Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:15 26.04.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Мазнинки по кореманови  
Автордeя (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 13:34



Възможно ли е да не могат да се махнат?
От половин година всеки ден се занимавам с каланетика като наблягам много на упражненията за корем. И макар мускулите ми да са станали доста силни, все още имам мазнинки по корема. Слаба съм и не мога да се подлагам на диети. Имате ли идея какво да правя? Да продължа и да се надявам да се махнат в един момент или да се примиря?



Тема Re: Мазнинки по кореманови [re: дeя]  
Авторif (Нерегистриран)
Публикувано16.12.06 22:12



i az nai-ve4e v dolnata 4ast na korema imam tozi problem...





Тема Re: Мазнинки по кореманови [re: if]  
Авторfitgirl (Нерегистриран)
Публикувано17.12.06 22:42



Момичета, според мен, трябва да редувате натоварването, ако искате градивен резултат. Тялото привиква към едно и също физическо усилие и след време ефекта отива към нулата. Особено при аеробните часове, ако инструктора е зле и не сменя упражненията - лоша работа, защото след половин година вече няма да имате грам ефект от тренировките. Или правете различни часове по аеробика, например каланетика с нещо по-активно, или редувайте аеробиката с фитнес, за да държите мускулите винаги в тонус. Успех





Тема Re: Мазнинки по кореманови [re: дeя]  
АвторCвeтльo (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 11:24



С упражнения се правят мускули. Другото - с диета.

'Диета' не винаги е синоним на малко храна и отслабване. :)

Трябва ти правилно хранене при което да се разграждат натрупаните мазнини. И резултата ще дойде. Причината е в диетата, колкото и слаба да си. Или ако ти харесва повче в начина ти на хранене. :)

Успех!

П.П.: Най добре прочети за нисковъглехидратното хранене. Според мен това е което ти трябва.



Тема Re: Мазнинки по кореманови [re: Cвeтльo]  
Авторfitgirl (Нерегистриран)
Публикувано18.12.06 13:54



Присъединявам се към Светльо. Не спазваш ли пирамидата на успеха, тренировка-хранене-възстановяване, гърмиш. Диетата е много важен момент.



Тема Re: Мазнинки по кореманови [re: дeя]  
Автордeя (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 14:46



Благодаря на всички за мненията.
Засегна се въпроса за храненето. Аз по принцип ям предимно сурова храна - плодове, салати, ядки, сушени плодове; обичам пълнозърнести изделия, сирене, понякога яйца и кисело мляко. Не ям мазни неща, сладкотии и т.н., защото не са ми вкусни. Ям доста като количества, но не ми тежко, защото тези храни са леки. Правилна ли е диетата ми според вас?
Колкото до разнообразието от упражнения, сега редувам каланетика с пилатес.



Тема Re: Мазнинки по кореманови [re: дeя]  
Авторfitgirl (Нерегистриран)
Публикувано20.12.06 23:47



Ако имаш добро горене и спортуваш редовно, най-общо казано, трябва да поемаш толкова колкото изразходваш, за да не качваш. Ако искаш да изчистиш, трябва да създадеш на тялото дефицит, за да може организма да гори от натрупаните мазнини. Това ще рече леко да ограничиш количествата храна, леко а не съвсем! Внимавай с млечните продукти, особено сиренето и прясното мляко са доста мазнички. Сега за редуването... каланетиката и пилатеса са в една група като динамика - най-бавните в аеробиката. Това не е разнообразие за мускулите. Би следвало да редуваш бавно с по-динамично плюс фитнес. Знам, че звучи сложно, но на практика е въпрос на организация. Успех от сърце





Тема Re: Мазнинки по кореманови [re: дeя]  
АвторCвeтльo (Нерегистриран)
Публикувано21.12.06 06:50



Не, не е правилна за целите които си си поставила.

Дисбаланса между прием и разход на енергия води до увеличаване/намаляване на телесната маса. Ако искаш да сваляш - приемаш по-малко отколкото гориш. Разбира се метаболизма, както и някои заболявания оказват влияние, но допускаме че си в нормално здравословно състояние.

За да намалиш точно мазнините, а не мускулите си, докато сваляш телесна маса трябва да се спазва и съответната диета. Като че ли не си прочела внимание, но в предната бележка ти казах че НВД е това което е за теб. За НВД има изписано толкова много че не виждам смисъл да го повтарям. Ако нещо не разбереш, или се колебаеш и имаш конкретни въпроси - питай.



Тема Re: Мазнинки по кореманови [re: Cвeтльo]  
Автор yoanence (минаващ)
Публикувано29.12.06 20:47



Кьде да открием книги за НВД,кажете заглавие,или ме насочете конкретно ,ако ще и 100 лева да е тази книга.Ще я купя.Препорьчайте -най добрата.Благодаря предварително.



Тема Re: Мазнинки по кореманови [re: yoanence]  
Автор mamba_2OO7 (непознат )
Публикувано29.12.06 23:32



Zna4i mnogo blagodarq za preporukite na vsi4ki vi...
Az pazq dieti po princip ,reduvam aerobika s fitnes,no...
stanah muskulesta i sym ka4ila 3 kg vuprosa e 4e mi se lepnaha to4no na koremn4eto ne sym spirala da sportuvam,no iskam da sym s tri kg po leka a i da mi e stegnato vuzmojno li e muskulite da ne stur4at puk da si e stegnato i kak stava tova?pls nadqvam se da polu4a otgovor i blagodarq predvaritelno




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.