Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:05 19.05.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема странна програмканови  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 11:16



новия фитнес инструктор ми направи програма,включваща 8 упражнения за горна част?!плюс и 50мин кардио,което ще рече че 2 часа в залата не ми мърдат в залата и не знам как ще издържа така почти всеки работен ден.Аз лично смятам,че това са много упражениея за жена.досега съм правила по 4-5 упражнения.На всичко отгоре

ми направи странно впечатление,че упражненията са по 3 серии с 12 упражения.Това също ми се струва като за мъж,а не за оформяне и релеф.Досега към 20упр на серия съм правила.Какво е вашето мнение?Стария инструктор напусна,а нямам намерение заради този да сменям залата,но някак ме притеснява тренировката



Тема Re: странна програмканови [re: Mилa]  
Авторния (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 11:51



Остани в залата, но не работи с този инструктор, явно не е подходящ.



Тема ами тогава?нови [re: ния]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 13:34



и какво трябва да направя като ве4е отдавна трябваше да сменя упражненията?да махна някои от 8те вида ли?но кои точно?и да увелича може би повторенията в 1 серия....от 12 на 20 да речем?и ще се получи ефекта,който жените гоним





Тема Re: ами тогава? [re: Mилa]  
Авторния (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 16:46



Първо си намери свестен инструктор, може да не е от този клуб, нека ти състави читава програма, пък ти тренирай където ти е удобно. После започни да редуваш тренировките - един път силова, един път кардио. Не е зле и аеробика да почнеш за изчистване.



Тема Re: ами тогава?нови [re: ния]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 17:08



Ния,мислиш ли,е не ми е идвало на ум?Само че защо си плащам тази вноска всеки месец,а?Все пак поне в тази ПРОВИНЦИАЛНА зала се полага иконсултация на инструктор...и аз каво съм виновна,че човека си намерил друга работа и напуска?Сега да плащам 1 път членски внос и втори път отделно на инструктор в друга зала ли?

а иначе залата е яка и не ми се иска да я сменям.Кардио си правя всеки ден след уредите и тежестите.Просто проблема беше какви точно да са упражненията преди кардиото



Тема Re: странна програмканови [re: Mилa]  
Авторocтpoтo (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 19:33



Една нормална и хубава тренировка не трае повече от 50-60 минути. Тялото не се дели на горна и долна част. Я си представете краката на Брад Пит и отгоре торса на Вин Дизел.
НЯМА програма за оформяне и релеф - релефа е следствие от правилната диета.
3 серии по 20 повторения (а не упражнения) е съвсем за боклука. 3 серии по12 повторения не е кой-знае колко по-добре.
3-5 повторения е идеално.
Няма причина мъжете и жените да транират различно. Тренировката трябва да е с големи тежести и базови упражнения.
http://www.defrancostraining.com/ask_joe/archives/ask_joe_07-07-06.html#question02

Моето мнение - и двамата "инструктури" да си ползват дипломите за тоалетна хартия.



Тема Тъпотии пишеш, баце.нови [re: ocтpoтo]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано13.08.07 20:31



Момичето дига поне пъти седмично, бе, кви базисни упражнения, кви 3-5 повторения? Мойто мнение е, че тя се е опитала да завърже социална връзка с новия интруктор, а оня е разбрал, че иска нова програма и понеже е нов там, се е престарал с писането. Затва, мислим, че мадамата спокойно може да прави 5-6 упражнения за горна част (торс) - по 2 за големите групи (гърди, гръб) и по 1 за малките (ръце, рамо) в по 2-3 серии (без загряващите), а кардиото нема нужда да е над 25-30 мин. Ако наистина ходи толкова редовно, колкото съм останал с вчепетление, че го прави, тва е достатъчно за едно добро претрениране и очаквам скоро да писне, че не може да спи, а се чувства постоянно уморена. Но, тва са само очаквания.





Тема Нема такиа работи, майнанови [re: тъпoтo koпeлe]  
Авторocтpoтo (Нерегистриран)
Публикувано14.08.07 12:49



Я съм гледал на една мадама да и се откопчаа сютюенът като прави пек-дек.
То затуй са тея 8 упражнения за горна част - с цел разхлабване на сютюена.
Капиш?

Момата ой номер цици носиш?



Тема прекалявате!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано14.08.07 16:15



не молех за анализ на ситуацията при разговор с инструктора,а исках съвет,за което мисля,че добре бях пояснила.Какви социални контакти,какви връзки?!
Значи задължително си ходя 4 пъти,като тренирам горна и долна част по 2пъти+кардио винаги.Ако се намери време-наминавам и за 5ти път,когато правя само кардио.Кардиото ми винаги е 45-60мин,т.е. 4-5 пъти седмично има задължително 45-60мин кардио.


защо смяташ,че кардио 30мин е достатъчно?Доколкото знам-след 20тата минута започва горенето на мзнините.логично е да е над 30мин



Тема Ти прекаляваш. С кардиото.нови [re: Mилa]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано14.08.07 17:13



Иначе, като ти гледам програмата, добра е. Анализът на ситуацията произтече от тва, некакси свърза новия инструктор с нова програма, при положение, че старата ти е достатъчно добра. Значи, кво може да умозаключим от тва нещо:
1. Искала си да промениш нещо, което работи - значи си тъпа или прекалено амбицьозна.
2. Искала си да видиш кво ше ти напише новия метач на залата.
3. Недоразумение.
Стават грешки, каке, но ние сме тук, за да ти помогнем. Моят съвет е да си джиткаш със старата програма, а ако нещо си недоволна, смени упражненията, не принципите. Имаш ли пик?






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.