Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 24.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Тема какъв уред е подходящ за тренивовка у дома?  
Автор bubanka (зла вещица)
Публикувано14.09.05 17:19



Здравейте! Имам желание да се стегна и да сваля някое друго кило у дома и искам да избера подходящ уред. Гледах "Телестар", там предлагат някакви уреди, които тренират повече от мускули, но не знам какво да избера. Аз съм 30 години, никога не съм тренирала редовно /в студенските години ходех на каланета и аеробика/, имам 2 деца, като второто се роди преди 3 месеца, висока съм 170, тежа 70 кг, като преди първата бременност бях 50 кг., не очаквам да сваля повече от 10 кг, предпочитам със спорт, тъй като кърмя и не е желателно да гладувам. Нямам възможност да оставям децата и да ходя в зала при инструктор. Най-голям проблем са ми бедрата и дупето, а талията, ръцете и гърба не са толкова зле. Благодаря предварително!



Тема Re: какъв уред е подходящ за тренивовка у дома?нови [re: bubanka]  
Автор JB (непознат)
Публикувано20.09.05 17:39



Здравей бубанка :)
Не знам за какви уреди говориш, но това което можеш да направиш у дома е 1. купуваш си въженце - чудесно е за крака и дупе - скачаш като редуваш бързо и бавно темпо
2. гири и с тях правиш напади и клякания
аз също кърмя (родих преди 7 седмици, секцио) и за съжаление още нямам карт бланш за сериозни упражнения.


П.С. разбира се всеки друг уред би бил полезен



Тема Re: какъв уред е подходящ за тренивовка у дома?нови [re: bubanka]  
Автор krassym ()
Публикувано24.09.05 20:45



Здравей!
Аз качих 20 кг докато бях бременна и заради кърменето се налагаше да ги свалям постепенно. Моят съвет, като човек, който спортува от около 20 г. е да не се хвърляш да даваш пари за някакви уреди, а си прави упражнения без тежести. Можеш да пробваш с пилатес, защото упражненията са насочени предимно за коремните мускули, ханша и седалищните части. Резултатът наистина е впечатляващ. Упражненията можеш да ги намвриш в нета. Ако не грабвай бебчето и клякай й прави напади с него. Така и двамата ще сте доволни :)
Аз кърмих една година и исках и още, но изведнъж моят юнак отказа да суче. Точно тогава всеки ден тичах, играех тенис и свалих бързо кг. При този процес се отделят токсини от организма и явно за това не искаше да суче синът ми. За това прави си всеки ден упражнения, но увеличавай натоварването постепенно.
Успех!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.