Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:04 20.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Фитнес уреди втора ръка?нови  
АвторHoвak (Нерегистриран)
Публикувано22.01.05 23:34



Моля ви за инфо къде се продават фитнес уреди втора употреба.
Знам, че са доста по-евтини от новите, но дали са здрави и дали си заслужават...? Търся велоергометър.
Благодаря на всеки, който подаде инфо!



Тема Преди месец пуснах почти същата тема.нови [re: Hoвak]  
Авторoпит зa oтroвop (Нерегистриран)
Публикувано23.01.05 11:09



Резултат: Никакъв. Ето какво ще ти споделя, не можах да си намеря велоергометър втора ръка. Най-евтиният нов, който намерих беше за 240 лв., промоция в Метро /мисля, че вече е свършила/. Може да провериш в магазина на непомнякояфирма, зад ЦУМ /ако ти е удобно/, мисля, че имаше някакъв китайски за същите пари. В крайна сметка, изпуснах промоцията в Метро, китайския не ми хареса и си взех велотренажор /удобен вариант, ако имаш колело/. Толкова от мен, надявам се да съм ти помогнал. Успех!



Тема Re: Преди месец пуснах почти същата тема.нови [re: oпит зa oтroвop]  
АвторHoвak (Нерегистриран)
Публикувано23.01.05 18:22



Благодаря за отговора. И аз научих нещо за по-евтин вариант на велоергометър - български уред, марка Балкан. Изглежда като колело на
стойки вместо на гуми, с регулиране на натоварването. На вид е далече от
обичайните фитнес уреди, но важното е да върши работа. Струва 160 лв. За сега проучвам и други варианти, а вече нямам търпение. Искам велоергометър вкъщи!!!



Тема Re: Преди месец пуснах почти същата тема.нови [re: Hoвak]  
Автор Green light (braggadocio)
Публикувано25.01.05 13:05



Мога да ти продам моя. Кетлер. Пони. Запазен. 200 кинта.
дай някакъв мейл, ако те интересува!



Тема Re: Преди месец пуснах почти същата тема.нови [re: Green light]  
Авторнoвak (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 20:02



Знам, че ако човек следи промоциите, може да си намери нов за около 250. Ако наистина е така, естествено, че ще си купя нов. Ще проуча още малко и ако реша ще ти се обадя.



Тема Re: Преди месец пуснах почти същата тема.нови [re: нoвak]  
Автор Green light (braggadocio)
Публикувано26.01.05 10:47



Тоя, който аз възнамерявам да си купя(като продам моя) е около 400 лв. Знам че има и по- евтини. Ако потърсиш ще откриеш. Не го приемай, като навивация, да купиш моя, но те съветвам да купиш нещо марково.
Успех! Велото е голям кеф



Тема Re: Фитнес уреди втора ръка?нови [re: Hoвak]  
Автор чykoтka (без титла)
Публикувано26.01.05 15:51



Прегледай тези обяви:

.

Редактирано от чykoтka на 26.01.05 15:52.



Тема Re: Фитнес уреди втора ръка?нови [re: чykoтka]  
Авторминa (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 18:40



от утре има промоция в метро за 236 с ддс



Тема Re: Фитнес уреди втора ръка?нови [re: минa]  
Авторминa (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 18:41



всъщност 234



Тема Ако се интересуватенови [re: чykoтka]  
АвторHoвak (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 19:44



Благодаря на всички, които писаха.
Ще проверя в Метро, надявам се да има и да е свестен. Между другото, ако някой се интересува, понеже знам каква мания е - ето следното инфо. Днес бях в един магазин в Дружба за намалени мебели от Германия. Имаше степери: за 160; по-голям за 180; само стъпалата, без да има на какво да се подпреш - около 65 лв.; и една много интересна врътка - уред само с педали и опция за регулиране на натоварването и отчитане на км - около 65 - сядаш на стола и си връткаш.
Казаха, че уредите са нови, но ме притеснява - щом са преоценени, значи нещо не им е съвсем наред. Който се интересува адресът е:
Дружба 1 ул. "Кръстьо Паструхов" 23, в сградата на читалището, има такъв магазин и някъде срещу кино Арена. На визитката го има и този сайт - още не съм влизала - www.palmerstone.com




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.