Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:47 05.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Въпроси към galнови  
Авторno bullshit (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 18:02



Хей ти ме заинтригува с Ianda Sit-Ups, но не можах да ги намеря, за да видя как се правят. Пусни едно обяснение, моля те, пък ако знаеш къде мога да го видя на картинка, цена няма да имаш ! Ако пък някой друг знае, нека не се свени да сподели :-), въпреки че въпроса ми е към gal.

Хайде сега ще ида да потичам, че нещо взех да ставам grumpy, a тичането винаги ми помага.



Тема Re: Въпроси към galнови [re: no bullshit]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано22.06.03 18:21



Eto i za Jandata:
http://t-mag.com/html/body_96ab.html
Drugi praktikuvashti sa Spidercho i Hristo, moje i te da se vkliuchat po-natam:)

Az ustanovih che low carba ne mi prechi na tichaneto...makar che predi mi se struvashe che mi prechi (sega tykmo sygreshih i s edin banan che neshto mi e kriv sveta i na men, zatvorena u nas da ucha po cial den...blah)
uspeh mila

some things never change, and some do


Тема Re: Въпроси към galнови [re: gal]  
Авторno bullshit (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 18:47



Много благодаря за линка! Моментално го прибавих към favorites. Аз още се мотая и не съм тичала и наистина ми е крив света. Ние сме в процес на купуване на нова къща и е много изнервящо. Само спортът ме спасява....

Хайде леко учене и още по-леко помнене ти пожелавам и не съжалявай за съгрешаването с банана . Леле, това прозвуча малко двусмислено...



Тема Re: Въпроси към galнови [re: no bullshit]  
АвторHristo (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 19:56



Vij sushto i poslednia broi na t-mag na www.t-mag.com statiata za power breathing(vsichko vutre burtalno izkopirano ot nashia friend Pavel, koeto ne podobava na spisanie ot ranga na testosterone, a samo na takiva kato men)
sus zdrave



Тема Re: Въпроси към galнови [re: Hristo]  
Авторno bullshit (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 20:49



И там ще погледна още днес. Благодаря за tip-a! Аз досега не съм правила нищо съществено за abs и искам като ще го правя, поне да започна правилно. И любимият ми навик е да дойда тук и да разпитам специалистите, че да не изобретявам сама велосипеда :-) Напоследък се чудя дали да добавя още някакъв уред към скромния ни home gym. Засега освен свободни тежести имаме bench с leg extensions machine към нея. Някакви препоръки за нещо, в което да си заслужава да се инвестира????



Тема Re: Въпроси към galнови [re: no bullshit]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано22.06.03 20:50



edin lost s tejesti, swiss ball, lost za nabirania...abe mnogo te glezi tvoia myj

some things never change, and some do


Тема Халки естествено!нови [re: no bullshit]  
АвторFal (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 21:01



Пък ако не ти харесат ги засили по мой адрс.



Тема Re: Въпроси към galнови [re: no bullshit]  
АвторHristo (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 22:22



no bullshit,
naj-dobrata investicia e trenirovuchnata informacia
Ako imash niakvi dumbeli znachi pritezhavash neobhodimite tezhesti. Kakva ti e trenirovuchnata cel? Po princip trenirovuchniat efekt se opredelia ne ot equipmenta ami ot parametrite na trenirovkite(muskulno naprezhenie, povt, serii itn). Ako triabva da napravia niakvo summary bi bilo:
1) za stiagane vsiakvi upr koito sa trudni. mozhe s lost(primerno tiaga), mozhe s tialo(kliakane do dolu na edin krak a.k.a pistol), presa na janda, power breathing itn. vajnoto e da sa trudni. niakolko seriiki po 3-6 povt ne do otkaz no tezhki. mozhe da pravish vkushti tiaga s dumbeli, tiaga s edna ruka ili na edin krak, presi nad glava, lezhanka(mozhe i na poda da liagash i s dumbeli da go pravish), pistoleti, "glute-ham raises"(pusni search na t-mag)
2) za gorene na kalorii naj-mnogo kalorii gori cardioto i obshtata dvigatelna aktivnost samo che intenzivnite natovarvania(kato sprintove) imat sushtestveni predimstva:
- razvihriat enzimite deto goriat maznini, osobeno zdravo vdigat aktivnostta na lipoprotein lipasa v muskulite, koeto oznachava che muskulite durpat maznini ot kruvta vmesto mastnite depa da durpat mazninite. tozi sushtia process oznachava gorivo za aktivnite tukani i malko apetit. sushto taka oznachava poveche muskuli i po-malko maznini(na ednakuv kalorien priem i teglo). izsledvaniata na Tremblay pokazvat che horata koito deistvat s visokointenzivno svaliat dosta poveche maznini ot tia deto pravili leko cardio(vajnoto tuka e che ne sa gi ogranichavali horata da iadat, tezi deto sa pravili cardio sa vupreki che sa goreli poveche sa iali poveche, a visokointenzivnata grupa e bila s potroshen apetit, i osven tova sa imali po-dobar hipetrofichen efekt koeto znachi poveche kalorii v muskulite i po-malko v depata).
Taka che cardioto vliae dobre na goreneto, a intenzivnite natovarvania vliaiat oshte po-dobre na apetita i favorizirat po-dobar body composition. Vuv kushti mozhe da pravish krugovi trenirovki ili oshte po-dobre snatchove i swingove s dumbeli v mnogo povt(pak search na t-mag). Snatchovete i swingovete sa super brutalni i efektivni. Navun intervalni sprintove. Inache vmesto kardio edna razhodka po magazinite vurshi rabota(to hodeneto gori kazhi rechi kolkoto bavnoto tichane i ne stresira stavite).
3) za korem samo power breathing da pravish v kombinacia s vakuumkite(sled izdishvaneto otvariash grudnia kosh bez da vdishvash i tova gulta korema kato vakuum) i shte imash super efekt. power breathing stiaga TVA muskula i toi pribira stomaha, a vakuumkata stiaga tia muskulcheta deto otvariat grudnia kosh, te leko go povdigat i otvariat i taliata leko namaliava bez da si svalila gram maznina. naj-dobre se pravi power breathing po-mnogo puti na den, vseki den po niakolko povt.(primerno 3 power breathing + vakuumki prez 1-2 chasa). ako ti e lesen power breathinga slozhi ezika na nebceto i stava mnogo trudno. v statiata na t-mag dobre sa go kopirali.
cheers
Hristo



Тема Re: Въпроси към galнови [re: gal]  
Авторno bullshit (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 23:52



Лост с тежести си имам, както и curl bar с тежести, виж swiss ball ми е вече включена в списъка на покупките. Както и нови дъмбели, защото тези, които имам взеха да ми стават леки, а тези на мъжа ми за някои упражнения са ми тежки. За лост за набирания - с тия ниски тавани тука, няма шанс, даже и ако правя набиранията с каска . А мъжът ми ме глези, но в други отношения. Всичките тежести и прочие, които имаме, с изключение на бягащата пътечка, са купени от него преди аз да се появя в картинката. За него бягането и тежестите са абсолютно задължителна част от живота.

Хубавото е, че в къщата, в която се местим, помещението, което ще бъде "фитнес-залата" има прозорци и врата навън и ще мога да си гледкам полянки и горички, а не четири бетонни стени както досега. Плюс това ще ми съкрати commute-a наполовина (сега работата ми е на 45 мили от в къщи) и познай какво ще правя с повечето време, което ще имам на разположение .



Тема Re: Въпроси към galнови [re: Hristo]  
Авторno bullshit (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 00:01



Абсолютно съм съгласна! Information rules!!!! Аз вече не мога да си спомня как сме живели преди появата на кабелния Интернет . Тренировъчната ми цели са:

1. Сваляне на последните няколко килограма, които ме делят от моята представа за това как трябва да изглежда тялото ми (и не съм от случаите в клуб "диети", при които мацки по метър и седемдесет искат да станат 43 килограма, защото сега са 45 и са дебели ).

2. Стягане + малко релеф. Искам да имам малки, оформени, елегантни мускулчета .

3. Искам да стана по-силна. Особено ръцете ми никога не са били особено силни.

По принцип през последната една година направих доста по отношение постигане на целите си, но винаги има room for improvement. Така че много ти благодаря за съветите. Сега отивам да хапна малко протеин, пардон, исках да кажа сиренце .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.