Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:00 11.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема какво става като човекнови  
Автор silent (някакъв)
Публикувано08.07.03 20:57



е на диета и спортува........би трябвало да отслабва...........нали......
а аз спрях да слабея и закотвих на едни килограми които не са особено желаниот мен.........следва ли да спра да спорта....... да си мисля ли че това е следствие на мускулна маса засметка на изгорена сланинка ......... от къде идва зациклянето..........втори въпрос как да сваля човек мазнинките и същевременно да трупа мускулна маса...........първото иска глад второто много манджа..........

незабележим


Тема Re: какво става като човекнови [re: silent]  
АвторHristo (Нерегистриран)
Публикувано08.07.03 21:26



silent,
shtom si zakotvil znachi iadesh tolkova kalorii kolkoto harchish
kakva e sega celta? ako iskash oshte da otslabvash - gorish poveche kalorii(poveche sport) ili namaliash iadeneto(po-malko kalorii) ili i 2-te.
ako si haresvash tegloto i iskash da go oformish nabliagash na proteinovi hrani i tezhesti.
po-zdravi
Hristo



Тема Re: какво става като човекнови [re: silent]  
Автор Jacket (shpongled)
Публикувано08.07.03 22:04



По втория въпрос - няма начин... има си периоди за едното, има и за другото.
Кажи какво ядеш и как тренираш и ще ти кажем кое как да промениш.

|

Тема Защо да няма начин?нови [re: Jacket]  
АвторHristo (Нерегистриран)
Публикувано08.07.03 23:39



Има начин и още как. Ядеш колкото да поддържаш теглото и тренираш с обемни тежки тренировки. Повече протеин и по-малко въгл. = още по-добри резултати. По-голяма физическа активност(харчене) и съответното поддържащо по-голямо ядене = по-добри резултати.
Колкото си по-мазен толкова по-лесно ще стане
Ако си супер релефен естествено няма да има какво да превърнеш в мускул. Със НВД(нисковъгл. диета), спорт и здрави обемни тренировки може спокойно да стигнеш до 6-8% мазнини без кой знае какви усилия и оптимизации. За по-надолу вече става трудно.
По-здрави
Христо



Тема Re: Защо да няма начин?нови [re: Hristo]  
Автор 9-rлaвaтa лaмя (Нерегистриран)
Публикувано09.07.03 15:21



> Със НВД(нисковъгл. диета), спорт и здрави обемни тренировки може спокойно да стигнеш до 6-8% мазнини без кой знае какви усилия и оптимизации

Да не би покрай специализираната литература да попрехвърляш и некой друг научно-фантастичен роман
Вземи да тренираш един шишко и когато "без кой знае какви усилия и оптимизации" го докараш до 6-8% ми се обади за да започна да те боготворя



Тема оу йенови [re: 9-rлaвaтa лaмя]  
АвторHristo (Нерегистриран)
Публикувано09.07.03 18:13



Ламя,
описваш перфектния кандидат за трансформация.
Много по-лесно е да трансформираш някой шишко, отколкото някоя жена да кажем. Една нормална жена гори горе долу 2000 калории на ден и за да отслабва се иска доста търпение и оптимизации, докато един шишко дето така или иначе гори над 3000 калории само от НВД ще отслабне. Хвани да ядеш 3000 калории мръвка да видиш колко е лесно, трябва да се насилваш Супер лесно ще поддържа отрицателен калориен баланс.
Като добавиш и тренировки още по-добре. Под усилия имам впредвид: НВД ще утрепе апетита в повечето случай без да броиш калории т.е няма да гладуваш + обемни тежки тренировки не до отказ вместо изтощително търчане по стадиони и паркове.

Много хипертрофични форуми четеш
Виж някой форум на НВД да видиш какви резултати само от НВД може да се постигнат. Хипертрофичните типове са убедени, че трябва здраво въгл. да плюскат за да не им спаднат мускулите и не са най-подходящите хора да търсиш опит за НВД
Има някои ХАмерикански шишковци дето само като им видиш "бефор" и "хафтър" картинките и ще забележиш яка трансформация, и не става дума за бодифорлайфъри, а за дебели, нетренирали чъби мйен.

По-здрави
Христо



Тема Re: оу йенови [re: Hristo]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано09.07.03 18:49



Къде мога да видя примерна НВД диета, защото запали любопитството ми, а имам нужда да свалям кг и искам да го направя комбинирано със спорт и тренировки.
10х in advance!

Nil novi sub sole


Тема Re: оу йенови [re: Tanuco]  
АвторHristo (Нерегистриран)
Публикувано09.07.03 20:36



Примерна диета не знам къде да прочетеш, то повечето трябва да са Хамерикански сайтове и плюскат тяхни си храни. Иначе обобщено:
- намаляш въгл. под 25% от калориите, по-малко по-добре. сложи си лимит да кажем 100гр. въгл. на ден (това не е кой знае колко рестриктивно)
- като за начало не броиш калориите и разчиташ, че ще си от хората при които апетита намаля автоматично
- като за начало броиш само въгл. и следиш да са под лимита на ден, който ще си сложиш
Храни без въгл или с много малко въгл.(може да не ги броиш тяхните въгл.):
месо и месни продукти, яйца, сирене, кашкавал, риба, сметанка "Данон", зеленчуци
Храни с малко въгл:
ядки - на 100 гр между 15-20 гр. въгл
кисело мляко - има 2 пъти по-малко въгл. отколкото пише на опаковката
бира - на 1/2 литър има 20 грама въгл.

Храни с повече или много въгл:
хляб - да кажем грубо, че 1 филийка = 15гр въгл.(ако ядеш хляб яж "Бонус")
плодове - най-прехвалената храна, много богата на фруктоза(тя спира горенето на мазнини най-много от всички въгл)
картофи, оризища - най-добре не яж
сякви изкуствени боклуци торти морти, кексове, шоколади и подобни пише въгл. на опаковката
Ядеш главно от първата група храни, по-малко от 2-рата, а от последната избягвай.
Аз лично наблягам почти изцяло на: кебапчета, пилешки бутчета, сирене, кашкавал, сурово прясно мляко, извара, домашни супи, от време на време няква салатка, шкембе чорба, дробчета, и пия ужасно много кафе (зимата хапвам стабилно и сланинка - тя е супер добър източник на вит. Д, който трябва да хапваш през зимата)
Ако не знаеш какво съдържа дадена храна отиваш и проверяваш на:


Ако имаш излишни пари и ти се купува нещо за здраве то най-добре си е рибено масло.
По-здрави
Христо



Тема Re: оу йенови [re: Hristo]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано09.07.03 21:12



Мерси много за информацията, но частта с червените меса и кашкавала,шкембе чорбата, сланината малко ме озадачи.Не са ли много мазни?!А все пак аз трябва да се оттърва именно от мазнините.

Nil novi sub sole


Тема Re: оу йенови [re: Tanuco]  
АвторHristo (Нерегистриран)
Публикувано09.07.03 22:24



Знам че е озадачаващо но работи
Това което определя теглото ти е колко калории изяждаш(няма значение дали са въгл. или мазнини за общото ти тегло). НВД намаля апетита. През 60-те години Джон Юдкин прави експерименти при които хората на НВД намалят апетита си средно с 500 калории на ден(което е МНОГО) и дори изчислява, че хората на НВД ядат по-малко мазнини отколкото хората на супермаркет диета(с много въгл и мазнини)
Не се притеснявай, като хапваш повече мазнини ще огладняваш по-малко и ще ядеш по-малко калории.
Ако тръгнеш на НВД и прекалено намалиш мазнините ще огладнееш и пак ще преядеш(нещо желателно ако си билдер, но не и за отслабване). Освен това ако прекалиш с протеина ще има пърдене, бунтуване на стомаха и глад, и може и запек. При НВД трябва повечко мазнинки да хапваш - колкото повече мазнини и по-малко въгл. ядеш, толкова повече мазнини тялото ти ще гори
Абе дълга и широка е НВД историята, просто пробвай за 1 седмица и веднага ще усетиш за какво става дума.
По-здрави
Христо
п.с. скролни надолу по темите има постнати хубави линкове към инфо за НВД.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.