Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:16 09.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Kakvi steroidi da vzimamнови  
Авторterminator (Нерегистриран)
Публикувано25.03.04 16:19



Zdraveite,iskam da pitam nqkoi koito mnogo dobre e naqsno s STEROIDITE.Ve4e treniram edin mesec no ne sum opotrebqval nikva himq.Ty zna4i az sum 170sm i 50kila i sum tvurdo reshen da treniram i da se nazobam s nekvi steroidi.Dosta chetoh za tqh i vredite koito nanasqt (problemi s tash...,opleshivqvane,cherniq drob i dr.).Syshto prochetoh i che injekciite sa po-malko vredni ot kolkoto tezi koito se piat, zashtoto ne minavat prez cherniq drob.Poznavam hora (no ne sum gi pital li4no)koito sa vzimali i za 2-3 meseca stanaha ot klechki na gorili.

A vuprosa mi e KAKVI STEROIDI MI PREPORYCHVATE za da:
1.NAI-MALKO VREDNI i da postigna sushtoto za 2-3 meseca.
2.Da ne spadam sled kato gi spra
3.rykata mi e 24sm ,kolko she stane s tqh za tva vreme i kolko she spadne kato gi spra?
4.Na kolko vreme se piqt i prez kolko vreme da treniram?
5.Kolko dozi mi trqbvat .
6.kva e cenata na edna doza
7.Trqbva li, i ako trqbvva kakvi prochistavshti da si zema (kolko struvat).

Ako mojete mi otgovorete na vsi4ki vuprosi,mnogo e seriozno.Predvaritelno vi blagodarq.



Тема Re: Kakvi steroidi da vzimamнови [re: terminator]  
Автор _Lubo_ (новак)
Публикувано25.03.04 20:12



Ще ти разкажа една история. Един приятел тренира във фитнес зала вече от около 3 години. Той е човека който ме зариби да тренирам. Та този въпросен човек имаше мания да стане "горила". Въпреки това не зобеше химия като гламав ами изпи 1-2 кутий креатин. Така за 2 години и половина оформи супер тяло. Имам предвид не ти бодибилдърско, а просто стегнато, релефно и т.н. Та преди два или три месеца не издържа и в желанието си да стане "горила" реши да взема бионабол (не съм наясно с химията и моля да ме извините ако има технически грешки). Та той също много чете за анаболите и т.н. Знаеш ли какъв беше ефекта при него? Качи 1-2 килограма телесна маса. След първата седмица вдигна кръвното, виеше му се свят. При това пиеше всякакви препарати които уж трябваше да го предпазят от тези странични ефекти. Крайния резултат от вземането на стероиди при него е никакъв. Няколкото килограма телесна маса ги изпика без да се усети.

Моят съвет е да не се занимаваш със стероиди. Най-малкото защото тренираш едва от един месец. Ти неможеш да очакваш за месец-два да станеш силен или обемен като хора, които се занимават с това от 5-10 и повече години.

А за хората които за няколко месеца стават горили ще ти разкажа една друга история. По времето когато стъпих за първи път във фитнес зала, а именно преди около година, реши да тренира още един пич. Разликата в прогреса между двама ни беше огромна. Той натрупа бързо маса и започна да вдига двукратно по-големи тежести от мен. А знаеш ли как е положението сега? Аз не съм вземал нищо и продължих да си тренирам. Въпросния човек вече се е отпуснал, пъни се с някви смешни килограми и има проблеми с черния дроб. Уж и той чете много. Уж и той ги разбираше нещата.

А да, да незабравя че съм чел дори за смъртни случаи след употреба на стероиди.

Бах колко нещо изписах, но се надявам да съм те разубедил да се занимаваш с глупости. Ако се храниш като хората всичко е ок.



Тема Re: Kakvi steroidi da vzimamнови [re: terminator]  
Автор24 cm (Нерегистриран)
Публикувано25.03.04 22:44



ama i ti s tia 24 cm ruka nakude si trugnal, ta pitash da steroidi? Izviniavay, ama jena mi sigurno y e poveche



Тема Re: Kakvi steroidi da vzimamнови [re: terminator]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано26.03.04 08:36



Bratle pri tia kilogrami s dobro qdene i iaki trenirovki shte kachvash nechoveshi burzo. Kato mine edna godina idi pri sporten lekar i neka ti napravi edna programa s bioanabol i q zastupi togava . Ama ti s tia 50 kg na 170 sm me sumnqva che i sega da idesh na doktor moje da ti izpishe bioanabol ..



Тема Re: Kakvi steroidi da vzimamнови [re: terminator]  
АвторYosser (Нерегистриран)
Публикувано26.03.04 10:59



Купи си един пакет мишеморка и да се приключва с проблема



Тема Re: Kakvi steroidi da vzimamнови [re: _Lubo_]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано26.03.04 11:23



Той човека пита какво и колко да взима, а не какво ще стане. Вие пък го изкарахте, че ако не се зоби ще стане по- яко отколкото на чисто... айде стига!
Пич, пиши ми лс ако искаш да ти обясня някои неща. Имай само впредвид, че за свестен цикъл ще ти отидат поне 5- 700лв. Ако ги нямаш въобще не се захващай. Иначе най- лесния начин е да се натъпчеш с бионабол, омнадрен, фалшива дека и да се подуеш като слон, но голяма част от еекта се губи след цикъла, а и наистина е доста вредно, не толкова за ташаците и оплешивяването, колкото за сърцето и ендокринната система. Освен това ако нямаш поне 20- тина години, мисля, че ти е още рано, а ако пък имаш и тежиш само 50кг по- добре се откажи да ставаш мног як, явно просто не ти е дадено

u can run, but u will only die tired



Тема Re: Kakvi steroidi da vzimamнови [re: terminator]  
АвторOPaaa (Нерегистриран)
Публикувано26.03.04 11:24



Вземи си например като искаш да качиш тестостерон и го комбинираи с някакьв орален стероид ти си ги избираи не та знам колко пари имаш.
След цикьла вземи 2-3 ампули перегнил яж много взимаи трибестан и сигурно ще задьржиш 8-9 кг Сащо вземи кломид за да си предпазиш черния дроб ами успех.И кажи си вьзраста.



Тема ??????????????????????нови [re: OPaaa]  
Авторterminator (Нерегистриран)
Публикувано26.03.04 12:23



Zna4i imam samo 150lv. i sum na 18god.Povtarqm che moga da treniram i 5godini,ama nqmam namerenie da chakam 5 godini za da stana gorila,za tova iskam pyrvte 2-3 meseca da vzimam himiq.A ako moje nqkoi da mi otgovori na 7te vuprosa po otdelno mersi



Тема Re: ??????????????????????нови [re: terminator]  
Автор PPP (една)
Публикувано26.03.04 16:23



Приятелю, не се зарибявай от хора чули-недоразбрали! На тази възраст в никакъв случай не бива да вземаш такива препарати. Хормоните ти са в апогея си и всяка намеса отвън ще те съсипе. Имам познат, който след вземане на стероиди - биоанабол и инжекционни такива, вече не може да има деца! Няма нито един жив сперматозоид. Не бъркай това с потентността! Потентността се запазва, но сперматозоидите са мъртви! Не знам колко от приемащите стероиди са си правили спермограма, но ако го сторят, ще се ужасят от резултата!
И още: анаболите са подобни на наркотиците. Започнеш ли веднъж, трудно се спират. Ставаш зависим.
Неслучайно анаболните стероиди са забранени в цял свят.

Още нещо важно: След като натрупаш мускулна маса с анаболи, след спирането им "изпикаваш" мускулите си само за 2-3 седмици. И пак се връщаш в изходно положение. Не си струва нито парите, нито похабеното здраве

Хубавото тяло е въпрос на добро и правилно хранене и на много труд в залата!!! Казвам ти го след 6 години, прекарани в залата!

И още: аз съм жена и мога да ти гарантирам, че нито една жена, която познавам, не харесва мъже-горили! Всички харесват стройно, хармонично тяло, лъхащо на здраве и чистота!

Най-хубавото се вижда само със сърцето!

Редактирано от PPP на 26.03.04 16:28.



Тема Re: Kakvi steroidi da vzimamнови [re: terminator]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано26.03.04 16:42










Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.