Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:29 01.07.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Тема help startнови  
Авторdiva (Нерегистриран)
Публикувано22.03.04 23:41



привет

за първи път пиша мтук и се чувствам "Добре дошла"
надявам се няма да приемете за натрапване нахлуването ми

от поне 10-15 години винаги съм се движила по някакъв начин (гимнастики, пеша...) , т.е. движението ми харесва, и в началото килограмите бяха 54 на 168, според всички си изглеждах добре, после ги насмъкнах с глад до 46-48 и така последните години зимата качвам по 5 кг до 53 , а на пролет до май ги свалям, сега обаче се обездвижих заради операция и тъй като се храня като предиискам да си вляза в дрехите и като се погледна да се харесам

чела съм, че ако се задържи тегло към 6 месеца организмът с естарае да го поддържа и си мисля, че при мен е така и трудно ще ги сваля

от друга страна съм чекла, че ако започна диета организма с е стреми да изразходва минимум енергия, за се справи с по-ограничените източници на енергия...

та реших -активен спорт за засилване на метаболизма и никакво прекаляване с храна-а ограничения, но се притесних да не се надуя от мускули и не зная как да балансирам и какво да очаквам, към кого да се обърна

от 5 дена ходя на фитнес всеки ден , а в къщи правя упражнения с пружини, ходя към б км пеша всеки ден (до работа и обратно), движението ми харесва, не се чувствам гадно , а хвърковато, но ме плаши идеята да не сгафя някъде в престараване, на фитнеса правя упражнение с до 15 -20 кг, по 4 серии от 15 броя повторения от 1,5 до 2,5 часа на ден

1. мога ли така да сваля 5-6 кг визуално, зная че мускулната маса тежи повече, не ме интересуват абсолютните килограми , а визуалния ефект

2. опасно ли е да се надуя от мускули и те стапят ли се някак после

3.дайте акъл , моля Ви



Тема Re: и това, което ме ужасява енови [re: diva]  
Авторdiva (Нерегистриран)
Публикувано22.03.04 23:52



и това, което ме ужасява е, че всички момичета , които виждам в залата са с дебели месести, а на муслулести карка, все едно не ходят, а твърдят, че има няма ходят от година и половина

дебели и отпуснати по моите критерии

след коло овреме се постига ефект на стягане и релеф

и може ли д асвалят 5-6 кг?



Тема Re: и това, което ме ужасява енови [re: diva]  
Автор majemela4ka (жарка блондинка)
Публикувано23.03.04 00:06



Къде е тази зала, в която ходиш? Да взема да дойда, да си разходя краката и да ти освежа погледа...



Тема Re: благодаря за вниманиетонови [re: majemela4ka]  
Авторdiva (Нерегистриран)
Публикувано23.03.04 00:25



благодаря за вниманието!!!

залата не е в София, но ако наистина искаш да дойдеш, си добре дошла, ще те посрешна, ще те разведа по клубовете тук и ще се позабавляваме (става въпрос за нощните клубове)?!?





Тема Re: благодаря за вниманиетонови [re: diva]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано23.03.04 01:11



охооо.... само за жени ли важи офертата





Тема Re: никакнови [re: Cherniq]  
Авторdiva (Нерегистриран)
Публикувано23.03.04 06:40



никак, е гати дискриминацията

everybody's wellcome

sure

ама няма да дойдетезнам си аз,
само дразните



Тема Re: никак [re: diva]  
Автор Cherniq (истински)
Публикувано24.03.04 00:24



къде се намираш

с това почервененото дразниш бика, внимавай





Тема Re: предизвикателствотонови [re: Cherniq]  
Автор divna (огнено)
Публикувано24.03.04 07:07



ами то в природта ни явно е заложено да дразним, да предизвикваме и на мен това ми харесва, когато ти се качи адреналина, чувсетваш че си жив (това, че вече си влизам с регистрацията предполагам отговаря на доста въпроси)

П.П. тъкмо тръгна Poison на Alice Cooper поздрав и по-здрав за всички

танцувай по ръба на острието

Редактирано от divna на 24.03.04 07:10.



Тема Re: още инфонови [re: divna]  
Авторздpaв oт вcяkъдe (Нерегистриран)
Публикувано24.03.04 07:40



аз взех, че три погледнах снимките на страницата в профила и другите в тазки от icq, ами да вземеш да кажеш какви са ти цвета на очите и косата сега, е, може и други неща????



Тема Re: руса коса , зелени очинови [re: здpaв oт вcяkъдe]  
Автор divna (огнено)
Публикувано24.03.04 07:45



хмммммммм, говорилня рано сутрин , преди работа, но си заредих Брус и Ози и заряда е стремително покачващ се

ами руса коса , зелени очи,1,70 см, всичко друго около мен е променлива величина, от стоенето на едно място са заблатява, а блатото мирише..., движение, движение по всички писти...

танцувай по ръба на острието




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.