Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:31 18.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Pilatesнови  
АвторLuana (Нерегистриран)
Публикувано14.02.05 14:28



Interesuva me niakoi probval li e inch loss pilates? postignahte li niakakvi resultati i za kolko vreme? Az treniram pilates 3 pati v sedmicata...



Тема Re: Pilatesнови [re: Luana]  
Авторcvi4ka (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 19:49



Predpolagam che "inch loss pilates" e imeto na videoto, koeto izpolzvash? Az igraia standarten pilates (matwork+ cardio+tejesti). Neznam dali tova te orientira. Imam goliam efect - tialoto mi se sabira, dupeto mi stana po-malko, imam zachataci na plochki na korema. 5 pati sedmichno ot 6 meseca nasam.
Mojesh li da obiasnish po-podrobno "inch loss pilates"?




Тема Re: Pilatesнови [re: cvi4ka]  
АвторLuana (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 20:26



Da, tova e imeto na videoto/prodaljitelnost okolo chas/, zanimavam se s pilates vkashti, no predpolagam che nezavisimo shte mi dade dobar resultat. Matwork + linked movements. Za sajalenie niama uprajnenie s tejesti . Zanimavam se s pilates ot okolo 3 meseca i sam dovolna, no kombiniram i s jogging i kolelo.
A znaesh li dali ima video s tozi tip pilates koito ti praktikuvash? Iskam da gi sravnia i i da izbera tova koeto e po efikasno. Imam i video "Power of Pilates", no tam uprajneniata sa po lesni i go polzvah samo kato za nachalo.



Тема Re: I...нови [re: Luana]  
АвторLuana (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 20:30



Zabravih da kaja che az ne iskam da otslabvam, treniram za poddarjane i stiagane . A tova za plochkite super mi zvuchi.)



Тема Re: I...нови [re: Luana]  
Авторnina (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 21:35



az iskam da popitam ot kade si svalihte tezi film4eta i ot kade si nabavite tejesti i kakvi sa tejestite za pilates



Тема Къде? [re: cvi4ka]  
Автор Nya ()
Публикувано17.02.05 10:48



А ти къде ходиш? И изобщо, всички, ще се радвам да споделите къде има хубав курс Пилатес?



Тема Re: Pilatesнови [re: Luana]  
Авторcvi4ka (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 14:18



Za Pilates s tejesti moga da ti preporacham seriite na The Method. Lubimkata mi e Jennifer Kries. Obiknovenno ostanalata chast ot kompleksite i e matwork i malko yoga. Tezi, koito sa matwork ne sa mnogo trudni. Osven tova pravi mnogo malko povtorenia. Dosega ne sam vidiala video, koeto izcialo da mi haresa. Moje bi triabva da probvash advanced. Idi na amazon.com i potarsi. Там има много избор и хубави ревюта. Ulovkata e che ti triabva visa/mastercard za da si go porachash. Cenite sa mnogo dobre.
Az prepodavam Pilates i sam si napravila kompleks ot vsichko, koeto mi e haresvalo i periodichno go promeniam. Ako se zanimavash vkasti, spored men e hubavo da smeniash videoto koeto izpolzvash. Use6ta6 li che sled vreme uprajneniata ti stavat mnogo lesni?



Тема Re: I...нови [re: nina]  
Авторцви4ka (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 14:26



Тези, които аз използвам не ги свалям, а си ги купувам по интернет или от други страни. Има и в интрнет, но са доста стари. http://217.30.215.138/theadmin/videoz/
Тежестите са обикновени гирицки, но по-леки.



Тема Re: Pilatesнови [re: cvi4ka]  
АвторLuana (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 14:34



Mersi mnogo za informaciata. Az moite si gi porachvam ot www.cdon.com , no shte proveria sega i amazon. Naistina che kogato izpolzvam samo edno video sled vreme uprajneniata stavat lesni i e malko otegchitelno.



Тема Re: Pilatesнови [re: cvi4ka]  
Автор Nya ()
Публикувано18.02.05 11:30



A ти къде преподаваш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.