Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 28.09.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Bezkonechen lastik - pomosht  
Автор Vitaral (непознат )
Публикувано14.07.06 10:03



tyrsia beskonechen lastik - 4 broja
imam nujda ot rehabilitacia za razdwizwane na dolni karjanici.
Kratko opissanie: Lastika e s diametyr ot 300 mm, kato sechenieto mu e 8-10 mm s wissoka stepen na elastichnost priblezitelno 1:6, koeto dawa wyzmozhnost za po-leki natowarwania s po-goliam broj powtorenia.
predimstwa: Lipsata na snadki (bezkonechnostta) predpazwa ot izlishni naraniawania. Oswen towa se namaliawa werojatnostta ot skyswane s posledwasht udar ot otkat.
Predi wreme takyw mi podari gimnastik klub CSKA, chieto ime ne si spomniam.
W nito edin sporten magazin nemojah da otkria takowa neshto. Ot Stara Zagora sym. Wsuchaj, che znaete kyde moga da zakupia, molia syobshtete mi ili ako razpolagate s takiwa gotow sym da se dogoworim chrez nalozhen platzh da mi izpratite.



Тема Re: Bezkonechen lastik - pomoshtнови [re: Vitaral]  
Авторstrangebrew (Нерегистриран)
Публикувано15.07.06 01:52



Предполагам, че става дума за нещо подобно (снимките са по-долу). Може ли да се намерят в БГ, или да се търси начин за поръчка навън?









Тема Re: Bezkonechen lastik - pomoshtнови [re: strangebrew]  
Авторbatons dancer (Нерегистриран)
Публикувано16.07.06 12:37



V orujeinite magazini prodavat lastici za boini pra6ki- te sa krugli i imat i "mi6ena" ili tam kakto se kazva za slagane na kamuka, tejestta ili kakvoto i da e. AZ sum gi polzval to4no za vuzstanovitelni celi sled opercaii na dolni krainici. Lastika, sled kaot go kupi6, moje moje da go svari6 vuv voda. Kolkoto pove4e vreme go vari5, tolkova po-elasti4en stava- suotvetno za-polekii uprajneniq s pove4e povtoreniq. Uspeh!



Тема Re: Bezkonechen lastik - pomoshtнови [re: batons dancer]  
АвторVitaral (Нерегистриран)
Публикувано16.07.06 19:04



batons dancer, mnogo wi blagodaria za syweta. Za oryjeinite magazini ne biah se seshtal. Oshte utre shte potyrsia. Zhelaja wi zdrawe.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.