Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:49 23.05.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема резистентнинови  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 16:38



КАк да преборя сланинките острани на ханша?малко под талията са,точно над кокалите на ханша.Нямам представа за тази част от тялото какви упражнения са ефективниКато ги хвана по една шепа се събира сланинка в ръката ми



Тема Re: резистентни [re: Mилa]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано18.01.06 22:34









Тема Re: резистентнинови [re: Spidercho]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 13:15



Благодаря за статийката.Чела съм я,но не намерих отговор на въпроса си.знам,4е отслабването става едновременно по цялото тяло и по принцип някои сланинки нямат мърдане...освен с липосмукция.Определено спазвам написаното в статията,не съм пълна в никакаъв слу4ай,но тези сланинки около ханша....ме побъркват......не бих казала,че и въртенето а обръч ще ми помогне....защото са под талията



Тема Re: резистентнинови [re: Mилa]  
Автор_/\_ (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 18:51



Абсолутно никакво ядене след седем часа вечерта, пет пъти седмично на велоергометъра за по 60 минути, никакво пържено, хляб и тестени изделя, консерви и сладко. Два литра вода на ден..........ако след 2 месеца не са изчезнали..........абе няма да ги има сланинките



Тема Re: резистентнинови [re: _/\_]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано21.01.06 18:28



Може да се яде и дори е добре да се хапне леко, непосредствено преди лягане.Ако се събуждаш сутрин гладен - значи трябва да ядеш по-късно.
60 мин на велото или каквото и да е аеробно натоварване над 30 мин започва да яде мускулите. Как изглеждат маратонците...
Два литра вода на ден е минимумът!





Тема знамнови [re: _/\_]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано23.01.06 10:13



прилагам всички правила на диетичното хранене....включително велоергометъра всеки ден по 1-1.15мин....а лято и често бягам за същото врмее....но не мърдат...те са явно последното място,където ще се стопи,след като ми се стопят бузите и гърдите



Тема над 3омин?!нови [re: Spidercho]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано23.01.06 10:29



е аз пък знам,4е над 20тата минутазаочва горенето на мазнините,така че минимум 40-45мин трябва аеробна дейност,за да се отслабне!За многото пиене на вода често съм го чувала,но каква точно е логиката?Какава е връзката с отслабването?така и не прочетох свестен отговор.освен за изхвърлянето на токсините чрез нея



Тема Re: знамнови [re: Mилa]  
Автор_/\_ (Нерегистриран)
Публикувано31.01.06 13:39



Стайдър, тази програма е на Недик-мисля че го знаеш. Виждал съм резултат от нея, човека стана само на плочки без грам мазнина по талията и без никакви химии и бен допълнителни упражнения.
Мила- относно водата- тя разрешда кръвта и доставя необходимите вешества до мускулната клетка за да се развива тя нормално.



Тема Re: знамнови [re: _/\_]  
Автор_/\_ (Нерегистриран)
Публикувано13.02.06 18:00



Опитай да тренираш с неопренов колан, струва 7-8 лв, а ефекта му е добър. Тренирай коремните мускули на края на Всяка тренировка като правиш различни видове коремни преси. Да не вземеш да се вържеш да си купиш саунабелт или друга щурутия дето я рекламират по телевизията. Наистина опитай с аеробна активност всеки ден, а залата я редувай ден тренировка - ден почивка. Ми ако имаш още въпроси, ще се радваме да помогнем. Успех



Тема неоп.коланнови [re: _/\_]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 10:30



Саунабелт,както и този неопренов колан съм чувала,че е фекта им е като на сауната-т.е. тялото се топи в тяхната зона като се отделят течности.а след като си пийнем вода след тренировката-все едно че нищо не е било,сланинките си стоят.Или греша?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.