Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:57 05.05.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Аеробика във Варна  
Автор nyctea (у......)
Публикувано06.01.09 22:33



Не мога да намеря!!!! Помагайте





Тема Re: Аеробика във Варнанови [re: nyctea]  
Автор vesi_65 (непознат )
Публикувано08.01.09 23:12



НЕ ЗНАЯ ДАЛИ СТЕ ПРОВЕРЯВАЛИ В СПОРТЕН ЦЕНТЪР "ТИМ". АЗ СЪЩО СЕ ИНТЕРЕСУВАМ ОТ ЗАНИМАНИЯ ПО АЕРОБИКА И ИМ РАЗГЛЕДАХ САЙТА, МНОГО НЕЩА МИ ДОПАДНАХА, НО ПРЕДВИД НИСКИТЕ ТЕМПЕРАТУРИ В МОМЕНТА НЕСЪМ ХОДИЛА И НЕ МОГА ДА ДАМ ОТЗИВИ.



Тема Re: Аеробика във Варнанови [re: vesi_65]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано10.01.09 17:55



Да,и аз тези дни разгледах тяхна страничка и ми стана интересно,искам по-натоварваща аеробика,май шейпинг беше идеална,но и аз още не съм ходила,самичка малко ми е кофти,ако искаш ще отидем заедно





Тема Re: Аеробика във Варнанови [re: nyctea]  
Автор nyctea ()
Публикувано15.02.09 19:48



няма ли кой да ми отговори????





Тема Не.нови [re: nyctea]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано15.02.09 21:00



У Варна има само педераси и плаж. Тва е ситуацията.





Тема Re: Не.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор nyctea ()
Публикувано17.02.09 21:28



айде бе....ти не беше ли с дълга коса и на колело????





Тема Re: Аеробика във Варнанови [re: nyctea]  
Автор gorskaqgoda (blondi)
Публикувано28.04.09 18:17



Бих ти препоръчала Тае бо в Дом Младост. Много по-добре е от аеробиката , а и натоварването и стягането също са по-добри.



Тема Re: Аеробика във Варнанови [re: nyctea]  
Автор turbo_garga (шеф на водопада)
Публикувано29.04.09 07:15



ФитКървс отваря вратите на първия си фитнес клуб във Варна на 27-ми април. Елате и се зарадвайте на този 30-минутен фитнес, специално създаден за жени. Фитнес системата е забавна, бърза и сигурна. Ще получите една безплатна седмица или специално 66% намаление в периода на официалното откриване. Адресът на клуба е Варна, бул. Христо Ботев № 1. За повече информация, моля посетете www.curvesbulgaria.com или се обадете на 052 69 44 99

http://www.curves.com/the-workout/circuit-demo.php



Тема Re: Аеробика във Варнанови [re: turbo_garga]  
Авторнeли (Нерегистриран)
Публикувано30.07.10 14:25



Колкото и лукс да има някъде, ако няма добри инструктори всичко отива напразно. За какво ми е скъпа зала, ако нямам добър инструктор пред себе си?!



Тема Re: Аеробика във Варнанови [re: нeли]  
Авторминaвaщa (Нерегистриран)
Публикувано26.08.10 12:44



Ако някой се интересува от степ-аеробика + елементи от тае-бо + силова част с гирички : ул."Роза", ОУ"Ангел Кънчев" - входът за залата е на гърба на училището.Залата не е кой знае какво, но аеробиката си заслужава - ако не държиш на лукса.Инструктори са Сашо и Деси - първите за Варна такива.Аз съм много доволна.В момента ходя от 18ч. в понеделник и петък, но започваме към 18.10ч.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.