Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:24 11.05.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема тае-бо  
Автор geri4 (минаващ)
Публикувано17.12.05 11:09



здравейте!водя страшно заседнал живот и взех решение да се раздвижа. много слушам за тае-бо и мисля че това е движението което ще ми раздвижи сланините...проблема е че часовете за тае-бо са твърде измислени за моите възможности.няма как да отида в 12.00 на обяд или да чакам до 20.00 вечерта...някой знае ли зала в центъра /р-н лъвов мост например/ и час около 18.00-19.00?

пп.става въпрос за софия

Редактирано от geri4 на 17.12.05 11:10.



Тема Re: тае-бонови [re: geri4]  
Авторkirsten (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 23:10



ako ne si namerila moje da probvash na rakovska ima edin club юлива kato idvash ot luvov most malko predi dondukov probvai pri Siq ot 17:45



Тема Re: тае-бонови [re: kirsten]  
Авторdimeco (Нерегистриран)
Публикувано13.06.06 20:55



имам 4 видеокасети с тае-бо.
първата е въвеждаш курс на основните удари и ритници,за да се усвои правилната техника на изпълнение.
втората е тае-бо за начинаещи-около 25 мин. със загряването и разпускането.
третата е тае-бо за напреднали-40-45 мин.,но е много интензивна и ако днес я направя-утре няма да успея т.е. 1 път в седмицата.
четвъртата е 10-15 мин.-в случай,че времето ти е ограничено.
препоръчвам ти да си намериш нещо подобно.предимствата са:правиш ги когато имаш време;спазваш твое темпо-можеш да спреш по всяко време,защото,ако в залата никой няма да те чака да си направиш бройката,а ще преминат към следващият удар или ритник-и каква ти е ползата,тогава?!у дома просто натискаш пауза-довършваш си упражнението и продължавате със следващото.освен това си спестяваш доста пари..и мн.др. предимства.
и...наистина си струва да се заемеш с това!след 2-3 месеца ще видиш ефекта.успех!



Тема Re: тае-бонови [re: dimeco]  
Авторblue (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 05:21



А да си чувал/чувала, че за да продължи да има ефект една тренировка, трябва да се сменя периодично? Твоето предложение върши работа, но само временно. А понякога хората се нуждаят да отидат в залата, просто защото някой някъде ги стимулира, или намират нова среда, или още куп причини, които ги няма у дома.



Тема Re: тае-бонови [re: geri4]  
Авторpif (Нерегистриран)
Публикувано23.06.06 23:55



Срещу паспортното на "Мария Луиза"-спортна зала "Ареа",вторник и четвъртък от 17часа,неделя от 12...



Тема Re: тае-бонови [re: geri4]  
Автор ghiacciata ()
Публикувано05.07.06 23:08



От 3 години ходя на Тае Бо на стадион Васил Левски при Ники....ходила съм и при др., но неговите тренировки най- ми допадат...Тренировките са в Боди арт клуб Кали...минаваш през фитнес Боевски и нагоре по стълбите...трениловката е много интензивна, но няма да съжляваш...Тренировките се провеждат вторник и четвъртак от 19h до 20h.

Успех



Поздрави

Може да си разочарован, ако не успееш, но си обречен ако не опиташ!

Тема Re: тае-бонови [re: ghiacciata]  
Авторfitgirl (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 13:14



Ники е добър, но не сменя музиката и упражненията, което е важно според мен, за да има непрекъснат ефект. Венци също е супер от боди арт. На Стрелбище в Джим също има една девойка - много яко води. Сега вече има избор и всеки си намира своя инструктор





Тема Re: тае-бонови [re: fitgirl]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 21:46



NE SE BAZIKAITE S TOZI THE GYM
TAM IMA SAMO URODI



Тема Re: тае-бонови [re: :)]  
Автортyти (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 22:17



що злобееш бе човек. всеки има право на избор, фитнесът е супер, но явно не ти е по джоба, щот е скъпарски. никой шеф няма да държи уроди за разкош. щом са там, значи стават





Тема Re: тае-бонови [re: тyти]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 23:36








Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.