Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:41 13.06.24 
Спорт
   >> Аеробика и фитнес
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема jogging v parkaнови  
Автор gal (oxygen)
Публикувано09.06.03 15:34



Ako niakoi ot vas e minal pokraj vhoda na stadiona "Levski" tazi sutrin, sigurno e vidial kak az i Ivo (Bum Bum) se sreshtnahme v 8 sutrinta i potichahme iz parka. Az si pripomnih shto e to da ima s koi da tichash i shto e to da jiveesh do park (tykmo se premestihme). Utre niama da hodim, no pyk v sriada shte sme tam , ako ima priateli entusiasti (poznati i nepoznati), welcome ste da oberete paijinite mejdu dyrvetata s nas - pyrvia pecheli vinagi (sutreshnite paijini sa naj-dobri za tazi cel). Btw kato si napravih koremnite v kyshti sled tova, vsichko si doide na miastoto.

Spidercho, ti nali shte se prisyedinish, veche sme stari boini drugari

some things never change, and some do


Тема Re: jogging v parkaнови [re: gal]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано09.06.03 16:17



Пуснал съм си подсещанка за сряда сутрин и веднага след като не си направя коремните преси и идвам



Тема Re: jogging v parkaнови [re: Spidercho]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано09.06.03 16:26



xixi, na tva mu se kazva joyful company veche, ako imahme i edno dve kucheta s nas eheiiiii....

some things never change, and some do


Тема Re: jogging v parkaнови [re: gal]  
Авторno bullshit (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 02:01



gal, много ти се радвам като гледам какъв спортен ентусиаст си! Аз се бях размързеливила три седмици, нали си бях в БГ и там за спорт не ми остана и секунда. После се прибрах и се разболях и така до събота, когато най-после не ме свъртя и излязох да тичам и сега имам мускулна треска! Срам!!!!



Тема Re: jogging v parkaнови [re: no bullshit]  
Автор nikolayyy (cskar)
Публикувано10.06.03 08:25



Петя, welcome back ;-)! След дълги терзания реших да сменя джогинга със спортно ходене, защото ми се свиди да губя маса, а искам да свалям коремна обиколка. Вече навъртам километри до спирката на остров Есперанто, а отвчера с Ради открихме баскетболния сезон. Естествено, в духа на старите традиции, категорично отказвам да карам колело. Спрях с бодибилдинга, защото много ми нараства талията от многото храна след тренировки.
C u next year and greetz to Massachussets (или както там се пише на английски ;-))!



Тема Re: jogging v parkaнови [re: gal]  
Автор Rocco Siffredi (непознат)
Публикувано10.06.03 09:07



Чудесно занимание.
Аз не съм бягал от началото на юни поради разнообразни причини (а и в момента нямам топла вода - "профилактика"). Живея твърде далече от този парк, а и в 8 съм вече на работа, иначе с голямо желание бих се присъединил. Аз рядко бягам в парк ( някои вече занят че джогингът не ми е любимият тип бягане), но Ви препоръчвам да пробвате някой път и фартлек, просто за разнообразие.

С поздрав
R.S.



Тема Re: jogging v parkaнови [re: Rocco Siffredi]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано10.06.03 11:14



Jalko, shteshe da e chudesno da doidesh s nas...moje bi weekend niakoi pone da se vidim v zala. Az sega si tyrsia nova niakyde iz centyra, oshte ne sme se ustanovili nikyde, premier mi lipsva mnogo, strashno si ia obichah. Zalata e kato dom, trudno se smenia.
Shte opitame intervalnoto biagane/sprint/ludost...za raznobrazie, shte dadem na Spidercho edna svirka da ni iurka.
Btw imam muskulna treska na hip flexorite.... tc tc tc... Koito ne e biagal suma ti vreme....taka

some things never change, and some do


Тема Re: jogging v parkaнови [re: no bullshit]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано10.06.03 11:17



e ti ne se obadi kato si doide, nali? ama nishto, toku vij sme se videli v US
Sorry che si bila bolnichka, ama nali sega si dobre, ne se oplakvaj ot muskulnata, az imam i na krysta daje...abe ne e za razpraviane...useshtam si muskuli, koito ne znaeh che imam, na vsichkoto otgore dnes triabva da sym na visoki obuvki cial den, i umiram

some things never change, and some do


Тема Re: jogging v parkaнови [re: Rocco Siffredi]  
Авторnov (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 12:13



Прощавай за невежеството, но какво е фартлек?



Тема Re: jogging v parkaнови [re: nov]  
Автор gal (oxygen)
Публикувано10.06.03 13:18



vij tuk:)
http://www.brianmac.demon.co.uk/fartlek.htm

some things never change, and some do



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.