Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:06 01.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Калина от the Gym  
Автор lemonpie ()
Публикувано26.04.08 12:11



Привет!
Някой да знае какво се случва с Калина? Ясно е, че вече няма часове в Джима, но къде е сега? Там е станало ужасна скука откакто я няма, във вечерните групи има по 2-3 човека

. Дали не е отишла на друго място, та да ходим и ние там



Тема Re: Калина от the Gymнови [re: lemonpie]  
Авторeлия (Нерегистриран)
Публикувано26.04.08 14:40



Калина съвсем скоро ще започне да води на друго място. Дайте му малко време на момичето и когато е готово, предполагам, че само ще ви уведоми за мястото, на което води.



Тема Re: Калина от the Gymнови [re: lemonpie]  
Авторшилoтo (Нерегистриран)
Публикувано26.04.08 14:57



Доколкото знам, Кали отива в MD sport на стадион В.Левски. Даже вече го има в графика на Емо и в сайта на MD. Ми как няма да е скука в Джим, то залата не прави часа, а инструктора

Вчера минах през MD - мале, мале - сложили са подиум, имат нова музика, въобще залата е трепач. А и си е в центъра, лично на мен ми е супер удобно, на две крачки от офиса. Разбрах, че Кали започва от 7-ми май в 18 часа. Там съм с още две приятелки



Тема Re: Калина от the Gymнови [re: шилoтo]  
Автор lemonpie ()
Публикувано26.04.08 18:13



Благодаря и на двете за инфото





Тема Веднага си пролича, че Кали е в MDнови [re: lemonpie]  
АвторPeни (Нерегистриран)
Публикувано28.04.08 15:24



Който си го може, си го може! Освен, че прави жестоки часове, Калина, както знаем /нейните момичета/, поддържаше и сата на Джим. Ами, какво да кажа...много изгубиха, че я изпуснаха! Справка - обновеният сайт на MD.
Просто красота. И то за броени дни!

http://www.mdsport-bg.com/



Тема Re: Веднага си пролича, че Кали е в MDнови [re: Peни]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 00:23



Na Kalina mai i e umriala tsigankata.
Aide stiga ste spamili s reklama.



Тема Re: Веднага си пролича, че Кали е в MDнови [re: Lili]  
Авторзy (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 00:42



Аууу, ква реклама. Щото Кали никой не я познава и въобще, ама въобще не е номер едно. Права си мила, само рекламни блъфове и спам. Затова часовете й са пълни - добра рекламна кампания поддържа...вече над десетина години. А иначе е с два леви крака.
Жалка злобна мишка, това си ти.
Ако не можеш да кажеш нещо конкретно, поне имай доблестта да не плюеш.



Тема Не им обръщай внимание!нови [re: зy]  
АвторPeни (Нерегистриран)
Публикувано29.04.08 18:18



Зу, тепърва ще има "бисери" по адрес на Кали. Тя е направо като трън в задника на повечето некадърници. И се набива на очи, защото е популярна. А злобата ходи по хората...простотията също. Ами, нека си приказват, това не пречи никому





Тема Re: Веднага си пролича, че Кали е в MDнови [re: зy]  
АвторДECИ (Нерегистриран)
Публикувано02.05.08 12:54



А вярно ли е, че Калина са я изгонили от Джима заради сприхавия и нрав и напредналата и възраст/защото вече си е на 50год./,както и от другите седем клуба, в които е работила?



Тема не познанови [re: ДECИ]  
Авторcилвa (Нерегистриран)
Публикувано03.05.08 00:13



Нееее, Калина всъщност е на 68, но изглежда на 38. Второ, не си в течение на фактите. Не са я изгонили от никъде и няма как това да се случи, защото веднага я придърпаха в MD. Истината е, че още не е намуснала Джим, само е в отпуска. И каквото и да правят не могат да я задържат, защото късно се сетиха да я ценят. Как точно преброи до 7 не знам... Че то в София има общо взето две-три свестни клуба. Кали не ходи по дупки доколкото я познавам и никога няма да се случи.
Тя Рени хубаво каза, че започвате с атаките. Е, нямате грижи, смотли недоклатени.
Изяжте се от злоба, само тук можете да лаете, защото сте анонимни, но в залата плетете крака и гледате като малоумни. Леле, ужас






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.