Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:50 03.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Тоя тумбак няма сваляненови  
Автор mano_negra (psiholog)
Публикувано04.06.03 15:58



Край, отказвам се.....6 месеца тренирам като щур, увеличих обиколката на ръцете с 4 сантиметра а на гърдите с 6, а тумбака не мърда и това е. По 300 коремни правих, отдолу плочките ги напипвам а проклетата сланинка , не повече от половин килограм е, не мърда и не мърда.....как свалят тия хора от талията си е чиста загадка



Тема Re: Тоя тумбак няма сваляненови [re: mano_negra]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано04.06.03 17:19



Ам почни да правиш по 3000, как искаш с някакви си 300 преси да свалиш... :))))
Споко, бъзикам се ... щом си качил толкова много на ръцете и гъедите явно си хапваш доволно, а така сланинка не се гори. Преразгледай диетата или пиши тук какво ядеш и ще видим какво не е наред. Аз правя 3-4 серии по мах 12 повторения 1-2 пъти в седмицата и пак си имам някакви плочки, т.е. цаката не е в бройките повторения

u can run, but u will only die tired



Тема Re: Тоя тумбак няма сваляненови [re: mano_negra]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано04.06.03 18:04



Не е загадка. Малко четене и малко вяра са нужни.



Тема Re: Тоя тумбак няма сваляненови [re: Spidercho]  
Автор pleut (проливен)
Публикувано05.06.03 15:13



А къде да се прочете нещо по въпроса за сваляне на корем и какво трябва да се яде за да се стопи повърхностния слой тлъстина?



Тема Re: Тоя тумбак няма сваляненови [re: pleut]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано05.06.03 16:27



Е ти кажи първо какво ядеш де.

u can run, but u will only die tired



Тема Re: Тоя тумбак няма сваляненови [re: Bum-Bum]  
Автор pleut (проливен)
Публикувано06.06.03 08:07



Зеленчуци без картофи, боб, ориз,грах, царевица, плодове малко хляб, месо и сладиши.



Тема Re: Тоя тумбак няма сваляненови [re: pleut]  
Автор mano_negra (psiholog)
Публикувано06.06.03 09:33



Значи сутрин като дойда на работа понякога хапвам един тутманик или една кашкавалка, после на обяд хапвам две порции второ, примерно вчера една пилешка пържолка и една пастърва, обикновено са някакви местни комбинации двете неща, и към тях картофено пюре и салатка зелена или зеле. После към 6 часа огладнявам ужасно и хапвам нещо в зависимост от това къде съм или е готвено примерно лозови сърми или пълнени чушки, но обикновенно ако съм навън е парче пица. Понеделник, Сряда и Петък обаче като съм на фитнес не ям в 6 часа щото съм в залата, а след тренировка веднага пия един готин протеин на Мусаши, с Лкарнитил, Креатин, Аминокиселини и тн. После вечерта хапвам нещо Обикновенно пак готвенко , ако съм на заведение Пържени картофки, Език в масло или пък Сафрид или нещо такова, но не много като количество, и пия по 2 бири вечерта.......това е, ако имате идея какво да се променя, щото пък аз съм около 70 килогрма и диета ако почна не ми се слабее само сланинката да се махне......



Тема Re: Тоя тумбак няма сваляненови [re: mano_negra]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано06.06.03 10:37



Еееееееее ми пич, как очакваш да свалиш корема с това плюскане?
Ще ти кажа аз какво ям а ти си прави съответните изводи.
Сутрин мюсли, овесени ядки или корн флейкс с мляко.
За деня: 500г пилешки гърди, 4-500г картофи или ориз (това не е вс ден) 1/3 хляб бонус, на всяко ядене плодове, 1 ябълка или банан.
Картофите/ ориза до 3- 4 ч. ги изяждам и после- не.
След тренировка протеин или плодове и като се прибера пилешко с някаква салата.
2-3 4аса преди лягане не ям нищо.
Нещо такова трябва да се получи, просто с манджичките няма как да изчистиш корема..
Ако излизам също не ям, освен ако няма нещо свястно- пържола, риба ..

u can run, but u will only die tired



Тема Re: Тоя тумбак няма сваляненови [re: mano_negra]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано06.06.03 10:47



Тесто, картофи, салати ... все неща дето карат тялото ти да прави мазнини.
Пицата и тутманика ми звучат като тиня в инжекциона.
Хапваш яко! А на всичкото отгоре и протеини взимаш.
Така сланинка не се сваля.

Как тренираш?



Тема Re: Тоя тумбак няма сваляненови [re: mano_negra]  
Автор mano_negra (psiholog)
Публикувано06.06.03 11:35



Тренирам понеделник гърди и бицепс, сряда гръб и трицепс, петък крака и рамене. Започвам с по ниска тежест и правя четири серии по осем повторения, като последната серия е с гранична тежест. А ако ви кажа че сега ям по малко преди се хранех около 6-7 пъти включително и нощем, а тежах 55 кила. Че на мен ми прилошава от глад бе хора вие ми се свят и тн ако не хапна на около 5 часа. Салатите са си полезни, а за тутманика и пицата съм съгласен ама като няма друго. Наистина може ли да изброи някой какво да Не се яде???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.