Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:57 09.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: май си прав!нови [re: Stone Cold]  
Автор sema (african)
Публикувано28.01.05 21:59



Виж нека уточним - става дума все пак за 400 гр сърмички - не са от най-големите. Обаче от дневника, който си водя става ясно, че се засищам горе долу с това количество храна - няма значение състава, което ме навежда на мисълта, че май си прав! Трябва да го смаля! Знам ли?! Четох нещо за това, че ако си 6-т дни в седмицата на отрицателен калориен баланс, седмия трябвало да бъде - положителен. Да си призная честно не разбрах защо! Освен това намерих друг материал, който предлага редуване на режимите с ниско и високо калоричен - пак не мие ясно защо!



Тема Re: май си прав!нови [re: sema]  
АвторStone Cold (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 10:54



Vi6 sa az ti kazvam realni raboti.Tva s tiqa rezimi e mnogo po- slozno i strogo individualno za vseki. Tva 4e e podeistvalo na nekoi ne zna4i 4e 6e deistva i pri tebe.Taka ne se svalqat kila. Kato trenira6 i qade6 - ka4va6 tva e , moze bi ne maznini , a musku l ama ka4va6.Prosto dokato svali6 kilata glada e istinata - posle trenirai.



Тема Re: do Semaнови [re: Stone Cold]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 21:15



Zdravei,Sema!Rezultatite ne biha mogli da badat svetkavi4ni,ne e zdravoslovno da se svaliat mnogo kilogrami za kratak period ot vreme.Savetat"ne trenirai,a gladuvai",za da otslabnesh,ne e nikak priemliv.Cial jivot li shte gladuvash...,a kato spresh i se varnesh kam normalnia si na4in na jivot....,togava kakvo shte se slu4i....s kilogramite???Az treniram ot 6-godishna vazrast,sega sam na 29g i slava Bogu-ne se tarkaliam,rodila sam i 2 deca.Triabva da si izgradish pravilna programa i da postoianstvash,no bez kompromisi...,ina4e niama rezultat!V saita na "SPIDERSPORT"shte namerish vsi4ko,koeto ti e neobhodimo,na men li4no mnogo mo dopada i nai-vajnoto ima polojitelen rezultat.Uspeh!



Тема Re:До боби и Стоуннови [re: Stone Cold]  
Автор sema (african)
Публикувано30.01.05 12:35



Разбирам, че сте доброжелателни към мен и ми се иска да обсъдим туй онуй, но май не сме вече за тези тема! Ще си отворя старата тем и там ще си пишем!ОК?

Редактирано от sema на 30.01.05 12:39.



Тема Re: Кой каквонови [re: sema]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано30.01.05 21:15



Не е полезно толкова бързо отслабване.
Не съм смятал, но се съмнявам да си на НВД от това, което пишеш, че ядеш. Само фреша, меда и захарта правят нещата сложни, дори без хляба и останалите източници (макар и непреки) на въглехидрати.





Тема Re: Razbiramнови [re: Spidercho]  
Автор sema (african)
Публикувано30.01.05 22:39



ПОчвам да разбирам и май не е много реално и желанието ми! Е, все някога ще стане, нали така!



Тема Re: Кой каквонови [re: sema]  
Автор Juck (KomatoZDelusioИ)
Публикувано12.02.05 18:44



Darlin', аз нормално не ям много повече от твоето ограничено хранене...

vanity...is my favourite sin


Тема Re: Какво стананови [re: Juck]  
Автор sema (african)
Публикувано17.05.05 23:29



защо темата изведнъж спя да "расте". Да ли от как аз почнах да пиша или...? Хайде да я понапълним малко, де!



Тема Re: Кой каквонови [re: Spidercho]  
Автор dji-dji (непознат )
Публикувано08.08.05 15:17



Dobur den.Az sum Dji-Dji primerno.Zna4i da kaja i az.Zapo4nah da se zanimavam s fitnes predi 1god.i 5 meseca. .Vsu6tnost be6e sled edna zima,bjh ka4ila 4-5 kg. i re6ih 4e 6te se borj,Instruktura na koito popadnah me trenira6e 3 puti v sedmicata,bjh na dieta 3 meseca-svalenite kila bjha 6.Vmanij4ih se i po4nah da treniram ve4e suvsem kato poburkana.Imam 4uvstvoto 4e tova e kato doping.Az ne moga da jivej bez fitnes.Oba4e kakvo stana?Stana mi mnogo neprijtno,ot fakta 4e az treniram naistina seriozno(nikoga ne sum si propuskala trenirovka,vlizala sum v zalata i jestoko bolna s temperatura)stavam v 7h.sutrinta,jm samo njkakuvi opredeleni ne6ta,hodj po njkakvi anticelulitni masaji,a moj instruktor mi objsnjva 4e sega 6te rabotim za obem na muskulite.Taka be6e i prez zimata.Prevurna me v bor4e-6kg.otgore!!!Ot 3 meseca ne sum se sabudila prez no6ta bez krampa.Budj se ot tejest,su6to taka v rucete i krakata,oba4e imam 4uvstvoto 4e cjlata kruv mi e v muskula.Toi me tovari6e mnogo.Trenirah po 4 h.,praveh nad 500 koremni presi,izpompvanij,smenj6e mi programite prez 3 sedmici.Kato sprjh za da po4ina prez jli-svalih2-3 kd.Zna4i kakvo stava.Sistemata mu li ne e v 4as,ili az ne sum dobre!!!Iskam druga sistema.Ne iskam da spiram i njma da spra.Iskam samo da popitam ako smena metodikata kakvo 6te stane???Imam v predvid 4e me e strah ot reakcijta na tjloto mi!!!



Тема Re: Кой каквонови [re: Spidercho]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано30.08.05 15:58



Привет! Имам следния проблем - тренирам от около година и половина но не мога да се справя със средата на корема. Пробвал съм различни упражнения но не помагат. Имаш ли някава идея по въпроса? Благодаря предварително:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.