Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:30 01.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Горен трицепснови [re: Любитeл]  
Автор3apa (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 14:53



Любител, още веднъж благодаря!

Сайтът е пре-подробен особено за лаици като мен.
Следващ въпрос: в случаи на мускулна треска, изчакваме да попремине или стискаме зъби и продължаваме?



Тема Re: Горен трицепснови [re: 3apa]  
АвторЛюбитeл (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 17:32



Тренирай по-внимателно - т.е. постепенно увеличавай натоварванията.
По принцип мускулната треска е резултат от неправилна тренировка, а зависи и от начина на хранене.
Все пак за да се предпазиш.. След тренировка 1-2 аспирина, и повечко течности.
Аз лично мисля че е редно да се продължава, независимо че имаш мускулна треска.
И пак.. Увеличавай натоварването постепенно, за да не се стига до нея.
Успех!



Тема Re: Горен трицепснови [re: 3apa]  
Автор Kossoman ()
Публикувано01.02.08 17:37





Това май ще ти е най-подходящо.



Тема Re: Горен трицепснови [re: Любитeл]  
Автор3apa (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 18:35



Нямаше как да ми се размине, Любител, не бях се раздвижвала от 3, 4 години (!). Не е болка за умиране мускулната треска, но след едночасова тренировка всеки ден днес реших да си почина.





Тема Re: Горен трицепснови [re: Kossoman]  
Автор3apa (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 18:38



Възможно! Ама си нямам лост, само с гирички и въженце за скачане разполагам. От друга страна посещенията във фитнес клубове са свързани с повечко време (пътуване, преобличане и т.н.), което на мен ми липсва.





Тема Re: Горен трицепснови [re: 3apa]  
АвторЛюбитeл (Нерегистриран)
Публикувано03.02.08 16:26



Не е задължително да е лост. Прояви малко творчество.
Като не ти се ходи в зала /или не можеш/, и нямаш уреди потърси упражнения с тежеста на собственото тяло.

например е добро начало.
Успех!



Тема и така до кога, бе хора?нови [re: Любитeл]  
Авторпън (Нерегистриран)
Публикувано03.02.08 22:46



Тая Зара или квато и да е е доста невежа девойка. И как точно смятате да продължавате с обясненията. Тя, милата ще ви задуши с въпроси. И няма да спре овцата. Да иде в някоя зала и да си плати за програма на инструктор.
Куха лейка. що и се вързвате да ви губи времето, няма да прихване, то е ясно вече.





Тема Re: и така до кога, бе хора?нови [re: пън]  
Автор Kossoman ()
Публикувано04.02.08 07:32



И какво ще получи, като плати за програма на инструктор? По-добре е да се научи да търси и да чете.



Тема Re: и така до кога, бе хора?нови [re: Kossoman]  
Авторпън (Нерегистриран)
Публикувано04.02.08 09:10



Ти като си се учил така ли са ти обяснявали като на парапитек, или сам си намирал отговорите? Съмнявам се да си толкова тъп, че да питаш по няколко пъти без сам да си отговаряш. Това е признак на две неща - неразбиране и липса на мисловен процес. Те са свързани. Колкото и да обясняваш на такава кухарка, няма да вдене. Губиш си времето. Затва - да и напишат програмка, да прави упражненията и толкоз, без милата да се напъва да мисли, щот не и се отдава





Тема Re: и така до кога, бе хора?нови [re: пън]  
Автор Kossoman ()
Публикувано04.02.08 09:47



Много си критичен.
А времето си е мое и сам си решавам как да си го губя. А пък и не ми се вярва да е тъпо момичето (?), щом се е сетило да пита. В залите е пълно с умници, които не питат - половината от тях работят по програми, писани на коляно или под индиго, другата половина извършват браунови движения между уредите. На десет две полагат някакви смислени усилия. А който пита - ще намери отговора. Кой по-бързо, кой по-бавно...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.