Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:17 04.07.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема reductilнови  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 19:39



imam mnogo za otslabvane!na 17g. sam i imam nqkolko vaprosa;
kade 6te mi prepora4ate da hoda na fitnes okolo kv.ivan vazov i da ima instruktor.imam strii ve4e sa beli oba4e ot vreme na vreme stavat rozovi i mi trqbva ne6to za eventoalno premahvane.ne6to za stqgane na kojata i za reductila-kak se pie,kolko vreme,pravi li se dieta dokato se pie,koe e po-dobre ot 10 ili ot 15mg.,nqkakvi hrani i napitki trqbva da konsumiram za podpomagane za kojata,vitamini...........mersi predvaritelno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: reductil [re: sisi]  
АвторJaune (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 10:59



Доколкото знам Редуктила е лекарство,така че,ако наистина проблема е много сериозен,тогава го взимай и то по лекарско предписание (все някой,трябва да се ангажира с резултатите или липсата им,не разчитай само на такива сайтове,не е много сериозно)
Освен това сигурна ли си,че не можеш да отслабнеш с повечко усилия,вместо да го пиеш това лекарство и да си увреждаш това и онова,не се залъгвай,че има вълшебни хапчета за отслабване,при ВСИЧКИ случаи трябва да положиш усилия,което не е толкова страшно и по-добре без допълнителни странични ефекти.



Тема Re: reductilнови [re: Jaune]  
АвторJaune (Нерегистриран)
Публикувано31.03.05 11:09



За стриите,доколкото знам не се махат с каквото и да ги третираш,а за стягане на кожата +леко отслабващ ефект и против целулит използвах Леокрема с отслабващ ефект,върви в комплект с термо потурки,струваше към 16лв.,по аптеките го има,примерно аз от "Ремедиум "си го купих (ако спазваш и диета де,поне при мен ефекта беше много добър,около 2см. по бедрата,незнам от диетата или от мазилото,2опаковки употребих+много мачкане на бедрата,всичко това за 2 месеца,може да ти се струва малко,но ако намериш някой,който да има дори и такъв най-малък ефект от подобни мазила,то евала,защото по-принцип знаеш,че много-много не действат,особено,ако не правиш и диета!)



Тема Re: reductilнови [re: Jaune]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 10:49



mersi.svalila sam 38kg. za 4mesetsa s dieti i bez sport,a sega se svalq po trudno i 6te kombiniram s dvijeniq,dieti i malko hap4eta za olesnenie ,za6toto mi e trudno.mislq da gi pia 1max 2 mesetsa,zavisi s kakva skorost deistva.sled tova fitnes i dieti.posle zahranka i ..................poprintsip sam v o4ujdva6to dobro zdrave kato se ima predvit kilata koito sam i koito bqh i 4e gi podarjam ot 2.3 godi6na vazrast.mersi za saveta ti



Тема Re: reductilнови [re: sisi]  
АвторJaune (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 12:16



Ти си герой,за такива постижения,като твоите не бях и чувала!Поздравления! Но просто не разбирам,защо ти е тая химия,знам,че като си по-слаб по трудно сваляш (даже много по-трудно,знам го от опит),но Редуктила не мисля,че ще те олесни,той е за това,което ти си направила и без него( 38кг. надолу)........
.......казвам го ,защото с една приятелка изпихме безброй много хапчета за отслабване(всъщност почти всичко,което излизаше на пазара) и ефекта беше никакъв,защото ние и двете сме с килограми в нормата 52 на 165см. и искаме да свалим до 47 примерно...........само с глад става или в по -дългосрочен план със големи рестрикции на калориите ,но хапчетата са само за тежки,случаи,какъвто вероятно е бил твоя,но ти си постигнала успех и без тях,така че не си увреждай здравето на финалната права!



Тема Re: reductilнови [re: Jaune]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 13:16



a pila li si reduktila?slu4aq e takav,4e na edna priatelka,neina priatelkas koqto e zagubila vrazka go e pila i e bila 80kg i za edin mesets e stanala 53.tq li4no e bila svidetel.znam 4e e ot 15mg,4e struva 200lv,imam i listovka za nego oba4e ne znam dali e sa4etevala s dieta ili s ne6to takova.neznam.i za tova samo razpitvam i tarsq nqkoi koito go e izpital.a za glata ne bqh qla 13dena i svalih 5kg i nai interesnoto e 4e ne gi vaztanovih pri polujenie 4e na 14tq den se naqdoh i na 15 si bqha nepokatnati za razlika ot 14tq denmoga da ti kaja dieta s koqto se svalq za 5 dena 5 kg.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.