Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:27 02.05.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Сауна???нови  
АвторMимa (Нерегистриран)
Публикувано04.09.08 18:41



Реших да ходя на сауна, обач колкото чета за нея в интернет все повече се разубеждавам.

Излиза, че трябва да стоя гола в малко помещение с други мъже? Това не мога да го приема.

Може ли да съм с бански?



Тема Re: Сауна???нови [re: Mимa]  
АвторMockoвчaнин (Нерегистриран)
Публикувано04.09.08 22:12



Ако искаш даже с дрехите стой! Какво лошо има да погледаш малко?





Тема Моля ви за по-сериозни отговоринови [re: Mockoвчaнин]  
АвторMимa (Нерегистриран)
Публикувано07.09.08 20:23



Моля ви за по-сериозни отговори.

Ако аз не се съблека, други ще се събличат ли? Не искам да гледам, а мен да не ме гледат.



Тема Re: Моля ви за по-сериозни отговори [re: Mимa]  
Автор Kossoman ()
Публикувано08.09.08 13:03



Е какви по-сериозни отговори очакваш? Всичко е въпрос на писани и неписани правила, които са различни на различните места. Това зависи и от хората, които посещават сауната. Когато основният контингент посетители се състои от редовни саунисти, тогава никой не се впечатлява от голотата. От нея се притесняват инцидентните посетители и тези, които посещават сауната от любопитство. Във всеки случай, ако се притесняваш от голотата си не вярвам да те изгонят от сауната, защото си с бански. Щом така ти е удобно и комфортно - пробвай.

Редактирано от Kossoman на 08.09.08 13:04.



Тема Re: Моля ви за по-сериозни отговоринови [re: Kossoman]  
Авторrrr (Нерегистриран)
Публикувано08.09.08 13:08



в сауните, в които съм ходила, гол човек не съм виждала. всички са с хавлии, бански - който както си иска. определено няма да ми е комфортно в сауна, пълна с голи хора, насядали на сантиметри от мен, това дори ми звучи супер гнусно. е, ако си имам моя сауна - определно ше влизам в нея без хавлия или бански, то е ясно, че така е най-добре:)



Тема Е, и? Какъв ти е въпросът?нови [re: rrr]  
Автор Kossoman ()
Публикувано08.09.08 13:15







Тема Re: Е, и? Какъв ти е въпросът?нови [re: Kossoman]  
Авторrrr (Нерегистриран)
Публикувано08.09.08 13:28



нямам въпрос:) хванах се за товето мнение и отговорих на питащата.



Тема Re: Моля ви за по-сериозни отговоринови [re: rrr]  
Автор kremenskata (пич бре)
Публикувано16.09.08 16:23



Аз като си резервирам час за сауна обикновено съм сама. Не записват други хора в моя час, а ако се случи ходим и заедно с приятели но всички винаги сме били с бански.



Тема Re: Сауна???нови [re: Mимa]  
Автор fitnes fan (непознат )
Публикувано22.09.08 23:05



Има много места където сауна та е индивидуална.
виж тук има списък със зали http://www.fitnes-bg.com/clubs/
както и телефони можеш да звунеш и да провериш дали предлага индивидуално ползване



Тема Re: Сауна???нови [re: Mимa]  
Автор robinm (непознат )
Публикувано05.10.08 13:07



Естествено, че може да си с бански. Но от високата температура, той се скапва, освен това запарява кожата. Най удобно е да си с хавлия и според обстановката можеш да я свалиш или увиеш в ная. Аз лично съм бил в доста сауни, някъде има и голи хора, но това като че ли не прави голямо впечатление...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.