Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:56 23.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема дайте съветнови  
Автор veselka36 (непознат )
Публикувано03.06.05 10:25



Преди 1 месец родих и сега имам 15 кг. в повече .Дайте идея с какъв спорт мога да се занимавам като начало в домашни условия . Имам и друг проблем след раждането получих някакви болки в областа на кръста и може би става въпрос за някаква форма на дископатия.ТКа оместно ли е да започна с някякъв спорт или да изчакам да отшумят болките?
Купих си дискове с тае бо , пилатес , аеробика на Синди Крауфорд и др. разни.
Дайте съвет с какво да започна а също и чух за някакви добавки които помагат за по - бързо изгаряне на мазнините.
Предварително ви благодаря !



Тема Re: дайте съветнови [re: veselka36]  
Автор sema (african)
Публикувано04.06.05 09:22



По принцип се смята, че едва след 6-я месец от раждането е добре да се започнат някакви леки физически натоварвания - подчертавам леки и постепенно да се увеличат. Как стои въпросът с кърменето - ако не, тогава можеш да минеш на някаква диета като НВД например и чрез хранене да започнеш регулиране на кг. Влизането във форма ще стане около година след раждане. Няма на къде да бързаш, спокойно - всичко ще се прибере някак с времето! Успех!



Тема Re: дайте съветнови [re: sema]  
Автор veselka36 (непознат )
Публикувано06.06.05 11:08



Благодаря ти за отговора , подейства ме обнадеждаващо



Тема Re: дайте съветнови [re: veselka36]  
Автор veselka36 (непознат )
Публикувано10.06.05 11:04



Ама наистина ли трябва да чакам цели 6 месец ,за да започна да се занимавам с някаква аеробика?Не важи ли максимата ,че колкото по рано се вземат някакви мерки толкова по - лесно ще се приберат недастатъците.
но ако наистина има такъв срок и е препоръчително за здравето ще трябва да го спазя



Тема Re: дайте съветнови [re: veselka36]  
Автор lggiberry (новак)
Публикувано10.06.05 17:17



За аеробиката няма нужда да чакаш повече от седмица след раждането. Виж за диетата е друго нещо - там не бива да се ограничаваш твърде много, но не бива и да прекаляваш - забелязала съм, че повечето жени напълняват не докато са бремнни, а след това, докато кърмят!

А за спорт - давай на пълни обороти, това само ще ти помогне да се справиш с всекидневните си задължения без твърде много изтощение!



Тема Re: дайте съвет [re: veselka36]  
Автор Fleer ()
Публикувано16.06.05 12:11



Здравей! И аз смятам, че няма определено време за начало на спортна активност - можеш да започнеш веднага, щом се възстановиш физически след раждането. Когато ми се случи това събитие, сложих незабавно стягащ колан, но сега отчитам като грешка, че не направих нещо повече за фигурата си. В момента съм отново на стартовата линия - реших да се занимавам със спорт при домашни условия. Пишеш, че си намерила дискове с тренировъчни програми и в тази връзка искам да те запитам - как бих могла да си набавя такива и ако можеш да ме ориентираш за цените. А ако проявиш интерес, ще ти изпратя 2-седмична диета, с която свалих 7 кг. - не е трудна, нито скъпа. Подейства на всички мои познати, които я направиха.



Тема Re: дайте съвет [re: Fleer]  
Авторlea (Нерегистриран)
Публикувано22.06.05 17:05



pusni ia taia dieta da ia pro4etem vsi4ki.



Тема за дисковете с гимнастиканови [re: lea]  
Автор veselka36 (непознат )
Публикувано23.06.05 09:23



Ето от тук :http://kage.hit.bg/fitnes.html си поръчах дисковете с гимнастика.Аз си взех Пилатес ,поредицата боди денс , двата с бейли денс и два с тае бо.Като изключиш не много доброто качество някои от тях си заслужават.От тези които имам мога да кажа ,че тези с боди денс и байли денс да не си ги поръчваш другите са добри.
Я ти пусни диетата много ни заинтригува



Тема Re: Въпросната диетанови [re: veselka36]  
Автор Fleer ()
Публикувано24.06.05 09:01



13-дневна ДИЕТА за редукция на тегло

Ако волята или, казано направо, инатът са сред силните ви страни, за по-малко от две седмици ще се обзаведете с фигура, която определено става за показване. Волята е най-важното, от което се нуждаете, за да преродите тялото си с диетата, която ще прочетете след две препоръки:
1.Диетата е малко по-дълга – трае 13 дни. Но ако издържите, вие не само ще се вталите с поне 8-10 кг, а и няма да наваксате свалените килограми минимум година напред.
2.Тъй като лишенията, на които трабва да се подложите, не са леки, дайте си 2-3 дни предварително за психологическа настройка.

Първи ден = Тринадесети ден
Закуска: черно кафе без захар
Обяд: 2 твърдо сварени яйца, 1 домат, 1 маруля
Вечеря: 100 г месо, салата, сок

Втори ден = Дванадесети ден
Закуска: черно кафе без захар, 1 сухар
Обяд: 100 г месо, зелена салата
Вечеря: парче шунка, чаша айрян

Трети ден = Единадесети ден
Закуска: черно кафе без захар, 1 сухар
Обяд: зелена салата, 1 домат, плод по избор
Вечеря: ще се наложи да я пропуснете – пълно гладуване

Четвърти ден = Десети ден
Закуска: черно кафе без захар
Обяд: 1 тв.св.яйце, 1 каф.ч.настърган морков
Вечеря: голяма плодова салата

Пети ден = Девети ден
Закуска: черно кафе без захар
Обяд: ½ варена/печена риба
Вечеря: 1 каф.ч.настърган морков

Шести ден = Осми ден
Закуска: черно кафе без захар, сухар
Обяд: голямо парче варено пилешко, зелена салата
Вечеря: 2 тв.св.яйца, 1 каф.ч.настърган морков

Седми ден
Закуска: чай без захар
Обяд: голямо парче месо, плодове
Вечеря: малка порция от обичайната вечеря, приготвена за семейството

Всеки ден изпивайте по 1 – 1,5 л. вода. Не злоупотребявайте със сладкото в бъдеще!

С тази диета стартирах своето отслабване (7кг.за 13 дни) и в резултат за 4 месеца свалих 25 кг. Вече 8 месеца задържам теглото си и от опит мога да твърдя, че ролята на диетата е за бърз старт и видими резултати, което е от основно значение, когато започваме отслабване. Насърчително е някак... Всяко следващо спазване води до сваляне на не повече от 2-3 кг., но с упоритост и променен хранителен режим всичко е възможно.
Успех на желаещите да пробват!



Тема Re: Въпросната диетанови [re: Fleer]  
Автор veselka36 (непознат )
Публикувано24.06.05 10:47



Ще я пробвам не изглежда чак толкова страшно ама ще видим като започна да я прилагамНо нали е в името на каузата да сме по - хубави ще се преборя някак си




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.