Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 22.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема спешно търся степове за аеробика  
АвторHELP! (Нерегистриран)
Публикувано16.02.08 23:48



Ще бъда благодарна на всеки, който ми каже от къде мога да купя степ платформи за аеробика. Доста търсих из интернет, но не успях да открия магазин нито в София, нито другъде. Само от чужбина ли става...



Тема Re: спешно търся степове за аеробиканови [re: HELP!]  
Авторeлия (Нерегистриран)
Публикувано17.02.08 10:48



Няма степове за аеробика и не се очертава да има. Фирмите вносителки са изчерпали наличните количества и нямат намерение да вкарват нови. За съжаление ще трябва да се насочиш към внос от чужбина.



Тема Re: спешно търся степове за аеробиканови [re: HELP!]  
АвторПoли (Нерегистриран)
Публикувано17.02.08 13:40



Провери ли в Спорт Депо? Там имаше кетлер



Тема Re: спешно търся степове за аеробиканови [re: Пoли]  
Авторeлия (Нерегистриран)
Публикувано17.02.08 16:26



Поли и в Спорт Депот отдавна са изчерпани количествата и нямат намерение да внясат. Имаха едни калпави малки степове, които за нищо не стават, защото са с размери 1/3 от нормалните и са много нестабилни. Рийбок също са изчерпали наличностите и нямат намерение да внасят. Като цяло търсене има, но няма внос. За Рийбок знам защо, за другите фирми нямам идея. Така че всеки се оправя по системата "внеси си сам" или "направи си сам".



Тема Re: спешно търся степове за аеробиканови [re: eлия]  
АвторПoли (Нерегистриран)
Публикувано17.02.08 17:26



Аз разбирам по друг начин пазарната икономика - като има търсене, би трябвало да има и предлагане. Ако става въпрос за по-голяма бройка, не може ли да се попита в някой от големите магазини? Те би трябвало да реагират. Аз търся от известно време разтегателни ленти за Пилатес и удрям на камък. Ако някой ги е виждал някъде - да казва.



Тема Re: спешно търся степове за аеробиканови [re: Пoли]  
Авторeлия (Нерегистриран)
Публикувано17.02.08 18:18



Тук сме страната на чудесата, Поли. При голяма бройка може да опита да поръча от Найк, но там не се предлагат степове. А за ленти нямам спомени дали имаха в каталога.



Тема Re: спешно търся степове за аеробиканови [re: HELP!]  
Авторeлия (Нерегистриран)
Публикувано14.03.08 22:43



От вчера във Спорт Депот в Младост 4 има на разположение два вида степове - едните са на Kettler и са с цена 89 лв., другите бяха по-малки и мисля, че бяха 69лв. Моята лична препоръка е за тези на Kettler, които са по-широки и по-стабилни.
Магазина се намира близо до бизнес парка в Младост 4 (зад магазин Como)



Тема Re: спешно търся степове за аеробиканови [re: eлия]  
Авторnik (Нерегистриран)
Публикувано23.03.08 23:56



дай някакви параметри на степовете кетлер...те не бяха ли за домашни условия? стават ли въобще за игра?



Тема Re: спешно търся степове за аеробиканови [re: nik]  
Авторeлия (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 08:35



Аз лично не съм ги ползвала, защото играя на степовете на Рийбок, но по общи впечатления мисля, че са добри. Ето параметрите, които успях да намеря за тях в нета:

Simple construction makes it easy to use
Sturdy, non-slip stepping surface
adjustable in height three times (15 - 25 cm height)
Dimensions, set up: (l) 90 cm x (w) 34 cm x (h) 25 cm



Тема Re: спешно търся степове за аеробиканови [re: eлия]  
Авторnik (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 14:39



благодаря! а знаеш ли им цената






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.