Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 07.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Как се сваля гъз?  
АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 08:34



Хора помагайте.


Работата ми е свързана с продължително седене на едно място и от известно време насам забелязвам, че започвам да наедрявам откъм гъз. Дайте някакви упражнения и съвети какво да правя. Благодаря предварително.



Тема Re: Как се сваля гъз?нови [re: XXX]  
АвторAZ (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 19:10



kato te ebat v guza denono6tno





Тема Re: Как се сваля гъз?нови [re: AZ]  
АвторXXX (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 09:16



Явно имаш опит. Кеф ли е?



Тема Re: Как се сваля гъз?нови [re: XXX]  
АвторГъзльo (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 22:27



Да, като те ебат се сваля гъза... и е много готино и приятно... Защо мислите, че толкова мъже се проебават, а? ще съчетаеш полезното с приятното- хем ще ти отслабне гъза, хем ще ти е готино





Тема Re: Как се сваля гъз?нови [re: Гъзльo]  
Авторkill bill (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 16:54



hei wie ste pedali be



Тема Re: Как се сваля гъз?нови [re: kill bill]  
АвторГъзльo (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 22:30



Да, такива сме и също ходим на фитнес и имаме перфектни фигури... Така го пишеш, че все едно се очудваш... Не си ли гледал гей-филми да видиш за какво става въпрос- какви тела и какви мускули има, а?





Тема Re: Как се сваля гъз?нови [re: Гъзльo]  
Авторzzzzzz (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 11:32



Само с фитнес нищо не става. Трябва си и хранителни добавки. Повече минети - повече протеин. Скапани педали



Тема Re: Как се сваля гъз?нови [re: zzzzzz]  
АвторГъзльo (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 13:45



Ама ние това всичко го парвим /и минети и ебането/, и добавки вземаме и протиинче пиеме... Я по-спокойно! Къв ти е проблема? Май, ако се сравним с тебе един до друг да не се окаже, че скапания си ти във всичко аспекти... Смешник!





Тема Re: Как се сваля гъз?нови [re: Гъзльo]  
Авторzzzzzz (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 15:33



Важното е, че не съм пробит гъз като теб.


За кви аспекти ми говориш щом лапаш патки. Сбъркана ти е природата така, че не се ежи много.



Тема Re: Как се сваля гъз?нови [re: zzzzzz]  
АвторГъзльo (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 00:41



Природата не ми е сбъркана, а така е решила - да се кефя на мъжкари... Хомосексуализъм има и при животните дори... В днешно време да си гей-мъж не е престъпление, ако не знаеш. Много известни личности, певци, спортисти, режисьори, писатели и т.н. са такива, но никой не им се подиграва, а хората гледат какво правят за обществото, а дали си лягаш с мъже или жени касае единствено тебе. Щом ме кефи да лапам патки го правя, а ако не ме кефи няма да го правя. Виж, ако това беше го казал преди 15 години по-можеше да е актуално, но в днешно време вече не е... Да не ти ппипомням, че в Спарта малките момчета са ги давали на големи батковци да ги понаучат на мъжните работи и да станат силни воини. А и да не забравяме и за Александър, вдъхновен от мъжката любов е победил. Вземи един Джордж Майкъл или Рики Мартин като са гейове защо имат толкова много фенове, а? Аз съм се пирел такъм, какъвто съм и не старадам за това... готин съм, имам атлетична фигура със много добре развита мускулатура и съм си мъжкар и на външен вид и на поведение. И недей засяга природата, тя си знае работата... Щом мъжа е устроен да получава удоволствие и отзад, значи има защо да бъде така... Друг е въпроса, че някой хора не се помиряват с това, че някой е по-различен от тях... Спокси, няма да те изядат педалите. В много случай някой гей-мъже са по-мъжкари от някои, които се смятат за голямоот хетеро, ама са по-бетер от путки. Не визирам теб, а казвам по принцип.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.