Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:35 21.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема и аз съм в the gym при Богинови [re: cиcи]  
Авторxpиcи (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 10:22



Значи Боги мен много ме натоварва и съм супер доволна от нея. Сега от февруари щяла да има и обедни часове, което е добре, защото не винаги успявам вечерта.





Тема Радонови [re: xpиcи]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 23:39



Радо от Джим е добър и нестандартен. Дава яка жега. От жените единствено Марион и Сия ме кефят, ама едната е в гаден клуб, другата почти я няма и все я заместват. Така че, остава Радо май





Тема Re: Радонови [re: M]  
Авторммдaa (Нерегистриран)
Публикувано05.02.08 23:49



Наистина остава само Радо. Илия го няма, Венци и той зачезна, а готин клуб и свестен инструктор и двете само в the gym залата при Радо, тва е.



Тема Аз харесвам степ тае бото на Богинови [re: ммдaa]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 00:49



Мен Боги също ме кефи, защото играе и на степ. Хем е силово, хем не е баш като тайбото. Много готина мацка.



Тема Re: Стига бе...нови [re: majemela4ka]  
Автор** (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 23:50







Тема Re: lele..нови [re: magi]  
Авторmims (Нерегистриран)
Публикувано22.04.08 23:59



az sushto treniram pri marion!treniram godina i polovina(s malki prekusvania) i moga da kaja che naistina ima goliam efekt!mnogo sum dovolna i go preporuchvam na vsichki!





Тема а имаш ли база за сравнение...нови [re: mims]  
Авторщo (Нерегистриран)
Публикувано23.04.08 17:18



...че се прехласваш по Марион...опитай няколко инструктора и тогава прави категорични заключения. Марион дава жега, но е далеч от истинта, тя си е просто състезателка по карате, но не и инструктор по тае бо. Има мнооого голяма разлика.





Тема Re: тае-бо - къде???нови [re: caminando]  
Авторmims (Нерегистриран)
Публикувано11.05.08 00:22



vijdam che vi haresvat trenirovkite na marion!ako iskate mojete da idvate i v SK Aktiv na nacionalnia stadion Vasil Levski!





Тема Re: тае-бо - къде???нови [re: mims]  
АвторHoвa (Нерегистриран)
Публикувано14.07.10 00:17



Илия г онямавече. Венци е в САЩ. Радо в Германия. Ники Цанев от Никон вече ням атренировки по Тае бо (мен и не ме кефеше много). Скоро открих Ангел в МД-спорт - страхотен е. Само тази Калина (собственик ли е тя на клуба?) е нещо луда...невъзпитана и жалка простовата жена! Груба, рязко и безцеремонна!!! АКо някак и поне не се вясваше на тренировките на Ангел...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.