Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 19.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Помощ - фитнес клубнови  
Автор Eмo (любопитко)
Публикувано30.08.06 13:20



Здрасти на всички. Наскоро се преместих на нова работа и в момента си търся нова зала за да блъскам. Новият офис се намира почти до Easy Club в студентски град, но фитнес залата на този клуб е малко по-малка от моя хол и нещо не ми харесва. Може ли някой да ми каже къде наблизо има прилична към луксозна зала (до 6 лв. на час примерно). Наблизо означава до 5 минути път, щото ако е повече няма много смисъл и мога да ходя на старото място.

Благодаря много предварително




Тема Re: Помощ - фитнес клубнови [re: Eмo]  
Автор romburak (минаващ)
Публикувано01.09.06 21:52



Може да пробваш фитнеса в хотел Витоша - точно до 2-ри блок на ТУ. Доста по-добре е от Easy club.



Тема Re: Помощ - фитнес клубнови [re: romburak]  
Автор Eмo (любопитко)
Публикувано11.09.06 11:15



Това на Славков хотела ли е? Ако е това чух добри отзиви за него и мисля да го пробвам. Лошото е че на морето си фраснах крака и са куцукам, малко ще трябва да изчакам.




Тема Re: Помощ - фитнес клуб [re: Eмo]  
Автор romburak (минаващ)
Публикувано20.09.06 14:45



Може и на Славков да е:) не знам.
Ей тук http://www.vitoshaparkhotel.com/bg/gallery.html има снимки.



Тема Re: Помощ - фитнес клубнови [re: Eмo]  
АвторИвaн86 (Нерегистриран)
Публикувано24.11.06 20:24



Пробвай Фитнес плюс в Младост 2, бл. 254. Много е як. За студенти тренировката е даже 2,5 лева. Има сауна, масаж, солариум и страхотни уреди-Паната спорт. Страхотни инструктори.



Тема Re: Помощ - фитнес клубнови [re: Ивaн86]  
АвторИвaн86 (Нерегистриран)
Публикувано24.11.06 21:22



Сайта на фитнес плюс е: www.fitnessplus-bg.com
Телефон - 974 04 45.





Тема Re: Помощ - фитнес клубнови [re: Ивaн86]  
Авторjeff (Нерегистриран)
Публикувано25.11.06 18:14



верно страхотни уреди са паната...абе ти в час ли бе човек





Тема Re: Помощ - фитнес клубнови [re: jeff]  
АвторИвaн86 (Нерегистриран)
Публикувано25.11.06 23:40



Не знам кой не е в час. Явно не си ходил да ги видиш. Като отидеш, напиши си мнението.





Тема Re: Помощ - фитнес клубнови [re: Ивaн86]  
Авторjeff (Нерегистриран)
Публикувано26.11.06 23:16



не ми трябва да ходя, нали са паната...нещо да си чувал за техноджим или лайф спорт?! айде сега ми кажи, че паната са супер и ще се изложиш тотално.





Тема Re: Помощ - фитнес клубнови [re: jeff]  
АвторИвaн86 (Нерегистриран)
Публикувано27.11.06 12:13



Естествено че са супер. Проблемът си е твой, ако още не си тренилал на Паната. Опитай в някой фитнес близо до теб и ми пиши мнението си. Бързо ще забравиш за тези топузи - Техноджим и Лайф спорт. Те са като танковете от Втората световна война, бе човек.

Ако си чувал и за тази война, разбира се




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.