Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:56 12.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема pillatesнови  
Авторbeginner (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 15:27



можете ли да ми помогнете с идея как да си намеря pillates треньор



Тема Re: pillatesнови [re: beginner]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано25.06.03 16:05



Какво е pillates?
Опитах да намеря нещо в интернет, но не стана бързо и затова питам.



Тема Re: pillatesнови [re: Spidercho]  
Авторbeginner (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 16:22



съвсем в общи линии - техника за едновременно разтягане и натоварване на мускулите. не можеш да използваш само нея, за да оформиш тялото си. по-скоро се използва като помощно средство при интензивни аеробни тренировки. мисля, че gal знае повече по темата



Тема Re: pillatesнови [re: Spidercho]  
Автор Rocco Siffredi (непознат)
Публикувано25.06.03 16:41



Това е комерсиална система от ниско-интензивни физически упражнения , разработена в Холивуд от Mari Winsor (основаваща се на формулирания от нея принцип dynamic sequencing "динамично редуване"? като се тонизират/стягат мускулите и напълно се щадят ставите; упражненията са базирани върху работата (като начален момент) на коремните мускули ). Пусни в някоя търсачка Mari Winsor и ще получиш шанс да си закупиш нейните "незамени" продукти (видеокасети и книжки).

С поздрав

R.S.



Тема Re: pillatesнови [re: Rocco Siffredi]  
Авторbeginner (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 17:03



благодаря ти. аз пък четох, че създателят й е Stott Pillates, който е германец и поставя основите й, така да се каже, след втората световна война, раздвижвайки ветераните от войната с някакъв вариант рехабилитационни техники. явно въпросната Мери я доразвива оттам нататък.



Тема piLatesнови [re: Spidercho]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано25.06.03 17:42



То се пишело с едно "ел" - pilates.



Тема Re: pillatesнови [re: Rocco Siffredi]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано25.06.03 17:48



Оу! Излязоха ми неща подобни на реклама на чорапогащници
Не е за мен това.



Тема Re: pillates [re: beginner]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано25.06.03 20:55



ufff, kakvo da ti kaja, ot chasovete po candlelight stretching, pilates i amatiorska Yoga strashno mi se dospivashe, na vsichki tiah hodeh sled kato trenirah s tejesti...i kato cialo ne znam osven relaxirasht drug efekt dali imaha...sega se raztiagam vkyshti vyrhu swiss ball-a i mi e dobre...vzemi edna vana, idi na masaj...az taka bih napravila...

some things never change, and some do


Тема Re: pillatesнови [re: gal]  
Авторbeginner (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 09:26



благодаря. извинявай, но не зная какво е swiss ball и едва ли го имам в къщи. би ли ми обяснила? ако pilates не помага на мускулите да се разтягат (защото това е което търся, а не релакс), как да действам? някакъв стречинг ми трябва, но не мога сама да си го измисля. можеш ли все пак да ми дадеш идея за треньор и освен това ми се ще да те попитам нещо за подходяща диета, но в този клуб ли ... в "диети" ли ...



Тема Re: pillatesнови [re: beginner]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано26.06.03 11:08



zashto iskash da se raztagash ne razbiram? Inache strechinga e mnogo instinktivno zanimanie...mojesh da go pravish i v kyshti. Swiss ili flexball e goliama naduvaema fitnes topka za uprajnenia. Sled ponedelnik shte ti napravia edna kolekcia uprajnenia i shte ti gi send-na, che sega sym super natovarena s edin izpit. Kakva dieta? za kakvo? ako si v sf napravo da se vidim she ti pokaja i uprajnenia i vsichko.

some things never change, and some do



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.