Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:55 23.05.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Кой каквонови [re: Spidercho]  
АвторEric (Нерегистриран)
Публикувано31.10.05 17:03



rust 176
teglo 86
ruka 41
gr. obikolka 119
talia 80



Тема Re: Кой каквонови [re: Spidercho]  
Автор Nasinda78 (Skorpionka)
Публикувано01.05.06 21:57



Хора, помогнете ми да намеря упражнения с гири за ръцете. Така си купих гирички и немога да намеря упражнения
Благодаря предварително!



Тема Re: Кой каквонови [re: Nasinda78]  
Автор dido_1983 ()
Публикувано01.06.06 12:24



Аз съм на 22г., 183см и 78кг. Ето какво постигнах с тренировки само в къщи и в местния парк...

Започнах със сутрешна гимнастика плюс лицеви опори, коремни преси, клякания и упражнения с 5кг гирички. Постепенно покачвах повторенията и добавях нови упражнения.

В момента 6 дни в седмицата правя разгрявка на цялото тяло, после по 40: лицеви, коремни и клякания; 50 повд. на пръсти за прасец, 20 повдигания на торса при качени на табуретка крака (за гръб), и с 5кг гирички: 70 за бицепс, 48 за трицепс (зад врат), 48 встрани за рамо, и по 50 на всяка ръка за предмишница. После ходя да тичам по 5+ километра в местния парк (повечето терен е стръмен), и накрая правя набирания - 2х6 с тесен и 1х4 с широк хват - и кофички - 3х12.

За 5 месеца подобрих значително формата си. В момента мускулните ми мерки са: бицепс - 36см, бедро - 60см, прасец - 41см (гръдната ми обиколка не знам колко е). Промених режима си на хранене и в момента наблягам предимно на протеиновите храни (месо, мляко, яйца, и т.н....); често си купувам печено пиле, много ми помага да се възстановя.

Много съм доволен и смятам да запазя това темпо на тренировките.



Тема Re: Кой каквонови [re: 123]  
Автор dido_1983 ()
Публикувано01.06.06 13:49



1,2,3, човече, ако имаш време и можеш да четеш на англ. ез., прочети това:



Значи, често срещан мит е, че ако правиш коремни преси ще премахнеш "шкембенцето". Това не е вярно. Вярното е, че ако правиш коремни преси, коремните ти мускули ще заякнат.

Когато тренираме, ние "топим" сланинка от цялото тяло, а не само от мястото което натоварваме. Така, че единственият начин да направиш "плочки" е да се захванеш да спортуваш усилено, тоест мускулите ти да изразходват значително количество енергия, и едновременно с това да поемаш по-малко енергия отколкото изразходваш (да ограничиш малко яденето).

Редактирано от dido_1983 на 01.06.06 13:50.



Тема Re: Кой каквонови [re: dido_1983]  
АвторRENl (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 10:00



Az sam na 20g.Trenirala sam voleybol,no prekasnah i nadebeliah strashno mnogo.Pri rast 178sm stanah 87kg.Napravo ujas.Beshe mi mnogo trudno da zapo4na s nov hranitelen rejim i dvijenie.Otna4alo zapo4nah pove4e s aerobni zanimania.Vseki den hodih po 50 min. pesha.Posle zapo4nah da ti4am na stadiona i sled okolo edin mesec ve4e probiagvah 15 obikolki(po 400metra).Za edin mesec smaknah 8kg.Zapo4nah da pravia i drugi uprajnenia.Vklu4ih i giri ot 5 i 10kg.V ponedelnik natovarvam bicepsite,tricepsite i ramenete.V vtornik grabni muskuli i graden kosh.V sriada koremni muskuli.bedreni muskuli i gluteusa.Ne digam kilogramite za6oto neiskam da pravia golemi muskuli.5-10kg sa napalno dostata4ni za dobre oformeno tialo.Ako niakoi iska da znae kakvi to4no sa uprajneniata da pishe 6e mu otgovoria.Sa6o taka 6e pomogna i na vsi4ki na4inae6i.Takmo 6e imam niakakva praktika,za6oto smiatam da vlizam v sportnata academia.



Тема Re: Кой каквонови [re: Spidercho]  
Автор infoto (непознат)
Публикувано10.08.06 13:20



Ям всичко. Не си подбирам храната специално. Стремя се всеки ден да има месо и мляко и зеленчуци. Гледам порциите да са малки, за да може стомахът ми да преработи добре всичко. Пия много течности. Взимам и хранителни добавки.



Тема Re: Кой каквонови [re: Spidercho]  
Автор andiamo (непознат )
Публикувано26.04.07 12:16



Zdraveite! Az treniram vuv fitnes zala ot dosta godini. Postignala sum edna mn. dobra forma sus zanimaniqta v zalata i s na4in na hranene, koito ne e suvsem strog, hapvam si vsi4ko, koeto obi4am, no po malko. Osnovnoto e da ne se prekalqva s mazninite, te nai-trudno se razgrajdat i razvalqt dobrata figura.
Sega aerobna trenirovka pravq vseki den, tq e nai-vajna za men, a muskulnite grupi gi reduvam.



Тема Re: Кой каквонови [re: andiamo]  
Автор dido_1983 (Полуатлет)
Публикувано26.04.07 14:44



Пиши моля те, какво представлява аеробната ти тренировка?



Тема Re: Кой каквонови [re: dido_1983]  
Автор andiamo (непознат )
Публикувано27.04.07 10:15



Aerobnata mi trenirovka produljava min.40min, max.60min. Ticham na puteka, zastoto na stadion e po-trudno i po-ottegchitelno, ili hodq na putekata s tempo i pod naklon. Drugiqt variant e kolelo, vurtq veloargometur, s tempo. Ideqta e da se povishi pulsa nad 110, togava si siguren, che gorish. Bez tempo i v hodeneto i v tichaneto i v koleloto-nqma mnogo efekt.



Тема Re: Кой каквонови [re: dido_1983]  
Автор andiamo (непознат )
Публикувано27.04.07 10:18



Bravo na tebe, tova se kazva uporitost! Bravo!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.