Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:51 02.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Моят Режимнови  
Автор Poker Face ()
Публикувано05.01.05 04:43



1.80 съм висок и съм 79кг.... обаче се чувствах най-добре като бях 70. По тази причина от 20ти Декември си промених храненето - вече не ям никакви сладки неща, баници, хляб и др. такива, никакви напитки с добавена захар, баунти, сникерс, шоколади .... от което апетитът ми значително намаля. По мои изчисления преди приемах към 2200 калории дневно, а сега по 1500. Също така започнах да тренирам, карам колело по 15-20 километра и бягам още към 2-3км. Това през ден.
Мина половин месец, като килогами не съм свалил нищо. Като сланинка не мога да преценя. Ще се разбере по-нататък.
Всички тези неща ги пиша за да се мотивирам допълнително, не очаквам да ме потупвате по рамото



Тема Всичко е наред...нови [re: Poker Face]  
Авторпoтyпвaнe пo paмoтo (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 10:36



...поставил си организмът си в стресова ситуация, а на него му трябва известно време, за да се адаптира. Нормално, първите резултати /поне при мен/ идват след поне две седмици, дерза На прав път си, просто не прекалявай.



Тема Re: Моят Режимнови [re: Poker Face]  
Автор Eмo (любопитко)
Публикувано05.01.05 11:41



От мен имаш потупване по рамото също. По мои наблюдения(имам предвид конкретно при мен, не знам дали при други е така), когато намаля храната и увелича трейнинга, не се случва нищо някъде към 3 седмици до месец. След това вече процеса е лавинообразен, но през тези 3 седмици нищо не става, което действа много обезсърчаващо :((




Тема Re: Моят Режимнови [re: Poker Face]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 13:32



Невинний (съжалявам, но ми е навик да те наричам така), освен останалото не тренираш ли и "тежко"?! Обикновено мъжете не пропускате тази част?! Или просто тук си пропуснал да го напишеш?

Както и да е, поздравявам те за колелото, това е любимото ми занимание след аеробиката в зала. Надявам се, че караш истинско колело, а не велоергометър. Препоръчвам ти да караш в извънградска среда (например по Витоша), страхотно е, особено сега, когато въздухът си е направо студен.

Потупвам те по рамото, ще те потупам и по другото, ако откажеш и картофите и ориза.



Тема Re: Моят Режимнови [re: bugi_bugi]  
Автор Poker Face ()
Публикувано05.01.05 19:22



Пропуснал съм да го напиша.
"Тежко" не тренирам. Вдигам малко но за разнообразие по-скоро.



Тема Re: ПОЭДРАВЛЕНИЯ!нови [re: Poker Face]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 21:03



Поэдравления эа хранителния режим.Само така,това е ключът към успеха,както и активното спортуване!



Тема Re: Моят Режимнови [re: Poker Face]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 22:05



Тогава те потупвам по другото рамо, въпреки ориза и картофите. В този клуб знам, че ще ме разкъсат на пърченца, но аз категорично отричам "тежките" тренировки, след като се сдобих с т. нар. обратна перисталтика от такива. Режимът ми е близък до твоя и, вярвай ми, има резултати, в смисъл такъв, че не съм се променила от времето, когато блъсках здраво. Не знам след колко време ще дойде търсения от теб ефект, но съм убедена, че се чувстваш супер, имаш си тонус и изглеждаш пърфект. Браво!

П.П. Отскочи и до волейбола, че там страшно доскуча и ни липсваш много, много.



Тема Re: Моят Режимнови [re: bugi_bugi]  
Автор Poker Face ()
Публикувано06.01.05 01:02



Каква е тази "обратна перисталтика"



Тема Re: Моят Режимнови [re: Poker Face]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано06.01.05 13:43



Невинний,
първо, не е смешно, второ, не ти пожелавам да узнаеш, и трето, има си медицинско точно наименование, което обаче никога не запомних.

Но...не измествай темата, тя си е твоя. Ти докъде я докара и какво стана с ориза и картофите?!



Тема Re: Моят Режимнови [re: bugi_bugi]  
Автор Poker Face ()
Публикувано06.01.05 22:01



Много обичам картофи, ако не си ги забраня мога да ям тонове....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.