Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 11.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Шубе  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано20.11.03 01:50



Млад съм, нямам проблеми със здравето, в добра кондиция съм. Генетично съм спортистче и не съм губил форма откакто спрях да тренирам специфично защото се поддържам здраво.

Наскоро започнах да правя дълги бягания от по 10 километра всяка вечер 4 пъти седмично и сега съм в третата седмица. Имам още месец така по програма.

Притеснението ми произлиза от червени кръгове около очите - целия съм червен от бягането, което е нормално, но зоната около очите ми изглежда твърде странно - все едно нарисувана с маркер и ми се вие свят към края на бягането.

На какво се дължи това и какво да правя?

Благодаря предварително.



Тема Re: Шубенови [re: LuboPenev]  
Автор bluefan (bench_press)
Публикувано20.11.03 14:56



стар си вече чичоооооооооо :)))) Намали малко зоба и ше ти мине


...do something for yourself...


Тема Re: Шубенови [re: bluefan]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано20.11.03 20:56



Млад съм и не съм зобил от месеци вече муахахахахахахахаааааа:)))) Това не може да продължава така!



Тема Re: Шубенови [re: LuboPenev]  
Авторralexes (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 21:11



На колко години си чове4е?
Проблема може би ти идва от това 4е растоянието ти идва в пове4е и енергията вече не ти достига,пак и мойе да имаш проблеми със сърцето или ...бе не се знае.Най-добре първо си намали растоянието и ако не помогне отиди при лекар(макар че не вярвам много да се ангажира с твоето състояние)
Та успех де,пиши ако има6 проблем



Тема Re: Шубенови [re: ralexes]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано21.11.03 03:02



На под 25 съм:)) Може....абе аз такива километражи толкова често не съм правил през живота си досега - по принцип бягам къси отсечки ама бързо....Сега съм решил да направя брутална база за да мога да си тренирам експлозивността по-късно ама да не взема да умра преди това:))



Тема Re: Шубенови [re: LuboPenev]  
АвторФaл (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 10:16



10км е много ако си прекъснал за няколко месеца. Няма значение колко си тичал преди това. За какво време ги тичаш в момента тези 10 км? Тичай ги по-бавно... но според мен е по-добре да намалиш дистанцията. 10км на ден могат да се бягат с лекота само ако си стигнал до тях постепенно.



Тема Re: Шубенови [re: LuboPenev]  
Авторralexes (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 11:28



Аз пове4е от 8 километра не мога да избягам.Не 4е не искам просто силите не ми достигат.Ина4е ги избягвам за 45 мин максимално



Тема прав синови [re: LuboPenev]  
Автор bluefan (bench_press)
Публикувано22.11.03 13:32



да не си зобил от месеци според мен е престъпление !


...do something for yourself...


Тема Re: Шубенови [re: ralexes]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано22.11.03 21:22



Аз мразя да тичам дълго, но ми е нужен всяка година период от 6 седмици да правя аеробна база и после почвам да ставам здрав и бърз:))



Тема Re: Шубенови [re: Фaл]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано22.11.03 21:24



Ами как да ти кажа - бягам ги на по-бързи и по-бавни отсечки за да ми е по-кофти тренировката. Сменям темпото на всеки 4-5 минути.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.