Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:52 11.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема музика за аеробика?нови  
Автормaниaчkи (Нерегистриран)
Публикувано22.12.05 13:58



Здравейте,
ще съм Ви задължена ако ми препоръчате музика, подходяща за аеробика.
Искам да помогна на една позната,която започва работа като инструктор по аеробика.
Много благодаря предварително!



Тема Re: музика за аеробика?нови [re: мaниaчkи]  
Авторfun (Нерегистриран)
Публикувано23.12.05 12:35



Щом сте маниачки, значи все пак разбирате от музика за аеробика. Малко общо си задаваш въпроса. Има много стилове и различна специализирана музика към тях. На кобко бита музика търсиш? За какъв стил? Като започнеш от пилатес и свършиш до високодинамичните стилове, това са все различни битове. Професионалните дискове за инструктори ги има основно в два сайта и са доста скъпички. В София само неколцина инструктори пазаруват от чужбина и играят на точната музика. Останалите са "селфмейд". Зависи какво търсиш



Тема Re: музика за аеробика?нови [re: fun]  
Автормaниaчkи (Нерегистриран)
Публикувано23.12.05 15:49



Благодаря ти за отговора. Всъщност питам за музика подходяща за комбинирана гимнастика(степ+аеробика) както вече обясних трябва ми за една позната-тя засега не може да си позволи да си купува професионални дискове, а на мен ми се иска да и помогна.
Ще се радвам на предложения!



Тема Re: музика за аеробика?нови [re: мaниaчkи]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано24.02.06 21:19





Виж това :)



Тема Re: музика за аеробика?нови [re: Day]  
Авторfun (Нерегистриран)
Публикувано24.02.06 21:36



Скъпа Day, не пращай момичето за зелен хайвер. Ако беше толкова лесно да се тегли от нета, нямаше да има могъща индустрия и защитени авторски права на специализираните дискаве за аеробика. Това са някакви демо версии при това не са микширани. А и не се дърпат въобще.



Тема Re: музика за аеробика?нови [re: fun]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано26.02.06 18:44



Хм..малко съм в недоумение как си разбрал(а), че са демоверсии и не са миксирани, след като не се дърпат въобще? :) Все пак да си беше избрал(а) един от двата варианта за оплюване.

Понеже наистина не е толкова лесно да се тегли от нета (човек трябва да се научи как и откъде), ето един подарък от мен:

- първия диск от въпросната компилация - Length: CD1: 77:16

Ако някой иска да си купи продукта или да чуе демо на парчетата - ето тук:

- Chart Attack Winter '05

Редактирано от Day на 26.02.06 18:46.



Тема Re: музика за аеробика?нови [re: Day]  
Автор Eмo (любопитко)
Публикувано27.02.06 08:17



Здрасти и благодаря за линка. Видях 2рият ти постинг с full download, едва след като вече ги бях изцъкал всичките поотделно ... нищо следващият път ще чета докрая :))) а сега ще се занимавам с отваряне на малки zip-чета, конвертиране на ogg и слепване :))) Пак благодаря. Може да си отвориме такава тема за обмяна на миксове щото в data.bg има доста миксове на MOS който стават и за часове, пичовете от MOS дори все по-често ги правят с 32 beat counting, чак да им се ненадяваш.




Тема Re: музика за аеробика? [re: Eмo]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано27.02.06 09:58



По-добре си изтегли файла от Megaupload - с много по-добро качество е, а и няма да има нужда да слепваш :)
По принцип не се занимавам с това, но заради позната потърсих аеробик миксове...Намерих и един непрофесионален tae bo микс в торентите на bol.bg, а също и това:

http://free2.bol.bg:8080/redmax1/ZA%20STEKA/Aerobic%20Techno_Trance%20%5bWwW.PCToRRent.CoM%5d%20by%20NuclearM2/

А сега и ако ми обясниш що е то MOS, цена няма да имаш :)



Тема Re: музика за аеробика?нови [re: Day]  
Автор Eмo (любопитко)
Публикувано27.02.06 10:13



Ами MOS е Minstry Of Sound. По принцип това е лондонска дискотека, но има и recording label с който издават много миксове. Стила им е доста подходяш за часове, щото са доста комерсиални песните без да са до нивото на radio-fresh и city tv. Абе общо взето като видя някъде диск на MOS си го взимам, хубавото е че издават много и редовно.




Тема Re: музика за аеробика?нови [re: Eмo]  
Авторнoвa (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 00:28



Малко късно се включвам в темата, но да питам - има ли в нета музика за аеробика, ама нова от 2007, а не някакви древни парчета на по 100 години. Може да е нещо като МTV миксове или по хард. Ако знаете линкове към такива музики, ще помоля да ги пуснете.
Благодаря






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.