Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 23.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Grub...нови  
Автор _Lubo_ (непознат)
Публикувано28.01.04 19:10



Zdraveite.
Iskam da vi zapitam otnosno nabiraniqta.
Po-to4no kak da izlqza ot zastoq v koito popadnah. Probvah da yveli4a obema, no vupreki vsi4ko nabiraniq pove4e ot 3 nemoga da napravq, a tova e ot okolo 2 meseca. Moje i pove4e. To trqbva da se vzeme i v predvid 4e teja okolo 100 - 105 kilograma.
Ta vuprosa mi e ne e li po-dobre da zapo4na drygi yprajneniq za grub, dokato ne drupna malko.
Imam na predvid da pravq grebane s 6tanga. Da periodiziram tejestite v nqkakvi cikli i kogato pravq max da testvam kolko nabiraniq moga da pravq. Mislq 4e grebaneto e po-dobur variant ot skripec da re4em.
A ako ne e taka daite nqkakvi idei.
Mersi predvaritelno.



Тема Re: Grub...нови [re: _Lubo_]  
Авторemil (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 19:30



ako si bilder tuka ne mu e mqstoto za topica ti ako se zanimavash s fitnesh shti kaza prosot smukni klg bratle i shte smuknesh i maznini pravi dieti i izrashodvai kalori



Тема Re: Grub...нови [re: emil]  
Автор _Lubo_ (непознат)
Публикувано28.01.04 19:39



Ami ne, ne sum bilder. Ako bqh 6tqh da post-na vuprosa v klyb Kyltyrizum.
Osven dieti nqkakva promqna v programata mi za grub ima li smisul da pravq?



Тема Re: Grub...нови [re: _Lubo_]  
Авторpluvkinqta (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 13:10



vinagi ,kogato izpadne6 v zastoi smeni uprajneniqta i samoto natovarvane t.e ili po golqma tejest s po malko povtoreniq ili po golqma s pove4e povtoreniq,no zadaljitelno s drugi uprajneniq>>>>>>>pi6i ako iska6>muskulka@abv.bg



Тема Re: Grub...нови [re: pluvkinqta]  
Автор _Lubo_ (новак)
Публикувано10.02.04 20:18



Sega sum v sredata na edin 6 sedmi4en cikul za sila i nqma kak da smenq nabiraniqta s drygo yprajnenie. Kato go zavur6a, smqtam da ponapravq malko grebane.



Тема Re: Grub...нови [re: _Lubo_]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано17.02.04 13:55



Mи ако след 3 месеца "цикъл за сила" пак си правиш по 3 набирания не виждам защо не го заебеш тоя цикъл :)

u can run, but u will only die tired



Тема Re: Grub...нови [re: Bum-Bum]  
Автор _Lubo_ (новак)
Публикувано17.02.04 15:37




To yprajneniqta, koito sa v 6 sedmi4niq cikul sa lejanka, klek, tqga.
Nabiraniqta gi pravq dopulnitelno. Vsu6tnost kato se zamislq nqmam to4no opredelena programa po koqto gi pravq. Naposleduk pravq 6 serii ob6to - 3 tesen i 3 6irok hvat po kolo 5 povtoreniq stiga da ima nqkoi da mi pomaga.



Тема Re: Grub...нови [re: _Lubo_]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано18.02.04 11:29



Mи заеби ги набиранията щом не са в цикъла. Ако програмата е добра, ще действа и без тях. Най вероятно с допълнителното натоварване просто отнемаш възможността на тялото да се възстанови от базовите натоварвания и ефекта е по- скоро отрицателен. Мен ако питаш прави 5х5 набирания (теглене на скрипец щом не можеш набирания) в супер серия с 5х5 лег и 5х5 клекове с минимална почивка (макс 1,5мин). Така мисля, че ще качиш маса, сила и издръжливост и ще свалиш мазнини защото при това тегло и факта, че не можеш да направиш повече от 3 набирания мисля, че основната ти задача би трябяало да е свалянето на мазнините :)

u can run, but u will only die tired



Тема Re: Grub...нови [re: Bum-Bum]  
Автор _Lubo_ (новак)
Публикувано19.02.04 16:12



"супер серия " ? Tova ako moje6 da mi go poqsni6 za6toto vsu6tnost sum prost mladej i ...
A gurba ot koi ot bazovite yprajneniq se tovari?
Spored men e samo ot tqga i to samo krusta i trapeca.
A za moite 194 wiso4ina mislq 4e 95 kilograma ne sa 4ak tolkova mnogo ;o). V smisul imam maznini, no ne bi trqbvalo da mi pre4at 4ak tolkova pri nabiraniqta.



Тема Re: Grub...нови [re: _Lubo_]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано19.02.04 16:22



Za grub pravi mnogo uprajneniq. Po 4-5, mechka , chukove , izteglqne na dumbel , 2-3 vida skrepec.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.