Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:56 23.05.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема тае-бо - къде???нови  
Автор deni112 (cats`fan)
Публикувано18.06.05 14:14



здравейте! искам да попитам ако някои знае къде в центъра може да се тренира тае-бо? скоро се преместих от младост в лозенец и все още не мога да намеря спортен център в близост,освен спартак,но там тае-бото не струва.извинавам се ако има негови фенове тук.не ме нападайте - въпрос на вкусове.а иначе досега тренирах в младост откъдето съм просто възхитена.но ми е много далече вече.така че ако имате някаква идеа....пишете.благодаря

Dogs have owners,cats have staff.


Тема Re: тае-бо - къде???нови [re: deni112]  
Авторpoli (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 14:45



естествено, че е въпрос на вкус. На спартак обаче има две зали и ако си пробвала само едната, можеш да видиш и другата, понеже там ти е най-удобно. А иначе, ето ти линк с адресите, страниците и програмите на няколко клуба : http://www.aero-bg.com/
успех



Тема Стига бе...нови [re: deni112]  
Автор majemela4ka (жарка блондинка)
Публикувано18.06.05 14:52



Сега трябва да те попитам къде точно в Младост си тренирала и при кого?! Ама не ме вълнува особено.

Обаче е тъпо да обобщаваш, че нещо някъде не струва без да казваш точно какво е нещото.
Бъди любезна и сподели високите си критерии. Дано за теб Били Бланкс да си струва.

Сериозно!
Аз пък работя в Лозенец и съм на 100-тина метра от "Спартак". Обаче си нямам компания и ме мързи да ходя сама. Дай да се организираме и да отидем да потренираме заедно. Ще ми е приятно да се запознаем.



Тема Re: Стига бе...нови [re: majemela4ka]  
Автор deni112 (cats`fan)
Публикувано18.06.05 15:01



:))))) здравей мъжемелачка. с удоволствие бих се запознала и тренирала с теб. аз също нямам компания.за въпросите. исках да споделя всичко,за което ме питаш но се страхувах да не се възприеме като реклама или нещо подобно.
за спартак - не мога да тренирам тае-бо на фона на песен на ивана или глория.това първото.тренорката е отвратителна ( съжалявам за това определение) . през цялото време крещи "айде айдееееее виждам как се топят,давай давайййййййй". ами извинявай,но аз не тренирам защото искам да отслабна а защото това ми е един от най-успешните начини за отмора.движенията също н еми допадат.
за младост - тренирам вече втора годинав клуб "Дема" ( няма как да не сте го виждали ако сте минвали по Ал Малинов ). тренорките са няколко,най ми допадна Лили.много внимателни и коректни.условията са прекрасни.просто иди веднъж и пробваи
критериите ми изобщо не са високи.ако се видим ще се убедиш сама

Dogs have owners,cats have staff.


Тема Re: тае-бо - къде???нови [re: poli]  
Автор deni112 (cats`fan)
Публикувано18.06.05 15:03



благодаря ти. не знаех че има и друга зала.ще я потърся :)
мерси

Dogs have owners,cats have staff.


Тема Re: Стига бе...нови [re: majemela4ka]  
Автор deni112 (cats`fan)
Публикувано18.06.05 15:09



забравих да добавя Б.Бланкс - голям фен съм му.когато нямам време за клубове скачам с него вкъщи :)

Dogs have owners,cats have staff.


Тема Питаш, гледаш и т.н. [re: deni112]  
Автор majemela4ka (жарка блондинка)
Публикувано18.06.05 18:36



Може и тук във форума.

В "Дема" бих отишла да поиграя тенис.

За друго не бих. Критериите ми са високи.

В "Спартак" има доста инструктори. Да попаднеш на най-калпавия си е късмет.

Никой няма да те върне, ако искаш само да погледаш. И да решиш дали ти харесва или не. Може пък да ти е трудно да превключиш на друг начин на преподаване.

Приемам отговора ти като извинение към инструкторското войнство. Или не е съвсем така?





Тема Re: Питаш, гледаш и т.н. [re: majemela4ka]  
Автор deni112 (cats`fan)
Публикувано18.06.05 19:04



ами ако това,което разбрах е вярно бих била много щастлива.засега от дема съм най доволна.ако има по-добро място веднага бих се присъединила.а за извиненията не разбрах само на кого дължа такива.ако е на инструкторката,която ми пусна чалга на тренировката ( нищо против чалгата , но си има места предназначени за нея и такива,където е забранена появата й) не бих й се извинила. други инструктори не си спомням да съм споменвала

Dogs have owners,cats have staff.


Тема извън темата [re: deni112]  
Авторggg (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 13:54



миналата седмица и аз имах подобно изживяване - с т.нар. от мен "чалга аеробика", а може би така е и общоприето ве4е да се казва, не знам...
отивам аз в един клуб, където преди ходех да тренирам, но от няколко месеца не бях ходила. и съвсем случайно, без да искам попаднах на аеробика, която се провеждаше на чалга музика... разбрах го когато започна часа, никъде не беше написано, че това не е час като час, а с малко по-различна музика... а според мен трябваше да го направят, защото не всеки може да понесе да пряви коремни преси в чалга ритъм...
не искам сега някой да ми е нахвърли, не ме разбирайте погрешно - музиката си е музика, мога дори да слушам чалга, но когато съм седнала с компания например на ракия и салата, а не когато съм отишла да потренирам след края на работния ден.
беше ми адски неприятно!
така че те разбирам много добре.

надявам се да намериш подходящ треньор!:)



Тема Re: тае-бо - къде???нови [re: deni112]  
Авторcaminando (Нерегистриран)
Публикувано22.06.05 13:48



Най-якото тае-бо е във Фитнес център Младост, а инструкторката се казва Марион. Жалко, че ти е далече, но тя е един от малкото инструктори, които не те занимават с разни смешни ударчета, които са си жива аеробика. Пиша ти това в случай, че освен удобството те интересува и качеството на тренировката.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.