Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:50 31.05.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Тема Re: Кой спорт може да пооправи нещата в леглото?нови [re: Дaни]  
АвторФaл (Нерегистриран)
Публикувано29.09.04 17:46



"Искаш ли да си силен - бягай,
искаш ли да си красив - бягай,
искаш ли да си умен - бягай."

Това е написано на една скала в Древна Гърция преди 2500 години.

Keep on runing, keep on ruuuniiiing....



Тема Re: Кой спорт може да пооправи нещата в леглото?нови [re: Дaни]  
АвторToй (Нерегистриран)
Публикувано30.09.04 11:16



Доказано е, че продължителните и редовни аеробни занимания водят до спад на тестостерона и влошаване на спермограмата, така че ти прецени дали да бягаш.
Учудвам се, че на 17 г. имаш проблеми.
По колко време тренираш?
Струва ми се, че си много слаб - сигурно изглеждаш горе-долу така, както аз като започнах.
Раздели мускулните групи на три - и тренирай три пъти седмично. Напр.: понеделник: гърди, рамо, трицепс; сряда: гръб, бицепс, коремна преса; петък - бедра, прасци.
Загрявай добре и прави не повече от две основни серии в упражнение - виж програмите на Дориан, мен ми помогнаха, а и аз бях слаб. Опитвай се да не тренираш по-дълго от 45-50 минути, като тук не влиза първоначалното общо загряване.
Не е нужно да използваш хранителни добавки, просто яж качествена храна. На твоята възраст и с твоя метаболизъм всичко се утилитаризира. Тренирай само "базовите" упражнения - с щанги и дъмбели. Почивай си добре и спи поне по 8 часа. Естествено, ако пушиш, пиеш и РЕДОВНО (а не инцидентно) висиш по дискотеки, няма да достигнеш потенциала си, а и по-трудно ще го вдигаш.
На твоята възраст просто няма смисъл да пиеш хапове. Ако толкова те притеснява, иди на андролог.
Надявам се, че ако намалиш обема и честотата на тренировките и увеличиш интензивността, ако ядеш както трябва и почиваш, всичко ще се оправи. Не си давай много зор.
Засега не взимай хапове като трибестан, цинк, мусаши-та и т.н. Предполагам, че претренираш.



Тема Re: Кой спорт може да пооправи нещата в леглото?нови [re: Toй]  
АвторФaл (Нерегистриран)
Публикувано30.09.04 11:29



"Доказано" е, че си чел само до половината.



Тема Re: Кой спорт може да пооправи нещата в леглото? [re: Фaл]  
Автор alexbg67 (FORD Rider)
Публикувано30.09.04 23:40



Виж, на всеки влияе различно, но общото е сваляне на килограми. При тези негови мерки, момчето с право се притеснява... Трябват му поне още 10 кг. С интензивно търчане кога ще ги навакса, а? С храна?.. Има да почака... С неговия метаболизъм...
Не обобщавай, плз...

Ford Rider



Тема Re: Кой спорт може да пооправи нещата в леглото?нови [re: alexbg67]  
Автор Bam-Bam (pitbul lover)
Публикувано07.10.04 18:02



Стига бе, на зала не се ли ходи за тонус, за разпускане и т.н.. Аз лично злед 45- 60 минутна супер интензивна тренировка излизам добре отпочинал.
Според мен проблема не е в тренировката.

u can run, but u will only die tired



Тема Re: Кой спорт може да пооправи нещата в леглото?нови [re: Дaни]  
Автор Bam-Bam (pitbul lover)
Публикувано07.10.04 18:06



Пич, незнам какви са ти възможностите, но вземи креатин "Оптимум"+ Трибестан на същата фирма.. не е много скъпо, но незнам.
Креатина със зареждаща фаза 10г дневно (5 сутрин и 5 вечер) за една седмица и още 7 седмици по 5г дневно. Трибестана по 3 таблетки дневно.
Само след две седмици ще си като сексмашина :)))

u can run, but u will only die tired




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.