Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 28.05.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема клуб по аеробиканови  
Автор *be_nice* (новак)
Публикувано08.11.05 00:03



Здравейте, бихте ли ми казали от коя зала по аеробика сте доволни ? В момента избирам и незнам кой да е. Всъщност аз живея в Красно село, но съм готова и на по-далечни разстояния да ходя. The Gym е супер, но е много скъп за мен така че не го препоръчвайте него:) Някой има ли също впечатления от спортен клуб Актив в стадиона?



Тема Re: клуб по аеробиканови [re: *be_nice*]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 09:58



Ти видяла ли си цените на аеробиката в The GYM - 4 лв., както по всички други клубове. Влез в aero-bg.com и си избирай клуб.
Успех!



Тема Re: клуб по аеробиканови [re: 123]  
Автор *be_nice* (новак)
Публикувано08.11.05 10:08



Видяла съм ги естествено, но ти видял/а ли си цените на картите? Аз не искам всеки път да си плащам, още повече че ще ходя често , най-малко 3 пъти в седмицата, а там картите са си скъпи.



Тема Re: клуб по аеробиканови [re: *be_nice*]  
Авторfun (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 23:16



Но скъпа, картите са на една цена с всички реномирани клубове в София. А те са общо взето няколко - Спарта, Боди арт Кали, The GYM, Младост, Малеви и то май няма други на ниво. Ако искаш евтин клуб - потърси някъде в студентски град, там вероятно има и по левче, но...няма добри инструктори. Избирай сама къде ще си правиш тялото - на евтинко и посредствено место или от класа. Но за класата се плаща. Не вярвам да ходиш примерно при скапан фризьор или некадърен масажист. Е, при аеробиката и инструкторите е същото



Тема Re: клуб по аеробика [re: fun]  
Автор *be_nice* (новак)
Публикувано09.11.05 13:32



Добре, благодаря. А цените за картите (не еднократно посещение) в Спартак знае ли ги някой?



Тема Re: клуб по аеробиканови [re: fun]  
Автор mesoiadna (припозната)
Публикувано10.11.05 14:40



Твърде погрешно схащане имаш:реномиран клуб=реномирани инструктори(добрата база на клуба не предполага нищо конкретно)



Тема Re: клуб по аеробиканови [re: *be_nice*]  
Автор mesoiadna (припозната)
Публикувано10.11.05 14:46



Избери си стил и инструктор,а не зала.Вместо да правиш проучване,просто обувай клина и пробвай на различни места.За всеки понятието добър що се отнася до инструктори е субективно и според целите.
Да,"Актив" е хубава зала,макар съседните и да са по-добре обзаведени.



Тема Re: клуб по аеробиканови [re: *be_nice*]  
АвторTony (Нерегистриран)
Публикувано14.11.05 11:16



Клуб Актив на Стадион "В. Левски" предлага качествена аеробика на добри цени. Напр. има карта за неограничен достъп - играеш колкото можеш и когато искаш за 40 лв. на месец, за 13 тренировки/което прави горе долу 3 пъти в седмицата/ цената е 30 лв. Много е удобно, че можеш да играеш при който инструктор искаш, в зависимост от заетостта ти. Наистина можеш да пробваш ралични инструктори и да си избереш, който стил ти допада най-много. Клубът е към Съюза по аеробика, което е гаранция за професионализма на интсрукторите. В момента се очертава като най-танцовалния клуб в София - предлага латино аеробика, ориенталски танци, пластик данс - ооо Иван е невероятен :)). Разбира се има и тай бо и гледам, че Филип си има доста фенове; латино степа на Митко е много добър - натоварва те, без да усетиш като щади сърцето; танцовалната аеробика на Мими е много приятна и адски професионално поднесена; при Цецка си е купон като на дискотека; при Здравка е високонатоварваща аеробика; Ася е водеща в каланеникта и предлага 3 в 1 - каланетика, пилатес и йога. Изобщо, пробвай - ще ти хареса, а атмосферата в клуба е много приятелска, тук никой не е дошъл да си покаже скъпите маратонки или екип. Да залата не е луксозна, но има всичко необходимо за една пълноценна тренировка.



Тема Re: клуб по аеробиканови [re: Tony]  
Автор *be_nice* (новак)
Публикувано14.11.05 12:51



Tony, супер си! Мерси за изчерпателната информация! Аз вече бях решила от утре да тръгвам там и тази карта за 40 лева е супер наистина! Аз такава ще си взема, защото искам да пробвам едва ли не всичко :) Само дано си намеря компания! И дано тази аеробика ми помогне в борбата с целулита повече, отколкото фитнеса Нямам търпение да почна, сигурно е много итнересно
Поздрави!



Тема Re: клуб по аеробиканови [re: Tony]  
Автор *be_nice* (новак)
Публикувано14.11.05 13:11



Всъщност да те питам още нещо по темата - интензивната аеробика при Нели и аеоримикса при Ина какво представляват? В смисъл има ли включени тежести или не...?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.