впрочем... надали знаеш, но ако си направиш труда, ще видиш в първия постинг в този клуб, каква битка водих с администрацията на Дир-а да има клуб Аеробика и фитнес, че и връзки ползвах.. та да има къде да изразя своята некадърност, което правя и в момента

Вече застанах зад мнението си с името си - по нагоре!
За повече инфо: http://life.dir.bg/stars/4/star1444.html



Тема Re: Дани, Ина и Снежа са в MD sport! Актив е дупка!!!нови [re: tuti]  
Авторduk (Нерегистриран)
Публикувано07.05.09 14:32



samo 4e kalina e edin feltfebel!!!!!!!ha ha ha



Тема Re: Дани, Ина и Снежа са в MD sport! Актив е дупка!!!нови [re: tuti]  
Авторduk (Нерегистриран)
Публикувано07.05.09 14:35



iska mi se da kaja 4e kalina se e samozabravila!!!!!!



Тема Re: Дани, Ина и Снежа са в MD sport! Актив е дупка!!!нови [re: duk]  
Авторveni (Нерегистриран)
Публикувано07.05.09 15:40



Що, да се разкрачи като Мими ли искаш?





Тема Re: Дани, Ина и Снежа са в MD sport! Актив е дупка!!!нови [re: veni]  
Авторфeн нa aepoбиkaтa (Нерегистриран)
Публикувано07.05.09 20:58



незнам какво и беше разкраченото на Мими,обаче тя дълги години плащаше доста нисък наем за залата на стадиона,така че се нагуши достатъчно !!! сега да си седи в дупката където си е !!! на този стадион да работят само достойните и кадърните !!! между другото там само те останаха,защото се доказаха !!!



Тема Re: Дани, Ина и Снежа са в MD sport! Актив е дупка!!!нови [re: tuti]  
Автор Mila3OO (непознат )
Публикувано14.05.09 21:24



Дълго време посещавах спортен клуб Актив и мислих че сам сред свесни хора и на правилното място но за сажеление сам се заблуждавала много сериозно
Откакто попаднах при Калина в MD sport разбрах истинското значение на думата спорт в Калина е несамо превасходен инструктор но и истински човек намира време за всеки за нея тази работа не е само пари а истинско удоволствие жена на която се ВЪСХИЩАВАМ от цялото си сърце тя успя да привлече най добрите инструктори от Актив и да покаже на Митя как се работи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.