Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:46 28.09.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Искам да се освободя от коремните мазнини  
Автор buFa (непознат )
Публикувано05.10.07 00:57



Имам един сериозен проблем и искам да ви питам как и дали може да се постигне това което искам . Имам мазнини по корема и искам задължително да ги сваля но също така искам и да не отслабвам защото ходя на фитнес . Абе вурпосът ми е има ли начин да се освободя САМО от мазнините на корема и къкъв е той пък ако не може тогава другият вариянт е и да отслабна малко като цяло тежа 78 кг. висок съм 1.75+ и нещо не съм се мерил отдавна . Трябва ли да вземам нещо и въобще къквото трява само ми го кажете и ще го направя ( разбира се в границите на разумното) . И друг въпрос за колко време при строг режим мога да се отърва от мазнините на корема ?



Тема Re: Искам да се освободя от коремните мазнининови [re: buFa]  
АвторCвeтльo (Нерегистриран)
Публикувано08.10.07 10:40



Щом искаш да свалиш мазнини, следователно ще отслабнеш. Другият вариант е едновремнно със чистенето на мазнините да качваш мускулна маса.
Само от определени мазнини в конкретни области може да се освободиш единственно чрез липосукция или нещо подобно - т.е. да се изрежат. Инак си има естественни процеси които управляват натрупването и разграждането им.

За да стане това което искаш - трябва ти Диета. С главна буква е щото именно от нея зависи дали ще се стопят мазнините или мускулите, или нищо.. Упражненията /спорта/ само спомага за по-бърз и качествен резултат.

За колко време - ами зависи колко килограми имаш да сваляш, какъв ти е режима, доколко си готов на промени, зависи и от метаболизма ти.. Това че си 78 кг нищо не значи. Има хора 78 кг с 26-30% мазнини и пак толкова килограми но с 5-6% :) И пак ти казвам - ако искаш само около корема - иди на липосукция - там става и бързо. :)

Успех!



Тема Re: Искам да се освободя от коремните мазнининови [re: Cвeтльo]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано08.10.07 13:16



Каква диета препоръчваш за намаляване на мазнините? Моите са около 16%, не е от най-тежките случаи, но има още какво да се желае и искам да се отърва от излишното



La donna e mobile

Тема Re: Искам да се освободя от коремните мазнининови [re: fidgety]  
АвторCвeтльo (Нерегистриран)
Публикувано08.10.07 16:51



Нисковъглехидратна.
То си е доста индивидуално, а и зависи и от целите и времето за което се иска да се постигнат, но пропорцията като порядък би трбявало да е около 20% въглехидрати, 40-60 - мазнини и 40-20 белтъчини.
Разлика между разхода и приема на енергия около 500-600 ккал на ден.
Ако се съчетава със тренировки с тежести - серии с малко повторения, и с по-големи тежести.



Тема Re: Искам да се освободя от коремните мазнининови [re: Cвeтльo]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано08.10.07 17:32



Е, ти ме успокои, значи съм на правилния път, мерси за инфото



La donna e mobile

Тема Re: Искам да се освободя от коремните мазнининови [re: Cвeтльo]  
АвторBufa (Нерегистриран)
Публикувано09.10.07 08:29



Мерси за инфото . Сори че чак сега отговарям
Значи на липосукция не ми се ходи пък и нямам чак такава нужда за щастие, мазнините ми са около 12 % и искам някъкъв хранителен режим . И този който ми каза за качване на мускулната маса и свалянето на определени места ( на мазнините ) ми се струва удачен а приложим ли е за мазнините на корема ? И ако не с другия вариянт с въглихидратния режим ще сваля ли мускулна маса ? Тука попаднах на един хранителен режим можеш ли да ми кажеш дали е удачен за мене Мерси . http://www.bb-team.org/articles/comments/910/




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.