Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:03 19.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Съвет  
Автор fidgety (fury)
Публикувано23.08.07 11:28



Младежи,
Здравейте! Питах във форума за диети, но комай тук е по-вероятно да ми отговорите... Искам да сваля 11-тина килца. Успях да посваля 2-3, но ми остават още 8. Това, което съм предприела е: тренировки аеробика 3 пъти седмично. Бягане на стадион - гледам да е 1-2 пъти седмично. И хранене, което по-скоро бих оприличила на НВД - пилешко или риба, обезмаслени млечни продукти, яйца и марули и краставици. Останалите зеленчуци съм ги изключила като потенциален източник на въглехидрати, същото се отнася и за плодовете, единственото, което си позволявам, е фреш микс от грейпфрут и лимон. Преди тренировка пия л-карнитин. Водата за деня ми се връзва над 3 л.
Аеробиката е от около 2 месеца, диетата - от около 10 дни. Резултатът е минимален - тези 3 мижави килца. Относително постегнах фигурата, но килата не мърдат. Дайте идея къде бъркам с нещо, та не постигам някакви особени резултати...

La donna e mobile


Тема Re: Съветнови [re: fidgety]  
Авторшaя (Нерегистриран)
Публикувано23.08.07 17:33



никъде не бъркаш, само дето аеробика и тичане не знам защо ги редуваш...те донякъде се припокриват като тип натоварване на организма. щи се отнася до храненето - диетата е твърде отсокро, за да искаш някакви драстични промени, а и не трябва. принципно правилното сваляне на килограми без опасност от качване след това е около килограм и половина за седмица. но за да отслабваш правилно трябва да се храниш под режим и да спортуваш редовно. ако искаш разнообразие за мускулите по-добре редувай фитнес и аеробика - така ще комбинираи силовото натоварване с изцеждане. и все повтаряме - не бързайте, бе хора!!! за 10 дни диетка какво точно очакваш?! за колкото време си натрупала килата за толкова, че и повече ще ги свалиш дето казват спецовете





Тема Re: Съветнови [re: шaя]  
Автор Selen (непозната)
Публикувано01.09.07 20:53



Съгласна съм с Шая.Комбинирането на фитнес (упражнения с тежести) и аеробно натоварване ще има много по голям ефект.
Недей да гладуваш, но и не прекалявай,нисковъглехидратното хранене е добро.Спирането на яденето след 16ч.прави чудеса.

Крия-йога не дава ли резултат ?

Редактирано от Selen на 01.09.07 20:56.



Тема Re: Съветнови [re: Selen]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано03.09.07 12:41



Какво ще рече спиране на яденето след 16ч.? Съвсем нищо ли да не се яде...? Бях чувала да не се хапват въглехидратни храни след 18ч. и да се вечеря преди 20ч., ама на спиране на яденето след 16ч. не съм попадала...
Иначе се замислям и за фитнес, но понеже никога не съм ходила.... Там нали има инструктор, който да те съветва какви упражнения да се правят за твоя тип фигура?

La donna e mobile


Тема Re: Съветнови [re: fidgety]  
Авторбъни (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 16:49



във всеки фитнес има инструктори. най-добре е да ти изготви персоналан фитнес програма. и да си следваш по нея упражненията. аз бях така. програмите трябва да се сменят на горе долу 3-4 месеца. сама ще усетиш де. като спреш да сваляш кила значи нещо трябва да се промени защото опганизма ти е привикнал към сегашната програма примерно или начин на хранене.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.