Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:02 27.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Фитнес-къде,колко и как?  
Автор prima_beauty (mili4ka)
Публикувано12.01.07 12:04



Здравейте!
Търся свестен фитнес,на спокойно място.Както и съвети за това как да започна,как да се храня?Да търся ли помощта на инструктор или е безсмислено? Как да разбера дали стават, или не (за инструкторите)?
Поогледах форумите и вътре виждам,че се пише за 3-4 фитнеса,за Атама(Кемпински),The GYM,Фитнес +,Gold,Боевски и Малееви!

Благодаря на всички!



Тема Re: Фитнес-къде,колко и как?нови [re: prima_beauty]  
Авторfitgirl (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 13:10



Сега чакаме Боби да почне да си хвали финеса


Иначе зависи какво търсиш като цени и обстановка, за какви пари и къде ти е удобно като место. Сериозните хора, които си имат любим фитнес, не се съобразяват с фактора място, а намират начин да ходят само там. Що се отнася до свестните инструктори, всеки ще ти каже, че там където ходи инструкторите са връх. Най-добре е да опиташ лично, защото тук ще те заринат с хвалби и съответно - оплюване на конкуренцията...кво да правиш, БГ синдром



Тема Re: Фитнес-къде,колко и как?нови [re: prima_beauty]  
Авторlnferior (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 14:29



Не съм чел какво пиша по форумите но от много време ходя в Голд. Доволен съм и ако квартал Изток ти е удобно пробвай там;)
Успех!



Тема Re: Фитнес-къде,колко и как?нови [re: lnferior]  
Авторget_real (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 23:29



Аз преди време ходех на Славия, там един инструктор ми помогна с програмата и режима. Но наистна не ми е удобно да шофирам до там и сега отскоро ходя в The Gym - близо ми е, много е чисто и приятно. Инструкторите ми се виждат свят, помагат с уредите и без да си ги наел - т.е. такива уреди,на които не съм тренирала преди, нямам предвид да ми направят програма)
А една позната ходи в Трафопоста пак в Стрелбще. Тя пък си е доволна там. Абе, като цяло големите зали, където има вложени средства и се стремят към печелене и задържане а клиенти са добър избор въ всеки случай. Особено ако си лаик като мен и имаш нужда от съвети.



Тема Re: Фитнес-къде,колко и как?нови [re: prima_beauty]  
АвторDidi (Нерегистриран)
Публикувано16.01.07 14:42



Ami 4e tova sa ob6to vzeto po-gotinite fitnesi v Sofia - The Gim, Kempinski (ne sum hodila, za6toto e mn. gazarski), Fitness+, Boevski. Ima i drugi, no vsi4ko e vupros na li4en izbor. Az sum hodila na mnogo mesta, no nai-mnogo mi haresa v the Gim. Za sagalenie mi e dosta dale4e i ot 4-5 meseca treniram v Fitness+. Mnogo e 4isto, prostorno i s novi uredi. Instriktorite sa dobri, Pla6ta6 im samo za individualna programa. Ina4e te konsultirat bezplatno. Tupoto e, 4e zalata im za aerobika e malka i ne stava za takiva trenirovki. No kvo da se pravi-bez kompromisi ne moge. Javno v Bg fitnesite vse po ne6to ne dostiga . I vse pak spored men tova sa liderite v Sofia-The Gim, Kempinski, Fitness+, Boevski i njakoi drugi, koito sigurno ne znam.
Uspehi v na4inanijata !





Тема Re: Фитнес-къде,колко и как?нови [re: Didi]  
Авторfitgirl (Нерегистриран)
Публикувано17.01.07 00:13



Браво, Диди! Най-сетне едно обективно мнение, без пристрастия!
Желая ти от сърце да не се отказваш от тренировките, според мен, човек може да намери положителното на всяко место, където тренира, пък като си по-свободна, прескачай в GYM, щом там ти харесва


Кемпински също е добра базата, а гъзари има навсякъде, просто не ти пречат, ако не ги забелязваш



Тема Re: Фитнес-къде,колко и как?нови [re: fitgirl]  
Автор kapo_di_tuti_kapi (godfather)
Публикувано17.01.07 15:40



Хей, fitgirl, би ли ми обяснила кой е този Боби, защото е доста често срещано име, ако във всички форуми става въпрос за един и същи човек.
Интересно ми е защото забелязах само това име фигуриращо във форумите като конкретно назовано.
Ако питането ми ти звучи смешно или нелепо извинявай, обаче наскоро се върнах в България и се чудя да не е някоя нова звезда на небосвода.





Тема Re: Фитнес-къде,колко и как?нови [re: Didi]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 10:40



Дотук добре.А по колко пъти седмично трябва да ходим, с цел леко отслабване и стягане.И ако не искаме диети, ежедневното ходене препоръчително ли е с цел изгаряне на приетите калории?



Тема Re: Фитнес-къде,колко и как?нови [re: aз]  
Авторfitgirl (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 23:01



Можеш да ходиш на спорт всеки ден, стига да не повтаряш тренировка за една и съща мускулна група два дни един след друг, за да може мускулът да възстанови. Най-добре се посъветвай с инструктор кое и колко да правиш иначе ще се луташ, а и резултатите ти ще са малки





Тема Има само един Боби, както и само един фитнес-Голд!нови [re: kapo_di_tuti_kapi]  
Авторa ниe двaмaтa c Бoби пиeм kaфe (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 08:54



Срамота, Кръстник, требва да си по-информиран за позицията, която заемаш!!! Шейм он ю!






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.