Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:45 20.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема помогнете-молянови  
Автор Бялaтa cмъpт (непознат )
Публикувано19.01.09 22:29



здравейте ... аз съм бивш наркоман висок 190 см и съм 58 кг ... съвсем наскоро спрях всичко и искам да започна на чисто ... но как да излизам така по улиците какво да обяснявам на хората като ме питат защо съм толкова слаб ...
ако на някой му се занимава нека ми даде някви съвети или насоки как да кача някое друго кило ... ще бъда адски благодарен ... мерси предварително :)



Тема Re: помогнете-молянови [re: Бялaтa cмъpт]  
Автор Kurgan (непознат )
Публикувано20.01.09 07:38



За храната мисля че ти е ясно,на често без да преяждаш.НЕ подбирай какво ядеш,в твоя случай е без значение.Прави по 6-7 хранения за деня.Ако имаш възможност тренирай с тежести,серийте да са по 8 повторения максимум.Една тренировка да не продължава повече от 45мин.Сън по 8-10 часа нощем.Прочети някоя книга за Конан примерно,или филми с здрави момчета,състезания айрън мен.
Дано съм бил полезен поне малко.
Успех.



Тема Колегата Курган ти е написал основното. [re: Бялaтa cмъpт]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано20.01.09 17:17



Мога да добава, ако те е срам да ходиш у залата да дигаш, може да правиш вкъщи по 4-5 серии лицеви опори, може да си земеш некви разглобяеми дъмбели (за тех мога да ти напиша неква програмка, ако ги земеш, де). Ако не си от срамежливите и мислиш да ходиш от самото начало в залата, правиш 2-3 посещения седмично, базисни упражнения (лег, "френско" бутане, сгъване с щанга прав, набирания на лост, разтваряне с дъмбели встрани, евентуално клекове с щанга зад врата) в по 8 до 10 повторения на серия. Така продължаваш поне 2 месеца, като на секи две седмици се мериш на кантара (яденето е както баце Курган ти писа, начесто, без да преяждаш), после идваш да споделиш резултатите и да ти напишеме нови насоки. Ако имаш още въпроси по упражненията, питай и сега, де!





Тема Re: Колегата Курган ти е написал основното.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Бялaтa cмъpт (непознат )
Публикувано21.01.09 16:08



дъмбели имам просто до сега не съм ги ползвал ... разглабят се има едно лостче може да се регулира 5 7 и 10 кг ... за храненето започвам така да правя ... :) айде ако има още нещо казвайте ... мерси много



Тема Дъмбелите са полезно нещо за тренировка ...нови [re: Бялaтa cмъpт]  
Авторт.k. (Нерегистриран)
Публикувано22.01.09 10:00



... вкъщи. Нагласяш тежестта така, че да правиш десетина повторения без да се гърчиш много. Почваш тренировката с неколко минути махове с ръцете, се едно си въртолет и ше излиташ, да загрееш раменния пояс, после 4-5 серии лицеви опори (тук може да варираш в разстоянието м/у ръцете), като гледаш да не правиш под 12-15 повторения в серия. После 4-5 серии сгъване на ръцете с дъмбелите за бицепс, а накрая ако имаш сила, правиш неколко серии разтваряния на ръцете встрани с дъмбелите (за рамо). Повторенията да не са по-малко от 8-10. Ако даскалото е близо до вас, може вечер да ходиш за неколко серии набирания на лостовете (или там, дето тупате килимите, зад блока) и кофички на успоредката. Подобие на кофички можеш да правиш и вкъщи, дигаш краката на леглото, фащаш некой стол зад гърба си (горе-доле на ширината на раменете), отпускаш надоле и изправяш. Абе, знам че малко неясно го обясних, ма се надявам некой колега да пусне картинки на теа упражнения, та да визуализираш по-добре! Аре, чао, засега!





Тема Re: Дъмбелите са полезно нещо за тренировка ...нови [re: т.k.]  
Автор Kurgan (непознат )
Публикувано22.01.09 11:35



Т.К,много ме радваш.Като стане заличката требва да ми дойдеш на гости да се посмеем.Малко те познавам ама от казаното по-горе ще почнеш да ме базикаш че съм гей.Не бой са "баце" женен съм и имам лапе(не че това е гаранция).



Тема Абе, дано да стане залата ти, баце!нови [re: Kurgan]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано23.01.09 09:50



Ше пиша, че си педал (или "гей", както тактично се изрази ти) само ако ми искаш кинти за първа тренировка.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.