Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:33 28.04.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема МД СПОРТ на Националния стадион  
Авторdebela (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 00:48



Здравейте, някой има ли впечатления от този клуб и по-специално часовете по тае-бо?



Тема Re: МД СПОРТ на Националния стадионнови [re: debela]  
Авторвили (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 10:29



аха, отваряме темичка за рекламка...хитро.
ако питаш наистина - зле им е тае бото. на стадиона остана само ники от боди арт, всички други не са стока. но сега очаквай да прочетеш хвалебствия за марион да речем или друг некой специалист





Тема Re: МД СПОРТ на Националния стадионнови [re: debela]  
Авторdebela (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 23:39



не е реклама. рових се в нета да търся зали, а стадиона определено ми е удобно място. там намерих три зали - кали, актив спорт и тази. първите две ми се видяха много големи и си представих препълнени съблекални и т.н., в МД ми се видя по-компактно. Но пък дали е качествено?



Тема пробвай в боди арт и мд спортнови [re: debela]  
Авторвили (Нерегистриран)
Публикувано20.02.08 09:47



пробвай в двете зали, за да имаш сравнение. актив е много голяма мизерия, там е под всякаква критика и по-добре остави. но ники при кали е много добър, честно





Тема Re: пробвай в боди арт и мд спортнови [re: вили]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано20.02.08 23:09



Абе хора какво само го плюете този актив. Аз ходя там и залата си е хубава. Като ви чете човек ще и помисли, че човешки крак не трябва да стъпва там. Та кажете къде точно е мизерията, че нещо на мен ми убягва.



Тема Re: пробвай в боди арт и мд спортнови [re: лили]  
Авторвили (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 09:40



мила, въпрос на вкус и на лични изисквания е изборът на зала. просто не ме кефи мръсотията по пода, древната музикална уредба и въобще всичко е вехто. съблекалнята е от преди войвата, къпем се заедно с митко, който все пак е мъж, дори и да не е доказано:) и се събличаме в мазето! в боди арт например, съблекалнята е в самата зала, само врата ги дели. има много шкафчета, а не някакви мизерни закачалки, където не знаеш дали ще си намериш дрехите после. преди 20 години беше така. сега не вярвам другъде да се събличат по мазета и лелка да им пази дрехите...направо за историческия музей е актив. при това да не говорим за инструкторите - от баба ми нагоре. в мд спорт залата е с пъти по добра също, има добри треньори и тяхната шефка е накупила всички уреди за игра. какво по-точно не разбираш, че сега пък аз нещо не мога да схвана. ми то разликата е ОЧЕВАДНА!!! не плюем, казваме си мнението и фактите, които не са в полза на актив, тва е





Тема Re: пробвай в боди арт и мд спортнови [re: вили]  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 12:03



Залата е чиста, не зная защо си останала с такива впечатления. Има доста млади инструктори, така че не зная от кога са ти данните и как точно я получи тази средна възраст. За съблекалнята съм съгласна, но да ти е хрумвало случайно, че точно тази атмосфера привлича клиентите на "Актив", които не биха се чувствали добре в префърцунената обстановка на мозерните зали? Има и други такива зали, в които няма гардеробчета. Доста зали съм обиколила и тези, към които нямам забележка се броят на пръстите на едната ми ръка. Даже и те ще са много.



Тема Re: пробвай в боди арт и мд спортнови [re: лили]  
Авторвили (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 12:24



позна, точно съблекалнята привлича пората

умирам си да се блъскам по гол задник в жените, да подскачам на един крак докато се обличам, защото пластмасовите столове, които са по-скоро за евтино заведение, не стигат. и да ми минават мъже по хавлийки в същото време. просто неповторима атмосфера, права си
инструкторите не са добри, това че събират хора още не е критерий. добрите се махнаха. сведенията са ми актуални, не се съмнявай. дай да видим - митя, цецка, дани, ина, заря - следна възраст около 40 че и повече. другите са по-млади, но пък не стават. а, и се плаща за да се измериш на кантара, смях. в залите има по два кантара навсякъде и други екстри. това не е префърцунено, това си е ниво, не мислиш ли. аз предпочитам лукса, който впрочем е с разлика от 50 стотинки от пълната скръб в актив.



Тема Re: пробвай в боди арт и мд спортнови [re: лили]  
Авторgabanka (Нерегистриран)
Публикувано21.02.08 17:05



от кога наличието на гардеробчета се води префърцунено?



Тема Re: пробвай в боди арт и мд спортнови [re: лили]  
Авторkiki (Нерегистриран)
Публикувано25.02.08 22:32



v aktiv sa tolkova zle,4e 4ak e sme6no.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.