Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:48 19.05.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
*Кратък преглед

Тема do momichetata otslabnali s mnogo kgнови  
Авторotslabnala (Нерегистриран)
Публикувано14.06.03 10:28



zdraveite ! ako ste svalili nad 10 kg sigurno imate problemi kato moq- otpusnata koja . bih iskala da spodelite vashiq lichen opit. pomagat li uprajneniqta ili tova e prosto mit. ako se majete s kakvo se majete i kakvo ot tezi raboti nai vi e pomognalo ...interesuva me osobeno biusta. shtoto sym tragichna :(((((
mnogo zle mi deistva i sym po kompleksirana ot kolkoto bqh kato debelanka !
daje si mislq za plastichna operaciq



Тема Re: do momichetata otslabnali s mnogo kgнови [re: otslabnala]  
Авторkosara (Нерегистриран)
Публикувано15.06.03 11:22



pomagat uprazhneniqta i naj-weche bqganeto , az swalih 6 kg i krakata mi dosta se otpusnaha. mazha se s anticeluliten na Deva, no mislq che efekta idwa po-skoro ot uporitoto machkane.



Тема Re: do momichetata otslabnali s mnogo kgнови [re: otslabnala]  
Авторklioshtava (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 17:19



а някой да знае, след отслабване като се отпуснат гърдиде, какво може да се направи, за да приемат пак прилична форма? поне де, за размер никой не смее и да мечтае вече:))))

отслабнах без спорт, просто изведнъж и без да иискам.



Тема за стяганенови [re: klioshtava]  
Автор besteira (sonhador)
Публикувано16.06.03 17:29



не ми идва нищо друго на ум освен плуване/бруст/ , всички възможни упражнения за гърди и ...при душ - обливането с хладка/студена вода



Тема Re: do momichetata otslabnali s mnogo kg [re: otslabnala]  
Автор besteira (sonhador)
Публикувано16.06.03 17:33



масови количества вода - вътрешно и външно
майтап настрана - пий по много вода, ако не можеш да плуваш - прави аква-фитнес, и не се предавай, ако огледалото не показва това, което искаш да видиш



Тема Re: do momichetata otslabnali s mnogo kgнови [re: otslabnala]  
Автор bigbro (MyTpa)
Публикувано18.06.03 11:57



Главния проблем при повечето жени. Отпуснатата кожа, резултат от неправилна диета и липса на достатъчно белтъчини. Мускулатурата атрофира (защото мускулите се разграждат след изчерпване на гликогена), а мазнините остават. Така кожата провисва...

BEST OF LUCK:Velizar Simeonov



Тема Re: do momichetata otslabnali s mnogo kgнови [re: otslabnala]  
Автор Rama (въздушна)
Публикувано19.06.03 01:23



според мен упражненията помагат СТРАХОТНО! Не само срещу отпускане, а и срещу всичко - като се почне от наднормено тегло и отпусната кожа и се стигне до лошо настроение и любовна мъка. Вярно е, че досега не съм отслабвала драстично и нямам точно такъв опит, но така си мисля. Наскоро свалих около 4-5 кг за месец - и не само, че не съм се отпуснала, ами видимо се стегнах. Още имам да свалям и пак съм си трътличка, обаче съм станала като камъче.

Лично аз вечер след тренировката и душа се мажа с лосион за тяло. Не толкова за стягане, колкото за хидратиране, понеже от честото къпане ми изсъхва кожата. Но май го правя главно защото после ухая много хубаво.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.