Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:30 24.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Искам да играя сложен степ!нови  
Авторpyми (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 16:06



Здравейте всички! Много обичам да играя степ аеробика. Направо съм полудяла по всякакви комбинации и прочие. Обаче не мога да си намеря инструктор, който да играе интересно. Все едно и също, простичко и скучно

Когато мога ходя при Галя на стадиона, но ми е далеч и не винаги успявам. Знаете ли нещо около Южния парк. Ама да е наистина добро като степ. На Спарта тези нещо ми издишат. Много се извинявам, ако някой се е засегнал



Тема Re: Искам да играя сложен степ!нови [re: pyми]  
Авторzari (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 09:47



ami kato iskash da igraesh "slojen step" stani instructorka samata ti i go vodi





Тема Re: Искам да играя сложен степ!нови [re: zari]  
Авторнинa (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 11:08



Глупости, да станела инструкторка. Това, че повечето хора не им се мисли и изпадат във възторг от един подскок, не значи, че по-съвременната хореография си няма фенове. Руми, опитай в the gym на Стрелбище. Там се играе по-завързано в часовете на Калина. А като ходиш на стадиона, влез и при Ася от MD и тя е добра. Хайде, после кажи какви са ти впечатленията





Тема Re: Искам да играя сложен степ!нови [re: pyми]  
Авторstep maniac (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 11:35



"Ина" на Мария Луиза, часовете по комбо степ на Лъони в сряда от 19ч и мастър клас в събота от 14ч.



Тема Re: Искам да играя сложен степ!нови [re: step maniac]  
Авторpyми (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 23:14



Аз попитах за Южния парк...а и предпочитам големи зали, утре ще ида на Стрелбище. Благодаря все пак.





Тема Re: Искам да играя сложен степ!нови [re: pyми]  
АвторCилвeтo (Нерегистриран)
Публикувано13.01.08 10:10



Руми, за теб не знам, но аз отидох вчера в дъ джим на двойният час при Калина. Нямам думи - тази жена е направо страхотия! Толкова много се раздава и така запалва хората! И прави невероятен степ! Само дето беше доста претъпкано и не виждах много добре, но с времето ще се науча да заставам на подходящи места

Много ми хареса, много и направо си взех карта



Тема много ми харес в gymнови [re: Cилвeтo]  
Авторpyми (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 11:36



И аз ходих в часа на Калина, но през седмицата. Е, много е добра наистина. Бях чувала разни работи и имах резерви, но се убедих, че жената си разбира от работата - хубава музика, абсолютна професионалистка и много лъчезарна. Явно ще се присъединя към класа, защото на стадиона Ася вече не играе, замества я някакво момиче, но нещо не ме заплени

някаква такава сериозна и гледа все към пода
Силве, ти само в събота ли ходиш? Ако си през седмицата, кажи кой ден, да се запознаем



Тема за мастера в джим - беше маниашко!!!нови [re: pyми]  
АвторБeни (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 00:41



Вчера на мастера - степ експложън2, направо откачих от кеф! Няма такава хореография, заклевам се! Уникално, нямам думи

Сега вече разбрах защо казват, че Кали е извънземна, ами извънземна е!!!
Сигурно сега ще ме нападнете, че използвам суперлативи
Ама елате на следващия мастер и тогава ще ви питам като започнете да крещите в екстаз и да не знаете как са минали два часа, ей така като премигване
Много се радвам, че има хора като Калина, защото само те показват новите стилове и това е добре за всички



Тема Re: за мастера в джим - беше маниашко!!!нови [re: Бeни]  
Автортaня (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 09:23



Извънземна в сравнение с какво? С нивото на българските инструктори като цяло? Ще се съглася донякъде, защото с малко изключения, то е много ниско. Но не виждам защо трябва да изпадаме в екстаз, просто защото някой си е свършил добре работата и е на ниво, на каквото трябва да бъде. И преди да ме нападнеш, искам да ти кажа, че няма нищо злобливо в постинга ми. Просто мразя тази българска черта винаги да си го мерим кой е по-по-най. И тя, както всички други, се е учила от други по-добри инструктори, за да стигне до тук. Да, Калина е добра, но не само тя показва новите стилове. Има и други изключения. А част от стиловете въобще пък не стигат до България, или пък стигат с голямо закъснение и много видоизменени.



Тема Re: за мастера в джим - беше маниашко!!!нови [re: тaня]  
Авторфeн нoмep eднo (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 11:21



Таня, сега ще ти кажа, защото явно не си запозната с фактите. Никой не отрича, че има добри инструктори. Момичето казва, че е възхитено и, според мен, има защо. Специално при Кали нещата не издват със закъснение, а до седмица след събитието, било в Италия или Щатите. Да, всички гледат, така е, но Кали има собствен стил, който няма начин да сбъркаш с когото и да е. При това, както казах, комбинациите, които прави са от най-новите! Играя отдавна при нея, един час не е повторила и никога не е било скучно. Да не говорим, че сега идва една от топ инструкторките от Италия и къде мислиш, че ще показва новите стилове?! При нас, защото е УЧЕНИЧКА на Кали. Айде сега, изяж ме с парцалите


Най-точно ще е, като познаваш добър инструктор на ниво, да кажеш кой е, за да може и той да направи някой мастер, не мислиш ли. Лично поемам ангажимент да предам информацията на Калина




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.