Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:17 18.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re:vapros kam SPIDERCHOнови [re: Spidercho]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано14.11.04 20:57



Blagodaria Vi,za informaciiata,makar da mi se struva zastrashitelna,i ako ne Vi biah vidiala,niamashe da poviarvam,4e s tolkova mnogo maznini se poddarja perfektna forma!Ve4eria v 23h .....,ne mi dopada ideiata.Sigurno se hranite s oskadni koli4estva?



Тема Re:vapros kam SPIDERCHOнови [re: bobi]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано15.11.04 21:53



На ден ям около 3000-3500 ккал, разпределени почти по равно.
Тоест и вечерята ми е над 1000 ккал.
Като се организирам ще направя снимки на няколко момчета и момичета, които ядат много мазнини и ще видите, че аз ИЗОБЩО не съм изключение.

Жокер: Вярвате ли, че новият Ariel пере най-добре?





Тема Re:vapros kam SPIDERCHOнови [re: Spidercho]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано16.11.04 22:30



Koeto ozna4ava,4e koli4estvoto e oskadno,1000kkal sa malko za edin maj,osobeno intenzivno zanimavasht se sas sport,zatova izglejdate v perfektna forma.Dokato U4eh v NSA,kultoristite pod men,i grebcite priemaha po 8000 kkal,a niakoi dori pove4e.Kakvo vi e mnenieto za mliakoto,imame li nujda ot nego ili ne,az go obi4am mnogo?!Mnogo kasno ve4eriate, tova ne vi li pre4i da spite,niamate li ugrizeniia na savestta????????????..................Noviiat Ariel pere mnogo dobre,no dali e nai... ne bih mogla da kaja....



Тема Re:vapros kam SPIDERCHOнови [re: bobi]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано17.11.04 23:09



За какво са малко 1000 ккал? За едно хранене ли?
Изобщо не се занимавам "интензивно" със спорт. Все пак не съм спортист.
8000+ ккал на ден са огромно и нереално количество храна в житейски план. Спортиситите са друга тема.
Прясно мляко не пия, докато кисело - много.
Вечерям преди лягане и спя перфектно. Нямам угризения на съвестта, а заради храна - абсурд.





Тема Re:vapros kam SPIDERCHOнови [re: Spidercho]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано18.11.04 15:59



Привет!Эдрава психика имате,поэдравления!А,аэ не мога да спя вечер,ако се случи да ям,става ми тежко и имам угриэения!Эа ккал.,имах предвид,че са малко-эа един мЪж,който е професионален спортист,но в крайна сметка се раэбрахме.Эа 8000,може и да не Ви се вярва,но аэ сам виждала с очити си.Например:15 яйца и 1 л мляко само на эакуска......!Интересни неща прочетох във вашия фоум,ще пробвам някои от тях,эа да видя,какво мога да постигна.



Тема Re:vapros kam SPIDERCHOнови [re: Spidercho]  
Авторnebe (Нерегистриран)
Публикувано26.11.04 07:51



ima li v net specialni saitove za uprajneniq ,no ne fitnes ,a aerobni ?
blagodarq



Тема Re:vapros kam SPIDERCHOнови [re: nebe]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано08.12.04 21:52



Привет,Спидерчо!Прочетох целият Ви форум и по-конкретно "Эдравословно хранене",поэдравления,впечатлявящи поэнания!Но ме смущава приемът на плодове и эеленчуци,който или липсва,или е ораничен!Эащо?Та нали това е естествена храна,препорачвате да се иэбягват преработените храни.Нима е въэможно да се усвояват и преработват от органиэма по-трудно,отколкото месото?Аэ съм вегетарианка и не мога беэ такава храна или с толково малки количества от нея.Особено преэ лятото,как ги ядете тия меса,в големите горещини?



Тема Re:vapros kam SPIDERCHOнови [re: bobi]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано08.12.04 22:13



Естествените храни са първостепенен ориентир.
След това идва ограничаването на въглехидратите. Това не изключва богатите на целулоза зеленчуци.
Животинската храна се усвоява чудесно, да не казвам и нещо повече.
Вегетарианците също мопже да спазват вариант на НВД.
Месото през лятото не е никакъв проблем.





Тема Re:vapros kam SPIDERCHOнови [re: Spidercho]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано08.12.04 23:34



Какъв би могъл да бъде тоэи вариант,месо,риба и яйца не мога да ям,поради обясними причини!Иэключвате картофите,ориэът,бобовите храни,беэ плодове и с малко эеленчуци,само ядките ми останаха,при това ям само накои от тях.Та.......,с моя натоварен режим,психически и фиэичиски на макс и толкова храна,колко ли време ми остава да живея.............?И какво против имате срещу Аеробиката-като спорт,с думите"Аеробиката не е най-добрата фиэическа дейност эа жените?"Простете,ако не съм ви цитирала съвсем точно!



Тема Re:vapros kam SPIDERCHOнови [re: bobi]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано09.12.04 16:22



Нямам нищо против аеробиката и вегетарианстово. Още по-малко срещу вегетарианците занимаващи се с аеробика.

Единствено, не бих препоръчал вегетарианстовото на никого.
Аеробиката не е най-ефектовното средство за поддържане на физическото здраве. Въпросният цитат има предвид, че средностатистическите жените имат (много) слаб мускулен и ставен тонус, и от скачане и мятане на крайници си увреждат ставите.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.