Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:06 28.04.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Taebo  
Автор vepik (непознат )
Публикувано29.04.07 10:47



Niakoi znae li ,otkade moga da si izteglia film za domashni trenirovki?



Тема Re: Taeboнови [re: vepik]  
Автортя (Нерегистриран)
Публикувано30.04.07 23:00



мдам от data.bg





Тема Re: Taeboнови [re: vepik]  
Автор LoVe_RuLeS (disparate)
Публикувано01.05.07 09:41



разгледай





Тема Re: Taeboнови [re: LoVe_RuLeS]  
Авторfyfy (Нерегистриран)
Публикувано01.05.07 11:26



Стига сте го пускали тоз линк с филмчета отпреди 10 години...толкова неща се промениха от тогава...Най-добрата тренировка си остава в залата при опитен инструктор





Тема Re: Taeboнови [re: fyfy]  
Автортя (Нерегистриран)
Публикувано01.05.07 13:25



абе мацката иска да си тренира вкъщи,не става въпрос къде и при кой е най добре да тренира.Тя така си е решила.



Тема Re: Taeboнови [re: тя]  
АвторЖaн Kлoд Baн Дaм (Нерегистриран)
Публикувано01.05.07 17:56



Ами да си наеме инструктор да си я тренира в къщи!
А,може би това иска!





Тема Re: Taeboнови [re: тя]  
Авторfyfy (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 01:37



Няма лошо, нека си тренира вкъщи, но не по мухъл програми от 90 те, дето вече не само не са актуални, ами хич не вършат работа. Стари методи, тъпи упражнения, бесна скука и въобще не става така...всеки месец излизат нови неща, тази материя се развива непрекъснато има нови системи, хората им плащат за да измислят. Все едно да работиш на компа си по dos или друга вехта система...тц, не става





Тема Re: Taeboнови [re: fyfy]  
Автортя (Нерегистриран)
Публикувано04.05.07 13:02



Абе не е точно така...!!!Имам всичко от Били Бланкс и то оригинални ДВД-та донесени от Щатите от човек който е бил на негова тренировка.И 1-во всеки инструктор си има свой собствен стил стига да изпълнява всичко правилно,защото ОСНОВАТА е една!!!!2-ро аз като инструктор мога смело да заявя ,че моите тренировки 1 с 1 не си приличат.И 3-то елементите могат да се навържат по всякакъв начин независимо дали е степер,флекс или интензивно кардио.Схванеш ли основата,разнообразието и съчетаването на отделни елементи е въпрос на тренинг и познаване работата на самите мусули във всеки отделен елемент.Иначе казано навързани елементите трябва да карат точно определени мускули да работят,а не да се мяташ и скачаш излишно мислейки си че си много напреднал и си много в час с новите "методи".А пък относно скуката,проблема явно си е твой ,такава ти е нагласата.Момичето иска да види 1-во за кво става въпрос и дали ще и допадне така,че ква е гаранцията че изпращайки я при инструктор ще попадне на някой от който ще добие истинска представа за тае-бо???Ако се запали дори от един поглед на видео би могла сама да си потърси къде да тренира ако разполага с достатъчно свободно време и желание!!!



Тема Re: Taeboнови [re: тя]  
Авторfyfy (Нерегистриран)
Публикувано04.05.07 15:49



Хахаха...Нека позная - ти си или видната теоретичка Папи, или другия "спец" Борянка дето гледа свирепо. Може да си подготвена на теория бетон, не ти го оспорвам и не ме засяга, просто си казах мнението. В посочения адрес дори и нещата на Бланкс са старички. В момента самият той играе по коренно различен начин и като структура на часа и като темпо. Поне това видях лично в неговото студио преди месец... Относно скуката проблем нямам, не ме мисли





Тема Re: Taeboнови [re: fyfy]  
Автортя (Нерегистриран)
Публикувано05.05.07 08:45



Добре,даваш мнение но всъщност ми направи доста злобна характеристика.
Ами като си толкова в час с новостите в стила що не ми кажеш къде ,в коя зала мога да си сверя часовника,щото явно ти знаеш къде и кой можи да ми предложи 1към 1 това което сега прави самият Бланкс.После ще ти бъда супер благодарна!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.