Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:14 25.09.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Тема Постелканови  
Автормyци (Нерегистриран)
Публикувано05.04.09 21:04



Да си питам и аз-ще ходя на йога,обаче незнам каква постелка ще ми свърши работа?Къде в Пловдив мога да намеря по-меки и да не са на някакви извънземни цени от...80-90 лв?Благодаря предварително





Тема Re: Постелка [re: мyци]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано06.04.09 12:14



Аз нямам представа какво точно ти трябва за йога, обаче едно шалте във всеки туристически магазин не е повече от 15-тина до 20 лева.





Аз точно в Пловдив преди 1-2 години си взех от Т-маркет тънко розово шалте, китайско, за 7 лева (6,99 или 7,99, нещо подобно). Качеството му, разбира се, е такова, че всяка притисната към него тревичка, камъче, лакът, коляно или обувка оставят белег върху мат`ряла (сплесква се и изтънява). Но някаква работа върши. В момента може и да няма.

Редактирано от Mиpa_M на 06.04.09 12:25.



Тема Re: Постелканови [re: Mиpa_M]  
Автор vesi_65 (непознат )
Публикувано15.04.09 08:47



Не знам дали не съм закъсняла със съвета, който бих искала да дам. Най-важното за постелката за йога е да е стабилна, т.е. да не се хлъзга. Мекотата не е толкова от значение. Аз си бях купила преди около 2 г. от Метро - Варна, цена - малко под 20 лв. и то с калъфа заедно. Така че провери в Метро. Но пак подчертавам - основното е да не се хлъзга!!!!



Тема Постелка за йоганови [re: vesi_65]  
Автор alkor1 (ентусиаст)
Публикувано11.04.10 08:46



Тази дали е добра:



Търся не прекалено тънка постелка, която не се хлъзга за йога, до 20лв

Редактирано от alkor1 на 11.04.10 08:46.



Тема Re: Постелка за йоганови [re: alkor1]  
Авторju (Нерегистриран)
Публикувано23.04.10 12:32



пробва ли в метро?



Тема Re: Постелка за йоганови [re: ju]  
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано15.07.10 08:59



v metro postelkite sa evtini, no se kasat lesno:(




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.