Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 03.05.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Правилно ли е?  
Автор36 (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 14:07



Аз съм на 36, имам велоергометър и го карам всеки ден по 30-35 минути. Целта ми е да сваля мазнините по тялото ми, които са най- вече в горната част на тялото ми. За сега нямам особен резултат, като се има впредвид, че се ограничавам със сладкото, хляба.
Въпросът ми е как да се ускори процеса на разграждане на мазнините. В момента съм 62 кг, 155см. Просто не мога да се понасям, имам пояси от сланина в коремната област, ханша и по гърба, колкото и грубо да звучи.
Помагайте!!!



Тема Re: Правилно ли е?нови [re: 36]  
Авторjenata dnes (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 14:23



A ot kolko vreme se trudi6 varhu sebe si:)Ne stava za den dva i ne se ograni4avai samo ot sladko i hlqba.Iska se i stabilna dieta!samo s veloelgometyra sa6to nqma da postigne6 4udesa.Nablqgai s uprajneniq za vaprosnite muskulni grupi.Успех!!!





Тема Правилно енови [re: 36]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано29.11.07 14:35



Премести тренировката сутрин на гладно. Добави още 5-10 минути. Увеличи съпротивлението още малко и добави едно кафе преди тренировка. Не забравяй да пиеш много вода.



Тема Re: Правилно ли е?нови [re: 36]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано30.11.07 12:13



Има значение с каква интензивност въртиш педалите, пулса най-вече. И не очаквай коремът ти да се стегне и да се премахнат мастните образувания само от едното въртене на педалите.
Ограничаване на хляба и сладкото не е достатъчен фактор за стапяне на мазнините. Ограничават се въглехидратите като цяло, ядеш по-крехки меса (пиле, риба, филета), като гледай да не изключваш съвсем мазнините, за да не започне тялото да си ги кътка и да не иска да се раздели с тях. Минимум по 2.5-3 литра вода на ден.
И не забравяй, че резултатът не идва веднага. Минимум месец ти трябва, за да се задейства тялото.

La donna e mobile



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.