Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:48 28.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема АТАМА Кемпински ?  
АвторAni (Нерегистриран)
Публикувано24.01.08 17:41



Имам да свалям 20 кг. родих преди 3 месеца. Мога да си позволя най-доброто. Атама Кемпински ли е най-доброто ?



Тема Re: АТАМА Кемпински ?нови [re: Ani]  
Авторнe (Нерегистриран)
Публикувано24.01.08 23:38



не дърпай дявола за опашката. сега ще се появат разбирачите и ще се разрази лют спор кой е по по най. обиколи големите фитнеси и си избери сама, където най ти харесва обстановката и атмосферата, щом си баровка.
те фитнесите скъпарските, не са чак толкоз много - Кемпински, Спарта, The GYM и може би Спа и Дрим на околовръстното, ма тав е кофти от сега ти казвам. А, и на Бокар фитнеса на Карабиберов. Важното май е да намериш добра среда и свестен инструктор, щот не всичко е кинти





Тема Re: АТАМА Кемпински ?нови [re: нe]  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 10:34



Правилно се изрази! Е, сега дръпна дявола за опашката!
Моля те ми кажи какво харесваш на Атама? Ми те даже не са и фитнес бе, те са шоуруум!
Виж за другите съм съгласна, че са добри, но за Атама НЕ!
Само преди 2-3 месеца имало подписка против условията на работа на клуба, а пък ти си направи избора сама!
Аз съм за Бокар, и The Gym, за последния леко резервирана!



Тема Re: АТАМА Кемпински ?нови [re: Ani]  
АвторAni (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 11:30



Добре. Ще се вслушам в мнението на по-знаещите хора... Имам още един въпрос:

Как мога да си избера личен фитнес инструктор ?

Диетата ми - кой трябва да я направи?



Тема програма и тренировкинови [re: Ani]  
Авторнe (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 11:51



принципно е най-добре да ти се направи програма на место, където ще тренираш. Другият начин е някой да ти изготви програма и ти да отидаеш да си тренираш сама. Ама не е добре за начинаещи това. На Спарта има хубава база, но не знам какви са инструкторите, май има един дето разбира. то и в Дъ джим на Стрелбище има само един, който може да ти свърши работа. Но в джим базата е по-добра и е много по-луксозно. Вече има две кардио зали, няма навалица на колелата и пътеките, съблекалните ги направиха убиец, въобще си е висша класа фитнеса. Ако питаш мен - отиди и на двете места и сама прецени и като ниво и като обстановка кое ти допада. И програмката от там ще ти я направят.



Тема Re: АТАМА Кемпински ?нови [re: Ani]  
Авторjungle (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 00:32



zdrasti!
analogichen sluchai e pri men - rodih prez dekemvri , svalih ove4eto kg, no triabva stiagane. Moga da si pozvolia nai- dobroto sushto, no niamam predstava kude da go potursia. Ako si navita - davai da hodim zaedno. Az jiveia na Fr. Nансен и Кемпински ми е ок.



Тема Кемпински е пръчканови [re: jungle]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 09:41



Не ходете в Кемпински, там е само за показно, не може да се тренира хубаво. В постовете горе казаха the Gym или Спарта. Абсолютно съм съгласна. Особено на Стрелбище фитнеса е много добър и е широко. Мания.



Тема Re: Кемпински е пръчка и то голяманови [re: cиcи]  
АвторTaтянa K. (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 13:34



Само там може да видите новата мода на спортните дрехи и маратонки!





Тема мен ми харесва в the gym...нови [re: нe]  
АвторBили (Нерегистриран)
Публикувано02.02.08 23:06



Защо си резервирана към the gym? Там си е баровско, няма мутри и е много широко и луксозно. И Бокар е добре, ама малко ме подтискат тези тесни стълбички като на вила и някак си не ми е комфортно в самата зала. Иначе и двата фитнеса са добри. Но аз лично предпочитам the gym, защото е просторно и светло и е много приятно, защото вече всички се познаваме, говорим си, пием кафета след тренировка. Не е лошо, какво те притеснява?



Тема Re: мен ми харесва в the gym...нови [re: Bили]  
АвторMиpo (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 00:21



Дами, да си призная и аз се преместих в джим от Спарта. В Спарта си бях свикнал и е много бутиково, но имат ужасен управител, който крещи пред клиетните и създава напрежение. Да не говорим, че самото обслужване нещо куца и съблекалнята е малка. Отидох в gym много резервиран, защото какво ли не бях слушал, ама ми хареса веднага. Хората усмихнати, приятна музичка навсякъде, съблекални слънце и просторно. Та го препоръчвам като място за добра тренировка и аз






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.