Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 18.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Тема Tакси за фитнеснови  
Автор Nya ()
Публикувано14.02.05 14:12



Здравейте,

До скоро бях в чужбина и навсякъде, където съм ходила на фитнес, съм плащала месечна такса, която може да бъде
- само за ползване на уредите
- уреди и курсове
- уреди, курсове и сауна

Тук тези карти не за месец, а за посещения ме убиват, и то само за фитнеса или само за курсовете. (За уточнение- ходя в Славия Спортес)
При единичните посещения пак е така- или фитнес- 4лв, или курс- 3лв.
Пък аз обичам преди курса да потичам половин час, след него пак да направя някое упражнение. А не ми се дават за това още 4 лв

Опитах се да им намекна, че не би било зле да има нещо комбинирано, да речем 6лв- фитнес и курс. Е, не е нужно да казвам, че ме гледаха като 3лв на цяло и само дето не ме напсуваха! Все пак, да не би да съм клиент, че да искам нещо...

Та идеята ми е, да ви попитам, навсякъде ли действа тази налудничава система, или все пак някъде има месечна такса, която да включва колкото си искаш посещения и да може да се ползват и уредите и да се посещават курсовете.

Вече се чувствам глупаво, но честно казано само в България е така с това разделение.




Тема Re: Tакси за фитнеснови [re: Nya]  
Авторpoli (Нерегистриран)
Публикувано14.02.05 14:48



proveri v Sparta 2000 / pluven kompleks Spartak, et.2/

tel : 963 13 37

tam ima razlichni karti s neogranichen broi poseshtenia za fitnes, kursove, sauna, parna bania,basein v razlichni kombinacii

priatno trenirane



Тема Re: Tакси за фитнес [re: poli]  
Автор Nya ()
Публикувано15.02.05 12:49



Много ти благодаря, задължително ще проверя!!!





Тема Re: Tакси за фитнеснови [re: Nya]  
Авторesi (Нерегистриран)
Публикувано15.02.05 19:54



Mislia che i v Atletik na Yanko Sakazov imashe niakakva promocia na kombinirani karti.



Тема Re: Tакси за фитнеснови [re: esi]  
АвторSopol (Нерегистриран)
Публикувано16.02.05 11:53



Kakvo she reche KURS ?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.